مددکاران اجتماعی شاغل در اورنج کانتی هستند خواستار افزایش اقدامات ایمنی در سانتا آنا ساختمان که در آن کار می کنند رانده شده توسط ترس از قرار گرفتن در معرض افزایش به همکاران که آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از چند هفته گذشته.

کارگران می گویند خود را بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس نیز خطری برای افراد مسن و معلول مشتریان که آنها گاهی اوقات باید بازدید در صفحه اصلی.

در هفته های اخیر coronavirus به سرعت در حال گسترش در اورنج کانتی که در حال حاضر یکی از 24 شهرستان در ایالت کالیفرنیا در معرض خطر اجباری توسط دولت به بازگشت به برخی از نوع اجتماعی و اقتصادی مستند.

آخرین نگرانی از مددکاران اجتماعی اکو شکایت که ظاهر در اوایل ماه آوریل پس از یک کارمند با خدمات اجتماعی اورنج کانتی آژانس آمد به کار در همان روز آنها را آزمایش مثبت برای coronavirus ایجاد موجی از ترس در میان مردم در حال کار در یک ساختمان اداری در جنوب Grand Avenue. که ساختمان خانه سانتا آنا مرکز منطقه ای.

در حال حاضر اعصاب در لبه اجتماعی در میان کارگران و دیگر کارکنان در حوزه های مختلف شهرستان ساختمان در شرق وارنر خیابان. چهار نفر که در کار ساختمان که آزمایش مثبت برای coronavirus از آغاز ماه ژوئن به هفته اول ماه جولای به داخلی county ایمیل به اشتراک گذاشته شده با ثبت نام و تایید شده توسط سازمان خدمات اجتماعی مدیران.

  • کوسه’ جو Pavelski, بالا, برخورد با پادشاهان’ لوک Schenn همراه تخته در طول دوره از 3 بازی خود در دور اول کنفرانس غرب حذفی سریال دوشنبه شب در سن خوزه.

  • Rick and Patty Arvielo, مرکز پیش زمینه با کارکنان خود را به شرکت های جدید آمریکا, بودجه در توستین.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

کارکنان که در دوم ساختمان در 1505 E. وارنر Ave. کار برای خدمات اجتماعی سازمان In-Home Supportive Services division و برای اورنج کانتی خدمات عمومی سازمان یک نهاد مجزا است که قرارداد با شهرستان است. کارکنان از هر دو سازمان نظارت بر کمک به افراد مسن کور و معلول ساکنان که توانایی مراقبت از خود را محدود است. مراقبان پرداخت شده توسط خدمات دولتی به طور مستقیم کمک به آن دسته از مشتریان با کارهای روزمره مانند پخت و پز وعده های غذایی, خرید مواد غذایی و یا انجام لباس های شسته شده به در خانه باقی می ماند.

ساختمان مانند دیگر شهرستان, ساختمان, بسته شده به مردم از مارس 19. هیچ مجموعه تاریخ برای بازگشایی آن مقامات شهرستان گفت: اگر چه اجتماعی کارگران گفت: ثبت نام وجود دارد صحبت از اواسط ماه جولای باز کردن.

اما مراقبان که رفتن به خانه از خدمات مشتریان را به سایت می آیند برای درایو-از طریق وانت از تجهیزات حفاظت شخصی و تمیز کردن وسایل.

مددکاران اجتماعی نیز گاهی اوقات مشتریان در صفحه اصلی به منظور بررسی و یا به روز رسانی اطلاعات. چنین برخوردهایی می تواند فشار 6-پا محدودیت های اجتماعی فاصله دستورالعمل چرا که بسیاری از مشتریان در حال کم شنوا و یا نمی بینید به خوبی و اجتماعی کارگران می گویند آنها باید نزدیک به آنها را به ارائه کمک.

“وجود دارد یک نگرانی اوج به دلیل کار آنها گفت:” چارلز Barfield مدیر کل اورنج کانتی کارکنان انجمن صنفی که نشان دهنده حدود 18,000 county کارگران است.

نمایندگان آژانس خدمات اجتماعی گفت: ستاد جمعآوری شده است. گفتند COVID-19 اقدامات ایمنی انجام شده در وارنر خیابان ساختمان مطابق با دولت و دستورالعمل های فدرال.

اما برخی از خدمات دفتر کارگران که تماس ثبت می گویند بیشتر باید انجام شود. آنها خواستار یک قرنطینه از فضای کاری خود را همراه با عمیق تر تمیز کردن اقدامات از آنچه آنها می گویند این شهرستان را فراهم کرده است — درخواست است که شبیه به آنچه در دیگر شهرستان کارگران و اتحادیه به نمایندگی از آنها آمریکایی فدراسیون از دولت, کارمندان و, در پی در ماه آوریل است.

“آنچه ما می خواستیم برای مدیریت به دفتر ما و انجام کامل و عمیق بهداشت” یک مددکار اجتماعی که خواست ناشناس بماند گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته است. “اما آنها گفتند:” نه.””

رهبر اتحادیه Barfield گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که از شهرستان قصد دارد به تشخیص مددکاران اجتماعی با In-Home Supportive Services و بزرگسالان محافظ خدمات به پاسخ اضطراری. که در آن کارگران “معاف از quarantining پس از قرار گرفتن در معرض” به مردم با COVID-19.

در روز پنج شنبه, جولای 2, یک ایمیل ارسال به تمام خدمات اجتماعی کارکنان سازمان به نمایندگی از مدیر دبرا Baetz و معاون مدیر Tran اظهار داشت که این سازمان در حال گسترش خود را به طور منظم تمیز کردن موجودی خدمات “شامل افزایش تمیز کردن و ضد عفونی در ساختمان های ما” که در حال انجام در شب از 8 بعد از ظهر تا 12 صبح هنگامی که ساختمان در غیر این صورت خالی.

این ایمیل همچنین گفت که janitors دستور داده شده است به استفاده از سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده محصولات برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن ایستگاه های کاری هر کارمند که تست مثبت برای COVID-19.

“گاهی اوقات کارکنان نه از آن آگاه” معاون مدیر Tran گفت: در 2 جولای مصاحبه تلفنی. “ما در حال انجام است که به طور عمده ساعت خاموش.”

اما شهرستان های اجتماعی کارگران و یک نماینده اتحادیه گفت: چنین عمیق شستشو ممکن است در واقع در حال وقوع بر اساس آنچه شنیده ام از سرایداران.

“آنها (بخش مدیران) در حال رفتن به شما بگویم آنها وجود دارد ولی شواهد که آنها نمی گفت:” رهبر اتحادیه Barfield.

کارگران خواسته اند که county آزمون تمام کارکنان در هر زمان کسی در یک اتاق دارای تایید نتیجه مثبت برای کوروناویروس. آنها همچنین می خواهید روزانه دما بررسی انجام شده بر روی افرادی که وارد وارنر خیابان ساختمان که دارای زمینه های مشترک مانند ناهار اتاق, اتاق استراحت و دستشویی.

شهرستان است که ترک آن را به کارکنان برای تصمیم گیری برای خود را تست کنید و آنها را فراهم می کند با اطلاعات در مورد که در آن و چگونه به انجام این کار است. متوسط چک نیز داوطلبانه در حال حاضر با دماسنج در دسترس ساخته شده دو بار در روز در یک اتاق در داخل ساختمان. اما این ممکن است تغییر.

“ما در حال انجام بحث و مذاکره با مراقبت های بهداشتی آژانس و سازمان های کارگری برای دیدن آنچه که بهترین عمل رفتن به جلو” Tran گفت.

به طور معمول این ساختمان دو طبقه خانه در حدود 240 نفر از کارکنان. اما در هفته های اخیر به عنوان بسیاری از کارگران در بررسی از صفحه اصلی سایت نیروی کار کاهش یافته و به حدود نیمی از این تعداد حدود 100 نفر در هر روز داده می شود. این 135,000 فوت مربع ساختمان که شامل یک انبار است که گسترش بیش از دو طبقه, چند طبقه دوم در حال حاضر تحت ساخت و ساز.

کارگران با In-Home Supportive Services توسط اورنج کانتی کارکنان کانون که شامل حدود 18,000 بخش عمومی کارگران در سراسر متعدد شهرستان سازمان های برتر در سیستم دادگاه های محلی و شهرداری ها و به ویژه مناطق.

زود پاسخ به یک بررسی ارسال می شود هفته گذشته به 12,000 OCEA اعضای برخی از نگرانی در مورد شهرستان COVID-19 احتیاطی. بیش از 1200 نظرسنجی شده بود بازگشت و در اواخر هفته گذشته زمانی که یک ویژگی های قطعی مختل روند. نزدیک به دو نفر از سه نفر از افرادی که پاسخ داد (64%) تا کنون گفت: آنها احساس نمی امن در محل کار Barfield گفت.

آخرین مهلت برای پاسخ به بررسی تمدید شد سه شنبه, جولای 7, او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de