پاکستان: 48 پزشکان استعفا بیش از ناکافی بودن تجهیزات ایمنی

لاهور: پاکستان در روز یکشنبه دچار یک شکست در مبارزه با COVID-19 به عنوان 48 پزشکان شاغل در بيمارستان های دولتی استان پنجاب استعفا داد و با استناد به عدم تامین تجهیزات ایمنی برای محافظت از آنها را از این ویروس است که به کشته شدن بیش از 4700 نفر در کشور است.

با توجه به اطلاع رسانی از پنجاب وزارت بهداشت صادر شده و در اینجا به روز یکشنبه 48 پزشکان عمدتا آنهایی که جوان استعفا از پست ها در دولت بيمارستانهای. خود استعفا پذیرفته شده است آن را گفت.

پزشکان که استعفا شد از لاهور مایو, خدمات, جناح, General بانو Aitcheson کودکان و شیخ زاید بیمارستان متفقین و مدنی بیمارستان در Faisalabad, SZH رحیم یار خان و Nishter بیمارستان مولتان.

“پزشکان در سوال استعفا داد و پس از شکست دولت به درخواست های مکرر به آنها ارائه دنده محافظ در برابر مرگبار coronavirus و سایر امکانات کافی,” یک, ارشد, دکتر, از یک بیمارستان دولتی لاهور گفت PTI.

او گفت: دولت به نظر می رسد حداقل علاقه مند در مورد حفاظت از پزشکان.

“ما در خط مقدم سربازان در جنگ علیه COVID-19 و دیدن آنچه که عمران خان دولت در حال انجام است با ما. چند روز پیش پلیس باتوم به اتهام پزشکان در مظفرآباد (پاکستان-کشمیر تحت اشغال) که تنها گناه این بود که آنها معترض بودند برای گرفتن محافظ کیت پزشکی و حقوق او اظهار تاسف کرد.

پس از دستگیری 23 پزشکان جوان در مظفرآباد از پزشکان جوان انجمن shutdown بخش اورژانس در تمام بیمارستان ها در PoK.

ارشد دکتر هشدار داده است که بیشتر پزشکان ترک کار خود را اگر دولت پرداخت نمی توجه به این موضوع است. پنجاب وزیر بهداشت دکتر یاسمین رشید ادعا کرد که دولت ارائه شد مورد نیاز ایمنی کیت به پزشکان و پرستاران و para-پزشکی کارکنان.

بیش از 70 پزشکان بسیاری از پزشکان آنها را در پاکستان از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 و بیش از 5000 آلوده است.

با توجه به یک گزارش از موسسه ملی بهداشت و درمان بیش از 70 بهداشت حرفه ای از جمله 47 پزشکان از دست داده اند و زندگی خود را به کوروناویروس. از آنها 35 قربانی پزشکان متعلق به استان پنجاب.

بیش از 5000 بهداشت حرفه ای از جمله 3,000 پزشکان و 600 پرستاران آلوده شده توسط ویروس کشنده تاکنون در کشور است.

تا یکشنبه وجود دارد بیش از 228,000 تایید COVID-19 موارد با بیش از 4,700 مرگ و میر گزارش شده در پاکستان است.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de