ترس از مرگ واقعیت است: Covid-19 بیمار Dr Mohiuddin

ریاض: دکتر احمد Mohiuddin که در حال کار به عنوان یک متخصص بیهوشی در مشهور بیمارستانی در ریاض شد شما با Covid-19. او می خواست برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با بینندگان از سری ویدئو تهیه شده توسط Siasat اخبار و فیض-e-Aam اعتماد.

علائم

او می گوید که در ابتدا او احساس خارش در گلو خود را کمی سرفه خفيف و متوسط. او را به بیمارستان که در آن او کار می کند. آنها به او برخی از دارو و او به خانه بازگشت. روز بعد او را به بیمارستان رفت دوباره که در آن برخی از تست های آزمایشگاهی انجام شد. پس از سه روز او با دریافت این گزارش برای Covid-19 مثبت است.

دکتر احمد وحشت نیست اما آماده برای مبارزه با ویروس. او دوباره به بیمارستان رفت, آنها به او دارو و توصیه او را به قرنطینه خود را در خانه و آرام او را که او بهبود می یابند ،

اما دکتر احمد می گوید این مورد نه با همه. در شب او احساس ناراحت کننده او احساس خفه با توجه به مشکل در تنفس. او باز پنجره اتاق خواب خود را در زمان خود سر و سعی کردم به نفس -اما هنوز هم او نمی تواند. بنابراین او به بیمارستان رفت و دوباره در زمان برخی از درمان و بازگشت. اما پس از دو روز وضعیت او رو به وخامت گذاشته و در طول روز زمان — درجه حرارت خود را به ضرب گلوله و آن را دشوار برای او را به نفس کشیدن. او فکر کرد که او باید بستری شدن در بیمارستان است.

او با این نسخهها کار در یک بیمارستان بزرگ او پذیرفته شدم به راحتی و دریافت بهترین درمان و مراقبت او recuperated.

او می گوید: او انگیزه از ساخت این فیلم این است که به اطلاع این آن چیز دیگری است. او در ادامه اضافه می کند که همه ما باید دانش کافی در مورد عفونت با ویروس ها و برخی از ما در مواجهه با آن بیش از حد. او در واقع می خواهد برای ریختن به نور در جنبه های اجتماعی از این بیماری است. هنگامی که او در حال آماده شدن برای ترک منزل خود به بیمارستان برای بستری شدن او می گوید: او را ندارد حتی پنج دقیقه در دست خود را برای آماده سازی یک چمدان قرار داده و تمام اسناد مهم در آن و نوشتن نام فرد به چه کسی او می خواست آن را به تحویل داده می شود. با دشواری بسیار او موفق به جمع آوری این اسناد و مدارک و قرار دادن آنها در چمدان و نوشت: نام این گیرنده بر روی آن. سپس او را به نام یک فرد شناخته شده و درخواست او را به تماس گیرنده و تحویل چمدان به او.

ترس از مرگ واقعی است: دکتر احمد

‘ترس از مرگ واقعی است’ می گوید: دکتر احمد.
او می گوید: ما ممکن است گوش به آهنگ:
‘zindagi به bewafa hai ek din thukrae gi, maut mehbooba hai apne saath لو jayegi’. (زندگی بی وفا در یک روز آن را رها ما مرگ وفادار است و آن را به ما با او) شما ممکن است فراموش کرده اند که این آهنگ اما این واقعیت است.
او می گوید: اگر شما به یک بیمارستان پس از آلوده شدن با این بیماری وجود دارد و شما نمی ممکن است دوباره — این یک احتمال واقعی است. بنابراین اگر شما عاشق کسی به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم; اگر شما از دشمنی با کسی که آنها را ببخش. به آنها بگویید که “با وجود اطمینان از زندگی من شما را ببخشد”.

اگر شما پنهان پول خود را و یا اموال مقالات اگر مدیون شما هر گونه پول به کسی یا کسی که شما را مدیون پول; اطلاع رسانی به همه این عزیزان و یا عزیزان. به اطلاع همه زندگی خود را به حساب به خانواده یا دوستان خود را. اگر شما در میانهی شب به ملاقات و یا صحبت به پدر و مادر خود و یا خانواده و یا می خواهید برای کمک به کسی که نیاز به در حال حاضر است زمان برای انجام این کار. فردا تضمین شده نیست بنابراین نمی ترک هر گونه تاسف است. مهمتر از همه ایجاد خواهد شد در حال حاضر. شما نمی نیاز به یک وکیل یا دادگاه به انجام این کار. در حال حاضر زمان مناسب برای توزیع ثروت خود را به درستی خود را از طریق خواهد شد. دوباره زمان تضمین شده نیست. آن را ممکن است دور از ما در هر زمان.

ستايش خدا را اگر شما زنده هستند. اما ترس از مرگ است. دکتر Mohiuddin واقعا بخواهد که همه باقی می ماند امن و سالم است. اما او می گوید اعتقاد داشتند که زندگی برای همیشه و یا Covid نمی گذارد ما غیر منطقی است. جایی که این ویروس مخفی شده است و هنگامی که آن را به کمین ما این هیچ کس نمی داند. بنابراین بهتر است به اعتراف عشق خود را نسبت به خانواده خود و توزیع ثروت خود را.

دکتر احمد Mohiuddin اعلام کرد که وضعیت او رو به بهبود است و با توجه به همه اوست و او به زودی در خانه با اراده خدا. او دعا می کند که هر کس باقی می ماند در حالت سلامتی و شادی و خواستار هر کس به مراقبت از خود.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de