با هیچ واکسن جایگزین و راه حل کمک به جلوگیری از تاج

حیدرآباد: به عنوان جهان دانشمندان و محققان مسابقه برای پیدا کردن یک پادزهر برای این رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 11 میلیون نفر در سطح جهان است. وجود دارد یک نیاز مبرم برای راه حل های دیگر برای مقابله با این ویروس در حال حاضر. از تجربی داروهای جایگزین و درمان همه انواع درمان های در دسترس هستند پذیرفته شده توسط شهروندان در حال حاضر.
“وقتی که بچه بودیم مادر بزرگ ما استفاده می شود به درمان ما با مواردی از قفسه آشپزخانه برای بیماری های جزئی. آنها عمدتا درمان ما از بیماری مانند ناراحتی-معده, سوزش ادرار نیش زنبور عسل و سرفه و غیره. آنها بسیار ساده و موثر است. این مادر بزرگ درمان و ‘nuskha’ (تجویزی) ساخته شده باز گشت با این وضعیت.

چیزهایی مانند haldi (زردچوبه), عسل Ashwagandha فلفل سیاه و دارچین و هل و زنجبیل, کاستارد, دانه سیب, کانجی و بسیاری از میوه های خشک در حال کنار گذاشتهشدن از Dawasaaz فروشگاه ها در شهرستان. نتیجه همه گیر باعث ترس مردم با عجله به این فروشگاه و آشپزخانه خود را برای افزایش سیستم ایمنی بدن خود را.

“تقاضا برای Unani پودر و gadaas (استادانه درست شده در این مدت) باید برای افزایش ایمنی و قدرت است. فروشگاه ها و dawasaaz مراکز در حال دیدن بسیاری از مردم خرید میوه های خشک و مواردی که تقویت سلامت بدن. خوب است بدانید که مردم در حال بازگشت به محصولات طبیعی مثل همیشه توصیه شده توسط اجداد خود گفت:” یک مقام رسمی از AYUSH (وزارت آیورودا و یوگا و Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی).

در ضمن Malepally Dawasaz مالک گفت: “من معمولا فروش بالا در طول زمستان به عنوان فصلی شیوع بیماری دیده می شود. اما این بار به فروش رسید در میان شیوع همه گیر. مردم تبدیل شده اند محتاط در مورد سلامت خود و در تلاش هستند از داروهای مختلف برای نگه داشتن بدن خود را مناسب است.”

علاوه بر این پزشکان دیده می شود ترغیب شهروندان به غذا خوردن سالم و متناسب ماندن. این یکی از دلایلی است که حتی کسانی که از نظر مالی به خوبی در حال تلاش برای دیدار با تقاضا برای خرید حداقل برخی از میوه های خشک و یا ایمنی بوستر بزرگتر مردمی در خانه های خود.

“من می دانستم که هرگز هزینه بادام و انجير خشک تا زمانی که من رفتم برای خرید آنها را امروز. به عنوان همه گیر است که تنها به ما اطمینان حاصل کرد که حداقل چهار بادام خیس خورده بودن توسط هر یک از اعضای خانواده من هر روز. هر چند بادام تومان. 800 هر کیلوگرم شوهر من موفق به دریافت 100 گرم برای خانواده” گفت: Prathiba یک معلم ریاضی.

در حالی که کل ملت است آزمایش های مختلف با استفاده از تقویت ایمنی به صورت روزانه در طول دوره قرنطینه منجر FMCG بازیکنان همراه با محصول شرکت ها در کمک به این زمان سلامت روند.
طبق گزارش های به اشتراک گذاشته شده توسط millward brown بین المللی آیورودا شرکت های مانند Dabur هندوستان هیمالیا سلامتی و Patanjali Ayurved وجود تقاضای بالا برای محصولات مانند Chyawanprash, Guduchi, Giloy قرص Septilin و دیگر ایمنی شربت همراه با ویتامین C و روغن ماهی مولتی ویتامین ها و مکمل های معدنی. فروش انتظار می رود به موشک وار رفتن بیشتر به عنوان مصرف کنندگان تغییر تمرکز به درون تندرستی.
واضح است که ضرب المثل قدیمی “پیشگیری بهتر از درمان است” این بسیار در کار است.

بدون شک Coronavirus ایجاد کرده است تاثیر عمیقی بر ما اجتماعی و اقتصادی سلامت. در همان زمان آن را باعث شده است برخی از تغییرات انقلابی توسط مردم منجر به یک شیوه زندگی سالم

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de