مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می فرستد و نامه خروج ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی بیش از coronavirus پاسخ

فابریس Coffrini سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

سازمان بهداشت جهانی مقامات برگزاری یک کنفرانس خبری در coronavirus همه گیر در ژنو در جولای 3.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با ارسال نامه ای به سازمان ملل متحد خروج ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس یک حرکت نمایشی است که می تواند تغییر شکل بهداشت عمومی دیپلماسی است.

اطلاع از خروج تحویل داده شد به دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: یک مقام ارشد دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل این نامه نشده است ساخته شده. تحت نظر یک قطعنامه تصویب شده توسط کنگره در سال 1948 ایالات متحده باید یک سال متوجه کتبی و پرداخت بدهی های خود به آژانس به منظور ترک.

آن است که روشن نیست که آیا رئیس جمهور می تواند بکشد ایالات متحده در خارج از سازمان و برداشت بودجه بدون کنگره است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تهدید به عقب نشینی قانونگذاران دموکرات استدلال کرد که انجام این کار غیر قانونی خواهد بود و قول داد به عقب براند.

سناتور. رابرت منندز (D-N. J.) توییتی شنبه که کنگره تا به حال دریافت اطلاع از خروج.

تصمیم به عقب نشینی در وسط یک بیماری همه گیر قرار می دهد ایالات متحده در تقابل با متحدان سنتی. “ما بسیاری از متحدان در بهبود که اما ما هیچ سوريه رها که گفت:” جیمی Kolker یک سفیر سابق ایالات متحده که در خدمت به عنوان دستیار وزیر امور جهانی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا سال 2017.

“وجود دارد هر انگیزه ای برای ماندن در و را که بیشتر موثر است. ما از دست دادن است که اگر ما برداشت حتی اگر آن را طول می کشد از یک دوره از زمان. من امیدوارم که ما را به حواس ما.”

تصمیم به خروج می آید پس از ماه از انتقاد و تهدید از رئیس جمهور ایالات متحده.

در روزهای اولیه از شیوع تهمت ستایش هر دو کشور چین و سازمان بهداشت جهانی برای دست زدن به بحران است. اما به عنوان coronavirus در زمان برگزاری در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در آژانس.

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او انجماد تمام بودجه جدید به این سازمان انتظار یک نقد و بررسی از سازمان coronavirus پاسخ. “این که تحت فشار قرار دادند چین اطلاعات غلط در مورد ویروس” گفت: اعلام کاهش دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de