UltraTech بازو به فروش کل سهام خود در شرکت سیمان

بمبئی: کریشنا Holdings, یک شرکت تابعه از UltraTech Nathdwara سیمان فروش کل آن 92.5 درصد سهام در چین شاندونگ Binani Rongan سیمان به حدود 129 میلیون.

UltraTech Nathdwara سیمان است یک شرکت تابعه از UltraTech سیمان.

در یک نظارتی تشکیل پرونده در روز سه شنبه UltraTech گفت: “کریشنا Holdings, incorporated در سنگاپور و یک شرکت تابعه از شرکت تابعه تماما متعلق به UltraTech Nathdwara سیمان, اطلاع داده است که به آن وارد شده به یک توافق الزام آور برای تعطیل آن کل سهام از 92.5 درصد در شاندونگ Binani Rongan سیمان.”

“کریشنا منابع را محروم آن کل سهام در یک شرکت ارزش 845 میلیون RMB +/- سرمایه در گردش تنظیمات در بسته معادل 120 میلیون دلار (حدود) موضوع عرفی بسته شرایط و مصوبات قانونی در انطباق با قوانین محلی ،

شاندونگ Binani Rongan سیمان تعیین شد و در سال 2007 به عنوان یک 70:30 سرمایه گذاری مشترک بین هند Binani سیمان و چین Rizhao Rongan مواد ساخت و ساز شرکت. در 2018, UltraTech به دست آورد Binani سیمان از طریق عجز از پرداخت دیون مسیر و چین بر اساس سرمایه گذاری مشترک بخشی از UltraTech نمونه کارها.

UltraTech خروج از این شرکت چینی در یک زمان می آید زمانی که کر برای تحریم محصولات چینی و در حال توسعه هند عرضه زنجیره ای در حال رشد است در میان اخیر مرزی ایران با همسایه شمالی است که در آن 20 سربازان هندی شهید شدند.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de