با مدرسه اسم متهم ممکن است KKK روابط فانینگ خانواده می پرسد منطقه به ‘شفابخش شروع’ و حذف نام

نوه فرناندز مربی William E. فانینگ می دانستم که او به عنوان یک مرد مهربان که هرگز فرصت از دست رفته برای پرورش ذهن جوان. در میان دیگر درس های تازه apiarist خواهد دعوت بچه های محله به مشاهده – از ایمنی خود را به نمایش ایوان – تظاهرات در پرورش زنبور عسل.

اما تقریبا چهار دهه پس از مرگ او فانینگ خواهد تبدیل به ارتباط با ضد و نقیض از نوع فرد خانواده خود را به یاد. در سال 2017 جایگزین روزنامه OC Weekly گزارش که برگرفته به نظر می رسد در یک دهه 1920 لیست Ku Klux Klan اعضای.

  • William E. فانینگ صحبت می کند در سال 1971 فداکاری فانینگ مدرسه ابتدایی در تیخوانا, CA. فانینگ خانواده با ارسال نامه ای به تیخوانا, Olinda, Unified School District پرسیدن که William E. فانینگ نام در نظر گرفته شود یک مدرسه ابتدایی در تیخوانا, CA بعد از نام او نشان داد تا بر روی یک ادعا لیست Ku Klux Klan اعضای. خانواده می گوید این ادعاها تیره اما درخواست حذف نام از آنچه که در حال حاضر به نام برگرفته آکادمی علوم و فن آوری بنابراین به عنوان نه به عنوان یک حواس پرتی از آموزش بچه ها. (حسن نیت ارائه میدهد عکس فانینگ خانواده)

  • نشانه ای نشسته در خارج از فانینگ آکادمی علوم و فن آوری در تیخوانا, CA در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • William E. فانینگ صحبت می کند به کودکان و نوجوانان در سال 1972 در برگرفته مدرسه ابتدایی در تیخوانا, CA. (حسن نیت ارائه میدهد عکس فانینگ خانواده)

  • در سال 1897 در سن 21, William E. فانینگ راست مبارزه در جنگ اسپانیایی آمریکایی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس فانینگ خانواده)

  • یک نشانه در برگرفته آکادمی علوم و فن آوری در تیخوانا, CA می فرستد تابستان پیام در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. فانینگ خانواده با ارسال نامه ای به تیخوانا, Olinda, Unified School District پرسیدن که William E. فانینگ نام در نظر گرفته شود مدرسه ابتدایی پس از نام او نشان داد تا بر روی یک ادعا لیست Ku Klux Klan اعضای. خانواده می گوید این ادعاها تیره اما درخواست حذف نام از آنچه که در اصل به نام برگرفته مدرسه ابتدایی بنابراین به عنوان نه به عنوان یک حواس پرتی از آموزش بچه ها. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • برادران و ریچارد ویلیام برگرفته از چپ نشستن با یک عکس از پدر بزرگ خود را, William E. فانینگ در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است. برادران همراه با بقیه فانینگ خانواده با ارسال نامه ای به تیخوانا, Olinda, Unified School District پرسیدن که William E. فانینگ نام در نظر گرفته شود یک مدرسه ابتدایی در تیخوانا, CA بعد از نام او نشان داد تا بر روی یک ادعا لیست Ku Klux Klan اعضای. خانواده می گوید این ادعاها تیره اما درخواست حذف نام از آنچه که در حال حاضر به نام برگرفته آکادمی علوم و فن آوری بنابراین به عنوان نه به عنوان یک حواس پرتی از آموزش بچه ها. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اگر چه تیره آنچه موجب دادخواست به تغییر نام William E. فانینگ مدرسه ابتدایی. که اعتراض فوران دوباره با اخیر Black Lives Matter تظاهرات و تسریع در حذف مؤتلفه مجسمه ها و پرچم ها در سراسر کشور است.

در حال حاضر در برگرفته است فرزندان در حال پایان دادن به جنجال – آزادی منطقه مدرسه مقامات از بار گیری تماس بگیرید.

در نامه ای به تیخوانا, Olinda متحد در تاریخ 2 ژوئیه نوه William L. فانینگ نوشت که این منطقه باید حرکت به مسائل بزرگتر “از یک نام در یک مدرسه” – از corononvirus همه گیر به سن تعصب.

“خانواده ما کاملا می ایستد با کسانی که تقاضا دیر بهبود عدالت اجتماعی و برابری نژادی و پایان دادن به نهادی نژادپرستی” فانینگ گفت: بیشتر اشاره کرد که “مرگبار COVID-19 ویروس جدید اضافه شده به پیچیدگی روند آموزشی است.”

که برگرفته خواست منطقه به حذف نام پدربزرگ او از مدرسه در ژوئیه 31. “من برادر و خواهر همراه با فرزندان و خانواده خود را به عضویت من در این امید که مردم پس از تقسیم اختلاف به زودی احساس تقسیم شده نه بیشتر.”

در حال حاضر این مدرسه ابتدایی تحت یک تغییر نام در اوایل سال 2019 زمانی که هیئت مدیره تعیین شده آن برگرفته آکادمی علوم و تکنولوژی – حذف کلمه “ویلیام” اما تصمیم به نگه داشتن فانینگ نام.

تیخوانا, Olinda, یکپارچه سرپرست براد میسون در بیانیه ای گفت: جمعه, جولای 6, منطقه “احترام افتخارات و قبول خواسته های فانینگ خانواده است.” این منطقه خواهد شد برگزاری ویژه جلسه هیئت مدیره در 5 p. m. روز شنبه, جولای 7, به, بحث, جدید, نام میسون گفت.

فانینگ در خدمت منطقه از سال 1914 تا سال 1942 به عنوان یک معلم و مدیر و سرپرست. او کمک کرد ایجاد دو مدرسه که پشت تیخوانا شد و زمین های کشاورزی و جاده های خاکی.

اعضای خانواده امروز زنده می گویند که آنها هرگز شنیده ام که برگرفته درگیر شد در هر نوع از فعالیت های نژادپرستانه. نه نوه اش گفت: در مصاحبه فانینگ bucked این تصور که کودکان و کودکان از رنگ باید تدریس در مدارس جداگانه – دفاع تمام تیخوانا دانش آموزان برای حضور در همان مدارس است.

در 1950s, فانینگ سازمان بورس یک روز یکشنبه از عبادت بین کلیسا و یک آمریکایی آفریقایی تبار کلیسا در لس آنجلس.

“من ایستاده بود کنار پدر بزرگ من در کلیسای ما استقبال کشیش و بازدید کنندگان ما” جوان فانینگ به یاد می آورد. “این یک تجربه فوق العاده است. او و پدر و مادر من مجموعه نمونه هایی بود که در سراسر زندگی ما است.”

زمانی که اتهامات ظاهر که برگرفته تا به حال در ارتباط با Ku Klux Klan, William L. فانینگ گفت: “ما گوش و پرسش و پاسخ و انجام تحقیقات است.”

لیست نام به نظر می رسد در یک فایل با برچسب “KKK” در آناهایم کتابخانه های عمومی فانینگ گفت. نه خانواده و نه مدرسه منطقه می تواند به منظور بررسی منشاء لیست که خود را مرجع Ku Klux Klan. “بدون عنوان, بدون تاریخ — از آن می شده اند و برای هر چیزی,” او گفت:.

هنوز پیامدهای زشت بازیگران سایه طولانی. در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 25 ژوئن به بیش از 50 زبان عمومی خواستار مدرسه بود تغییر نام داد.

“ما می خواهیم دوباره طرح دعوی موضوع گفت:” فانینگ 73 بازنشسته hotel توسعه دهنده. “وجود دارد و مهم تر از همه چیز اتفاق می افتد در جهان است.”

خانواده او تصمیم گرفت به منطقه یک مهلت ارسال آثار به جای اجازه دردناک بحث چرک.

“در حال حاضر زمان به دریغ و یا محتاط” فانینگ گفت. “تعارض با این نسخهها کار بهتر و سریعتر شما را به جلو حرکت می کند. بیداری اتفاق می افتد در کشور ما است. اجازه دهید شفا آغاز خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de