مکزیک سفر رئيس جمهور به ناروا تساوی سوال و انتقاد در هر دو کشور

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador صحبت می کند در صبح در کنفرانس خبری روز دوشنبه در کاخ ملی مکزیکو سیتی.

MEXICO CITY — در 19 ماه پس از او در زمان دفتری رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador نشده سمت چپ این کشور یک بار. این هفته او در سفر به واشنگتن به استقبال رهبر جهان است که شاید بتوان مهمترین و تحقیرآمیز به مکزیک.

در این میان یک بیماری همه گیر. و ایالات متحده آمریکا انتخابات.

این دیدار روز شنبه گیج و خشم سیاستمداران در هر دو کشور. سیزده دموکرات از 38-عضو کنگره اسپانیایی انجمن به نام رئیس جمهور تهمت به تعویق انداختن جلسه خواستار آن را “یک تلاش آشکار برای سیاسی مهم آمریکا-مکزیک رابطه” و یک شگرد برای تغییر توجه از coronavirus بیماری همه گیر.

مکزیکی, بیش از حد نگران است که رهبران’ اولین چهره به چهره ملاقات خواهد این مفهوم را میرسانند لوپز Obrador حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد. اگر تهمت از دست می دهد به نامزد جو بایدن و دموکرات کنترل هر دو مجلس کنگره سابق وزیر خارجه برنارد Sepúlveda هشدار میدهد: “روابط میان دو کشور خواهد بود پر از مشکلات و مکزیک خواهد بود که بازنده اصلی.”

[مکزیکی فرمانداران می خواهم تنگ تر کنترل مرز به نگه داشتن آمریکایی ها از آوردن coronavirus جنوب]

این نمایان هدف از این سفر است که به مناسبت شروع به روز شده در ایالات متحده-مکزیک-کانادا معامله تجارت که دو رئیس جمهور را به عنوان توضیح داده شده در میان خود امضا دستاوردهای. در یک بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نگاه به جلو به ادامه “ما مهم گفت و گو در تجارت, بهداشت و درمان و دیگر مسائل مرکزی به منطقه ای ما رفاه و امنیت است.”

این انتظار می رود تا حد زیادی نمادین مراجعه کنید. اما آن تأکید چگونه دو populists از پایان مقابل این طیف سیاسی را جعلی شگفت انگیزی گرم در ارتباط است. لوپز Obrador یک دیرین پرچمدار مکزیک چپ به تصویب رسید یک نوع گرمسیری واقع گرانه با کشور بزرگترین شریک تجاری acquiescing به ناروا را خواستار محدود کردن مهاجرت است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به جایگزین شود” گفت: Federico Estévez یک دانشمند علوم سیاسی در موسسه Tecnológico Autónomo de México, برای مکزیک برای رسیدن به هدف اصلی آن: حفظ رایگان-تجارت پیمان. “ما نمی کانادا,” او گفت:. “ما نمی تواند استطاعت به این مسیر بروید.”

[مکزیکو سیتی و میر مشخصی به سه برابر نرمال در طول covid-19 شیوع رسمی می گوید]

در اوایل لوپز Obrador ریاست جمهوری آن نگاه به عنوان اگر او را در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مهاجرت. لوپز Obrador مدتها توصیف مهاجرت به عنوان یک حق انسانی و پشتیبانی کارگران مکزیکی در ایالات متحده است.

اما یک سال پیش زمانی که برگ برنده دولت را تهدید به سیلی تعرفه ها در مکزیک-صادرات اگر کشور نمی محدود کردن تعدادی از پناهجویان عبور از کشور لوپز Obrador مستقر جدید گارد ملی و بازداشت دهها هزار نفر از مرکزی آمریکایی است. او نیز پذیرفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهاجر حفاظت پروتکل که بر اساس آن پناهجویان در حال بازگشت به مکزیک, در حالی که آنها صبر کنیداغلب برای ماه ها در پناهگاه و یا موقت اردوگاه
برای آمریکا و جلسات.

دانیل بکرریل

ایسنا

یک Nuevo León دولت افسر پلیس آمریکا با مهاجران در نزدیکی کاسا ایندی پناهگاه در Monterrey.

کسانی که سیاست های کمک به تولید یک کاهش چشمگیر در مهاجرت و تهمت است پس از ستایش لوپز Obrador است که به طور گسترده ای شناخته شده با حروف AMLO.

“تحت AMLO مکزیک تبدیل شده به یک دیوار مجازی برای ایالات متحده گفت:” مورین مایر, مدیر مکزیک و مهاجر حقوق در واشنگتن در آمریکای لاتین است. “AMLO را در اولویت قرار بود برای حفظ رابطه با ایالات متحده و او حاضر به قبول هزینه های آن در مکزیک است.”

در حال حاضر هر چند تعداد مکزیکی دستگیر و در مرز در حال افزایش است و می تواند افزایش یابد اگر اقتصاد ایالات متحده بهبود در حالی که مکزیک همچنان با خشم ادا کردن.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد تولید ناخالص داخلی مکزیک است به شیرجه رفتن با 10.5 درصد در سال جاری یکی از بدترین انقباضات در امریکا لاتین. تحلیلگران می گویند لوپز Obrador سفر به واشنگتن نشان دهنده اعتقاد خود را که معامله تجارت بسیار مهم است به “فعال اقتصاد است.”

[مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار]

اما کمی وجود دارد و دلیل آنها می گویند به این باور توافقنامه تجارت ایجاد خواهد شد به طور قابل توجهی بیشتر مشاغل از وجود تحت توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی سلف خود.

“معامله ارائه می دهد سرمایه گذاران اطمینان اما 95 درصد از آن است که در واقع همان نفتا” گفت: والریا Moy یک اقتصاددان و استاد در موسسه Tecnológico Autónomo de México.

و اقتصاددانان می گویند این معامله تجارت بعید است به درایو بسیار جدید سرمایه گذاری خارجی با توجه عدم اطمینان ایجاد شده توسط لوپز Obrador دولت. او را لغو کرده است, new Mexico شهرستان پروژه فرودگاه و یک شرکت ایالات متحده به $1.4 میلیارد آبجوسازی در مخیکالی در اتهامات فساد و backpedaled اصلاحات برای باز کردن بخش انرژی بیشتر سرمایه گذاری خصوصی.

[مکزیک بیمارستان های فشار برای درمان coronavirus به عنوان مقامات می گویند موارد در حال اوج]

واشنگتن سفر حمل بالقوه خطر و همچنین مزایای لوپز Obrador.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک منتقد صریح از مکزیک در مبارزات انتخاباتی و در اوایل روز ، او ناودان نفتا به عنوان “بدترین معامله تجارت در تاریخ” و متهم کردن این کشور از ارسال مواد مخدر و مجرمان به ایالات متحده است.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و سپس رئیس جمهور Enrique Peña Nieto دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن در Los Pinos مکزیک در کاخ سفید. در عرض چند ساعت جمهوریخواه نامزد خشمگین میزبان خود را با او اعلام خواهد ساخت “دیوار بزرگ” در مرز و مکزیک برای آن پرداخت. Peña Nieto شد excoriated برای داشتن میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن.

Carlos Barria

ایسنا

رئیس جمهور تهمت تورهای یک بخش جدید در ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار در San Luis, Ariz., در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمیقا منفور در مکزیک است. اما لوپز Obrador به نظر می رسد کمی قیمت برای انطباق او. مکزیکی رهبر روز دوشنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود را تغییر لحن نسبت به کشور است.

“دشمنان ما بگو چگونه می توانم اگر او را به جرم مکزیکی?’ “لوپز Obrador گفت. “من می خواهم به افرادی که از آنجایی که ما شده اند در دولت شده است وجود دارد یک رابطه احترام نه تنها به سمت دولت, اما بالاتر از همه به سمت مردم مکزیک.”

[Coronavirus در مرز: بیمارستان کالیفرنیا تحت الشعاع بیماران از مکزیک]

مقامات مکزیکی می گویند تهمت را فراهم کرده است بیش از 400 هواکش در طول همه گیر و کمک این کشور در مذاکرات با اوپک در کاهش تولید نفت. واشنگتن دیدار می تواند اجازه می دهد لوپز Obrador برای تاکید بر یک تجارت موفق مذاکره در زمانی که او شده است به طور گسترده ای متهم نادرست این بیماری همه گیر. بیش از 30000 مکزیکی فوت کرده اند از covid-19جهان پنجم بیشترین تلفات
.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو که او نیز به این نشست دعوت در واشنگتن کاهش یافته است و برای حضور در. لوپز Obrador توییتی که روز شنبه ترودو خواهد مکزیک دیدار “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در همراهی با تصویر خود را از ریاضت لوپز Obrador قصد دارد به پرواز در جت تجاری به واشنگتن است. برنامه شامل بازدید ازs به یادبود لینکلن و یک مجسمه از قرن 19 جمهور و سیاسی اصلاح طلب
بنیتو جوارز
در نزدیکی مرکز کندی. او همچنین برنامه ریزی شده به ناهار خوردن با مدیران کسب و کار با توجه به, مکزیکی, گزارش های خبری.

[در ایالات متحده به عنوان رئیس جمهور مکزیک لوپز Obrador به پرواز تجاری]

لوپز Obrador گفت که او خواهد بود آزمایش covid-19 قبل از او در سمت چپ مکزیک و تکرار ورزش در واشنگتن اگر خواسته. مقامات هفته گذشته گفت که لوپز Obrador هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است.

او هیچ برنامه ای برای دیدار با گروه مهاجر و یا با بایدن و یا دیگر دموکرات ها. اگر بایدن برنده گفت: لوئیس روبیو, رئیس جمهور مکزیک شورای امور بین المللی, مکزیک مقامات “بر این باورند که آنها می توانید صحبت کنید راه خود را از یک مشکل با دموکرات ها.”

بایدن بوده است حمایت بیشتری از گروههای حقوق و موافقت نامه های بین المللی از مغلوب ساختن پیشی جستن. با اینحال دموکرات ها در حال اذیت یک سفر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن جایگاه خود را به عنوان مبارزات انتخاباتی, مبارزات. اگر تهمت است را شکست داد و این در ماه نوامبر روبیو گفت: “از آن خواهد شد بسیار پر هزینه کنید.”

ایالات متحده می خواهد مکزیک به حفظ و دفاع از آن و مراقبت های بهداشتی کارخانه های باز. کارگران مکزیکی در حال بیمار شدن و مردن.

مهاجر farmworkers مرگ در کانادا و مکزیک می خواهد پاسخ

به شما ارتباط خوبی بین تهمت و AMLO

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de