چرا گویان سیاسی در بن بست مسائل

این است که ونزوئلا اما همسایه گویان که در حال ورود به پنجمین ماه از فلج سیاسی پس از نتایج حاصل از 2 مارس انتخابات ریاست جمهوری پرتاب شد و به سوال اتهامات رای تقلب.

طولانی بازشماری آراء که باریک پیروزی برای مخالفان تنها تشدید بن بست. حکم حکومتی چند حزبی ائتلاف به رهبری رئیس جمهور David گرنجر است ضامندار به مشاهدات گزارش توسط رئیس کشور انتخابات رسمی که گفت که به عنوان بسیاری از 115,000 از حدود 400,000 آرا در انتخابات باید باطل است و مهاجران و مرحوم شد و ثبت نام به عنوان رای دادند. گرنجر مخالفان رد اتهامات عنوان “بی اساس” می گویند و خود را نامزد ریاست جمهوری Irfaan علی باید مجاز به سوگند ، بخش عمده ای از جامعه بین المللی از جمله Caricom کارائیب اصلی منطقه ای اتحادیه اروپا و سازمان کشورهای آمریکایی یا OAS به نظر می رسد مشتاق برای گرنجر به تن.

اما او نیست و کاملا آماده به انجام این کار. در مصاحبه اخیر خود گرنجر گفت: کشور و دولت موقت بود مطیع قانون اساسی و روند قانونی برای مدیریت آن انتخابات است. دستورات و درخواست های خود گرفته اند اختلاف به ترینیداد و بر اساس کارائیب دادگاه عدالت است. “گویان است و نه دولت های سرکش” گرنجر گفت: امروز جهان بینی. “ما در یک مسیر البته یکی از آهسته است.”

با این وجود گویان است که به طور فزاینده ای به عنوان یک مزاحم بازیگر. OAS با صدور بیانیه ای در ماه ژوئن خواستار گویان “به آغاز روند انتقال که اجازه خواهد داد که قانونی و منتخب دولت به جای آن است.” هر دو OAS و Caricom ناظران خبره این بازشماری نتایج و می گویند وجود شواهد کافی برای توجیه گرنجر اذعان شکست.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo هفته گذشته خواست Guyanese به “با آن” و تهدید بالقوه اقدامات تنبیهی در گویان یا آن منجر مقامات اگر این کشور دموکراسی باقی می ماند بن بست رسیده است.

“گزارش های اخیر نشان می دهد مشکوک مانور توسط اشخاص علاقه مند به طراحی ادامه جلوگیری نهایی اعلام نتایج که اعضای مطبوعات می گویند نشان می دهد یک شکست برای وقت دولت” خواندن هر دو حزب در بیانیه ای از اعضای کمیته روابط خارجی سنا از جمله سنسور. مارکو روبیو (R-Fla.) و رابرت منندز (D-N. J.). “رئیس جمهور گرنجر باید افتخار خواهد از Guyanese مردم و واگذار شده است.”

آنها اضافه شده است که به خاطر “آینده دموکراسی و حکومت قانون در نیمکره جاری قطعیت و بازی ماهرانه باید پایان یابد.”

گرنجر خواستار خارج از صبر و شکیبایی است. “من یک gamesman او گفت:” اصرار دارد که اتهام تقلب از ماه مارس انتخابات باقی مانده از مسئله واقعی است. “من نمی بینیم و هر فساد و هر گونه تقلب تاخیر” گرنجر گفت: از این بن بست. “اگر وجود دارد هر گونه تقلب در آن رفت و به جعبه هنگامی که برگه های رای ریخته شد 2 مارس.”

“انتخابات در نظر گرفته شده است مهم ترین پس گویان شد مستقل از بریتانیا در سال 1966 با توجه به کشف اخیر از عمده نفت و گاز سپرده های خود در نزدیکی خط ساحلی” آسوشیتد پرس گزارش داد در ماه گذشته. “اما بست تا حد زیادی فلج شده و زندگی در این کشور از برخی از 750,000 مردم است. وزارت مالیه هشدار داد و آن را قادر به دسترسی به منابع مالی در میان coronavirus همه گیر است که عملکرد مجلس که منحل شد در ماه دسامبر است.”

تاخیر اتحاد سرد گذار شور و شوق در گویان که در آن اکسون موبیل گرفته کمر کشت آن در صنعت نفت. این شرکت در ایالات متحده به تازگی اعلام کرد که سیاسی به بن بست و چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس پیچیده شد برنامه های خود را به سطح شیب دار تا تولید نفت این سال است.

“فریب نفت درآمد ساخته شده این انتخابات بیشتر هیجان انگیز و شاید بیشتر انگیز تر از همیشه” گرنجر اعتراف کرد. اما آن را نیز سوخت تفرقه انتخاباتی که بازی تا حد زیادی در امتداد خطوط قومی. مخالفت مردم مترقی حزب (PPP) یک بار غالب جناح حاکم است به شدت حمایت گویان هند-منبع جمعیت. گرنجر حزب تساوی قدرت خود را از آفریقایی-Guyanese رای دهندگان هر چند از آن است که در اتحاد با کوچکتر جناح که قهرمانان multiracialism. او و متحدانش اشاره به گسترش “جعلی خبر” در رسانه های اجتماعی و متهم PPP آوردن در کمبریج Analytica بدنام (و در حال حاضر از بین رفته) سیاسی انگلیسی مشاوره برای تسلیحاتی نژادی نارضایتی.

“کسب و کار بین المللی عناوین بحث در مورد اعتماد به نفس سرمایه گذار در این کشور آمریکای جنوبی در آستانه فاجعه سیاسی” نوشت Guyanese دانشگاهیان D. Alissa Trotz و عارف Bulkan. “اما برای Guyanese این مسئله اساسی این است که چگونه آسیب پذیر ما در حال انجام قطبش باعث می شود ما به این آخرین فصل چند ملیتی منابع استخراج و بهره برداری.”

گرنجر به نظر می رسد کمتر مزاحمت. “ما لازم نیست که شورش های نژادی یا مذهبی شورش. ما اصلا با تروریسم” او گفت:. “این یک سوال از رقابت سیاسی و من بسیار با اعتماد به نفس آن را می توان در یک راه مسالمت آمیز.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de