به عنوان برگ برنده فشارهای مدارس برای بازگشایی در اینجا این است که چگونه کشورهای دیگر به کار گرفته اند بازگشت به کلاس درس

در اوج این اقدامات حدود 1.6 میلیارد نفر آسیب دیده با توجه به یونسکو با 194 سراسر کشور تعطیلی مدارس. به عنوان از 1 ژوئیه به بیش از یک میلیارد آموزان آسیب دیده باقی می ماند — بیش از 61 درصد از جمعیت کل با 111 سراسر کشور تعطیل می گیرد.

در ایالات متحده آمریکا گریخته و اقدامات متفاوت را به سطح محلی اما اکثر متحده اعلام تعطیلی از طریق پایان سال تحصیلی — که موجب خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اگر چه رئیس جمهور است و حرفی برای گفتن در این موضوع است.

ایالات متحده بسیاری از مدارس امید به آزمایش با مدل ترکیبی به دنبال انعطاف پذیری را به دانش آموزان ارائه برخی از کلاس درس تجربه در حالی که محدود کردن خطر است.

کشورهای دیگر روبرو هستند همان تصمیم گیری اگر چه هیچ کدام با به عنوان بسیاری از موارد تایید شده به عنوان در ایالات متحده است.

در اینجا این است که چگونه برخی از کشورهای در حال دست زدن به بازگشت.

بریتانیا

بریتانیا بازگشایی مدارس در اوایل ماه ژوئن با ارسال صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان به کلاس درس برای اولین بار از مارس 18. اما آن بخشی از بازگشایی: در خارج از انگلستان semiautonomous دولت اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی را انتخاب کرده اند صبر کنید تا ماه آگوست یا بعد.

در انگلستان بازگشت متنوع قابل ملاحظه ای با ده ها تن از مقامات محلی خود را حفظ مدارس توقیف. مقامات تحت فشار قرار دادند به خصوص برای بازگشت کودکان در معادل مهد کودک و کلاس اول و ششم نمرات — شناخته شده به عنوان “کلید انتقال سال” توسط دولت بریتانیا. رفتن به مدرسه تشویق است نه اجباری.

با بریتانیا به خوبی گذشته نخستین اوج در coronavirus موارد, نخست وزیر بوریس جانسون تحت فشار قرار دادند تا مدارس را به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر برای سال تحصیلی جدید. هنوز معلوم نیست چه اجتماعی فاصله مورد نیاز دولت را دستور.

برزیل

در برزیل برای دومین تعداد موارد تایید شده در جهان رئیس Jair Bolsonaro گرفته یک بی بند و مداخله رویکرد به کروناویروس و علنا رد تماس به مدارس. “آنچه اتفاق افتاده در جهان نشان داده است که افراد در معرض خطر بیش از 60,” Bolsonaro گفت: در ملی آدرس در اواخر ماه مارس است. “پس چرا نزدیک به مدارس؟”

بدون هماهنگی ملی پاسخ مقامات محلی تصمیم بر تعطیلی مدارس. بسیاری از این کشور در مدارس متوقف شده بود در کلاس های حضوری در اواخر مارس.

با وجود افزایش چشمگیر در coronavirus موارد در ماه ژوئن در برخی از مدارس خصوصی منتقل پیش رو با برنامه ای برای برگزاری کلاس های حضوری در آغاز ماه جولای با استناد به تقاضا از پدر و مادر است. “آنها قصد بازگشت به بازار کار گفت:” ماریا Agostinho, مدیر مبارک خرس کوچولو یک روز مراقبت مهد کودک و پیش دبستانی در دوقو د کخیس گفت: آسوشیتد پرس.

همسایه اروگوئه در ضمن ثبت کرده است چند مورد مقایسه و اکثر دانش آموزان به مدرسه بازگشت در ژوئن 29.

چین

در اواسط ماه ژانویه چین گفت: نزدیک به 200 میلیون دانش آموز آنها خواهد بود و نه بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات زمستانی — یک شهروند مستند در ویروس کانون هوبئی استان و دیگر سخت-آمار مناطق.

اوایل این مستند نیز به تصویب رسید در هنگ کنگ prefigured اقدامات است که گسترش در سراسر جهان است. اما به عنوان شیوع مشکلاتی روبرو در چین نقاط کشور نیز شد و برخی از اولین مکان برای دیدن بازگشت کودکان به مدارس.

یونسکو گفت: مدرسه دهانه در چین شده است “مترقی” به طور کلی شروع با دانش آموزان در سال آخر متوسطه آموزش و پرورش است. در ووهان همه گیر اولیه کانون مدارس, بازگشایی در اوایل ممکن است اما کودکان تا به حال به تصویب از طریق حرارت چک ماسک می پوشند و وارد و ترک در زمان های خاص برای جلوگیری از ازدحام.

در طول شیوع در پایتخت در ماه ژوئن در پکن مقامات دوباره بسته مدارس. چن بعی, پکن, معاون رئیس حزب گفت: این شهرستان نیاز به “اقدام قاطع” برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

دانمارک

دانمارک اعلام کرد آن را خواهد دید مدارس در مارس 11. فقط یک ماه بعد از آن تبدیل به اولین کشور در اروپا به بازگشایی آنها با تقریبا همه مدارس ابتدایی عامل توسط مارس 20.

اگر چه برخی از والدین نگهداری فرزندان خود را در خانه بسیاری از آنها با اعتماد به نفس در دولت دستورالعمل در مایع و اجتماعی فاصله (از جمله این که میز باید حدود شش فوت از هم جدا و recesses مبهوت برای جلوگیری از جمعیت). کودکان بزرگتر رفت و برگشت به مدرسه در اواخر ماه مه.

تا کنون وجود داشته است هیچ نشانه ای از یک coronavirus تجدید حیات — موارد جدید به کاهش خود ادامه داد که مدارس بازگشایی یک روند نیز دیده می شود در برخی از کشورهای دیگر اروپایی است. در نروژ آغاز شد که بازگشایی مارس 20, نخست وزیر Erna Solberg گفت: NRK پخش آن ممکن است لازم به مدارس, اما که او را پشیمانی نیست این تصمیم است.

ژاپن

ژاپن خود را بسته مدارس بعد از برخی از همسایگان خود با نخست وزیر شینزو آبه درخواست تنها در اواخر فوریه برای مدارس به درهای بسته خود را. در ماه مارس دولت ژاپن اعلام کرد که نمی خواهد گسترش این درخواست را ترک تصمیم به شهرداری که دستورالعمل ها را دنبال کنید.

برخی از مدارس شروع بازگشایی در اوایل ماه مه با دانش آموزان خود را برای اولین بار و یا در سال گذشته به ترتیب اولویت و دیگران خواسته برای شروع چند هفته بعد. برخی از مدارس در سخت-آمار شهرستانها و یا مناطق بسته باقی می ماند در حالی که بازگشایی مدارس که در حال انجام انواع اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد از جمله کلاس کوچکتر ماسک صورت و مبهوت شروع به بار.

ژاپن نگران است در مورد احتمال موج دوم از عفونت. پس از ضبط هیچ مورد جدید از 30 آوریل 22, شهر کیتاکیوشو ، در استان فوکوئوکا دیدم 119 موارد فقط در 11 ماه — از جمله 11 دانش آموزان از مدارس ابتدایی و راهنمایی — باعث به منظور دوباره نزدیک مدارس.

نیوزیلند

نیوزیلند وارد آن دقیقترین سطح مستند با اجباری تعطیلی مدارس در مارس 23, هنگامی که آن را تایید کرده بود 102 موارد است. اما ظرف شش هفته در این کشور اعلام کرد این امر می تواند کاهش این محدودیت ها به دلیل نشانه های مثبت در مورد گسترش ویروس.

در اواخر ماه آوریل دولت آرام مستند از سطح 4 سطح 3 با بازگشایی مدارس, اما پدر و مادر گفت: برای حفظ کودکان خود در خانه اگر است. در 18 مه آن کاهش یافته و به سطح 2 اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر بیشتر دانش آموزان برای بازگشت به کلاس درس.

تحت استانداردهای فعلی به عنوان کشور نزدیک صفر عفونت وجود دارد چند محدودیت در کودکان سالم. دولت گفت: “مردم باید به آن بازی امن و ادامه را معقول بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی.”

نیجریه

نیجریه اعلام کرد این امر نزدیک تمام مدارس در 19 مارس ، در آن زمان آن را تا به حال 12 مورد تأیید هر چند که تعداد نمایاندن است به بیش از 11,000 با 333 تایید مرگ تا کنون.

دولت فدرال تصویب یک طرح در 29 ژوئن به بازگشایی مدارس, هر چند تنها دانشجويان فارغ التحصیلی کلاس حضور خواهد در فرد است. آموزشی گروه های مخالف این طرح نشان می دهد مدارس را نمی خواهد به اندازه کافی تجهیزات برای باز کردن در درون دولت دستورالعمل.

“ما می دانیم که بسیاری از مدارس به خصوص آنهایی عمومی نمی خواهد باید منابع مورد نیاز برای قرار دادن این در جای خود و نه توانائی تا متوسط کودکان رفتار” غیر انتفاعی Anap بنیاد در بیانیه ای گفت: این هفته است.

کره جنوبی

در اواخر فوریه در کره جنوبی دولت گفت: دانش آموزان خود را شکستن خواهد بود تمدید یک هفته. پس از آن بود تمدید بیش از دو و سپس به طور نامحدود به عنوان coronavirus گسترش یافته است. مدارس شروع به بازگشایی ماه بعد در اواخر ماه مه با سالمندان دبیرستان بازگشت ،

اولیه که بازگشایی به تعویق افتاد, یک هفته پس از شیوع در شب های سئول, district of Itaewon. و تنها چند روز پس از اولین دانش آموزان پا به عقب در کلاس درس صدها نفر از مدارس بسته شد پس از ناگهانی افزایش موارد جدید.

این دانش آموزان که رفته اند باید پایبند به انواع اقدامات طراحی شده برای محدود کردن هر گونه پتانسیل گسترش از جمله پلاستیکی و صفحه نمایش بیش از میز خود و ماسک و متوسط چک. اما دولت مشخص شده است برای بازگشایی, و اشاره کرد که کودکان نه تا به حال نگه داشته شده است حتی در خانه در طول جنگ کره.

“من باور دارم که ما می توانیم موفق رویاها و آینده فرزندان ما به دلیل مشکلات جاری,” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در ماه ژوئن.

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی اعلام کرد این امر نزدیک تمام مدارس به طور نامحدود در مارس 18. سال گذشته از اولیه و ثانویه در مدرسه نمرات 7 و 12 به ترتيب قرار بود به بازگشت به مدرسه در آغاز ماه ژوئن که طرح رها شده بود پس از اتحادیه های معلمان و حاکم بر انجمن ها حاضر به عقب آن است.

معلمان باید گفت که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای حفظ خود و دانش آموزان خود را امن است. یک چالش قانونی کند دولت طرح اولیه برای بازگشایی شده است. اما بیشتر دانش آموزان به مدرسه بازگشت در اوایل ماه ژوئیه با وجود افزایش تعداد موارد است.

تایوان

تایوان با کمتر از 500 تایید coronavirus موارد کنترل گسترش عفونت بدون در نظر گرفتن بسیاری از اقدامات سخت گیرانه در جای دیگر دیده می شود.

این گسترش به مدرسه تعطیل: اگر چه دولت در تمدید زمستان شکستن اضافی برای دو هفته در ماه فوریه آن را بازگشایی مدارس به صورت عادی توسط Feb. 25 و بیشتر آموزش و پرورش به اجرا در یک برنامه منظم پس از آن البته با سخت اقدامات بهداشتی در محل.

مدارس و دانشگاه ها نزدیک اگر آنها تایید یک مورد در میان دانش آموزان و کارکنان در اما است که نادر: تنها یک مدرسه بود بسته درهای خود را با شروع از آوریل همراه با یک تعداد انگشت شماری از دانشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de