WNBA بازیکنان برای پوشیدن لباس با نام زنان کشته شکل عدالت اجتماعی شورای

جرقه’ Tierra Ruffin-پرات خواهد بود در میان WNBA بازیکنان که به شما خدمت می کنند در تازه شکل گرفته عدالت اجتماعی شورای ابتکار معرفی شده روز دوشنبه توسط WNBA و WNBPA به عنوان بخشی از بیانیه آنها اختصاص 2020 فصل به عدالت اجتماعی با اقدامات برنامه ریزی شده در دادگاه و خاموش.

آینده 2020 فصل تنظیم شده برای شروع به صورت مختصر مد در این ماه به طور کامل در برادنتون فلوریدا — خواهد شد اختصاص داده شده به زندگی مهم جنبش و #SayHerName کمپین لیگ و بازیکنان آن اتحادیه اعلام کرد.

تیم بعد از پوشیدن لباس, خواستار توجه به زنان و دختران ایم که قربانیان خشونت پلیس و نژادی و خشونت از جمله ساندرا شیرین و مطلوب Breonna تیلور و ونسا Guillen. در طول فصل بازیکنان همچنین می پوشند گرم, پیراهن که نمایش “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” و “می گویند نام او” ، “Black Lives Matter” خواهد بود برجسته نمایش داده شده در دادگاه در طول بازی.

دور از رقابت WNBA و WNBPA خواهد همکاری در یک پلت فرم جدید دادگستری جنبش که مرتکب لیگ و بازیکنان خود را برای پیشبرد عدالت اجتماعی باعث می شود.

از طریق مجازی میزگردها و بازیکن-تولید پادکست های عدالت اجتماعی شورای اسلامی که در آن Ruffin-پرات خدمت وظیفه است با ادامه گفتگو در مورد مسابقه رای گیری حقوق LGBTQ+ وکالت و کنترل اسلحه در میان مسائل دیگر.

Ruffin-پرات که سیاه و سفید است, از دست پسر عموی او جولیان داوکینز در سال 2013 زمانی که خارج از وظیفه آرلینگتون معاون کلانتر کشته او دو درب را از Ruffin-پرات خانواده در الکساندریا ،

او خطاب به نژاد پرستی و سوء استفاده پلیس در یک زوم چت تصویری با خبرنگاران در ماه گذشته: “هر کسی در سراسر کشور در حال مبارزه با. آنچه مهم است (این است که) نه تنها اجازه آن را به پایان. هنوز هم به این روز ما دریافت پیام ها و چیزهای مختلف در مورد پسر عموی من و مردم هنوز هم به حمایت از این جنبش است. بنابراین من فکر می کنم که یک چیز است: هرگز اجازه آن را به پایان هرگز اجازه دادن به یک فرد به نام مرگ زمانی که آنها می میرند به طوری که خود را میراث می تواند همچنان به زندگی … به خاطر تلاش برای تغییر آنچه که در جهان است.”

 

پیوستن به Ruffin-پرات در شورای: San Bernardino بومی Layshia کلرندن در حال حاضر نیویورک گارد آزادی به عنوان به خوبی به عنوان سیدنی Colson, Breanna استوارت یک’ja ویلسون و Satou Sabally, در میان دیگران. مشاوران شامل Alicia Garza (موسس, سیاه, آینده, آزمایشگاه, و از بنیانگذاران Black Lives Matter), کارولین دویت (مدیر عامل شرکت آرا سنگ) و بورلی باند (موسس/مدیر عامل شرکت BLACK GIRLS ROCK!).

“عنوان بسیاری از WNBA بازیکنان گذشته و حال را گفت: و از همه مهمتر همواره نشان داده به همین دلیل شما می بینید ما درگیر و منجر به اتهام زمانی که می آید به حمایت اجتماعی است به دلیل آن است که در DNA ما” گفت: جرقه رو به جلو Nneka Ogwumike این WNBPA جمهور. “با 140-به علاوه صدای همه با هم برای اولین بار ما می تواند یک نیروی قدرتمند اتصال به خواهران ما در سراسر کشور و در سایر نقاط جهان است. و ممکن است همه ما می دانیم که در لیگ اظهار داشت: تعهد ما در این فصل و فراتر از آن – ارائه می دهد یک لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ ورزش.”

پیش از این 22-بازی به طور منظم فصل برنامه و سنتی حذفی فرمت به دنبال بازیکنان و کارکنان از L. A. جرقه و 10 از 12 WNBA تیم ها با توجه به وارد دوشنبه در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا است که در خدمت به عنوان تنها سایت برای اردوگاه های آموزشی, بازی و مسکن — و به عنوان سایت برای لیگ برتر را افزایش عدالت اجتماعی تلاش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de