دولت تحت اداری بحران: Revanth

حیدرآباد: کنگره حزب MP. A. Revanth ردی امروز گفت که دولت قرار بود از طریق اداری و بحران است. با اشاره به گزارش های خبری که سانتی متر KCR نیز تحت تاثیر مرگبار کرونا ویروس, او خواستار دولت به انتشار پزشکی بولتن آشکار وضعیت سلامت, وضعیت دولت است.

او مسخره است که دولت نمی باید فعال وزیر و افزود که دولت وزرای کابینه تا به حال تبدیل به رشته CM. او گفت که گوشته از وزیر کشتی باید با توجه به هر گونه دیگر رهبر حاکم TRS اگر حزب سانتی متر KCR نمی شد در یک موقعیت برای حکومت و دولت است.

او گفت که نمی خواهد هر گونه اعتراض اگر Harish رائو KTR یا Etela Rajender ساخته شده بعدی سانتی متر از دولت است. او گفت که این خوب نیست که سانتی متر KCR مخفی شده بود در مزرعه اش خانه را ترک کل کشور به کرونا ویروس همه گیر و اضافه شده بود که هیچ اثری از سانتی متر از جولای 28 از ماه گذشته.

Revanth ردی خواست فرماندار دولت به دخالت به این موضوع و بررسی وضعیت حکومت در دولت به عنوان هیچ اثری از سانتی متر پس از ده روز. او همچنین در زمان استثنا در شرایطی که مقامات ارشد دولت برای بررسی, جلسه توسط فرماندار خودش را در این موضوع از وضعیت کرونا ویروس در کشور است. وی از فرماندار به اقدام علیه مقامات مربوطه.

او روشن ساخته است که فرماندار انواع قدرت به حکومت دولت در بخش 8 از AP ساماندهی عمل می کنند. اظهار نظر در تخریب دولت دبیرخانه ساختمان او نامیده می شوند آن را به عنوان یک عمل وحشیانه.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de