بغداد — پیشرو در عراق محقق هشام al-هاشمی بود به ضرب گلوله در اواخر یکشنبه در خارج از خانه خود در بغداد خبر داد.

افراد مسلح تا به حال منتظر خارج از خانه خود را بر روی یک موتور سیکلت, یک مقام امنیتی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها. مهاجمان سپس فرار از صحنه, او گفت:.

هیچ گروهی مسئولیت قتل, اما برای بسیاری در عراق آن تأکید واقعیت آهسته رایت کمپین ترور و کشتار توسط گروههای شبه نظامی خود را در برابر منتقدان. هاشمی 47 مکرر بود, هدف از تبلیغات ایران-حمایت گروههای شبه نظامی و دوستان و همکاران خود گفت که او تا به حال با آن مواجه جزر و مد رو به افزایش از تهدید.

محقق شد و در میان کارشناسان برجسته جهان در گروه دولت اسلامی ارائه جزئیات از عملکرد داخلی خود را به رسانه های بین المللی و ارائه مشاوره به دولت عراق در پاسخ آن. اخیرا او در حال صحبت کردن در مورد مصونیت از مجازات که با ایران مورد حمایت شبه نظامیان در حال حاضر در عراق است.

عراق نخست وزیر جدید مصطفی Kadhimi سرزنش هاشمی کشتن در گروه های مسلح “خارج از قانون” تعهد در بیانیه ای به “شکار” و تعقیب آنها. در اواخر روز دوشنبه به سفارت آمریکا در بغداد خواست Kadhimi خود وعده داده است. “ما از دولت عراق را به کسانی که مسئول قتل او به swift عدالت” آن گفت: در یک پست در Facebook.

هاشمی مرگ موجب غلیان احساسات غم و اندوه در سراسر تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی. “تماشای همکاران دکتر هشام به اشک پشت سر هم به عنوان آنها سعی می کنند به اظهار نظر در مورد ترور او گفتن است که او گفت:” Lahib Higel بحران گروه تحلیلگر ارشد برای عراق است. “هر بار که من با او آشنا شدم او من را تشویق به انجام بیشتر به دنبال فرصت های جدید به خدمت می کنند. من نمی دانم که چگونه او ساخته شده برای همه است.”

اگر چه ایران وابسته به شبه نظامیان قدرتمند هستند در اینجا حرکت خود را دچار یک رشته از موانع پس از پایان سال گذشته از جمله مرگ رهبر خود حضرت مهدی Muhandis در ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آن نیز کشته شدن سردار ایرانی قاسم سلیمانی در ژانویه.

Kadhimi قول داده است برای پایان دادن به حملات شبه نظامیان در ایالات متحده و دیگر غربی نظامی و دیپلماتیک امکانات در مقایسه با سلف خود عادل عبد المهدی بود که قادر و یا تمایلی به گروه های مسلح.

برای یک دوره در ماه نوامبر هنگامی که عبد المهدی بود و هنوز هم در قدرت و تظاهرات توده تقبیح نفوذ ایران پولهای کثیف هاشمی ناپدید شد از امواج رادیو و تلویزیون گفتن آشنایان او تهدید شده توسط Kataib حزب الله ، اخیرا او در حال تبدیل شدن به بیشتر های صوتی و با گذشت هر ماه, دوستان, گفت, بیشتر در معرض خطر است.

زمانی که Kadhimi دستور یک حمله بی سابقه در Kataib فعالان حزب الله هفته گذشته با استناد به مدارک و شواهد که آنها برنامه ریزی شد تازه حملات هاشمی در میان اولین برای به اشتراک گذاشتن جزئیات کامل در رسانه های اجتماعی. پاسخ به پست خود شامل تهدیدات شبه نظامیان حامیان و گفت که او به جای سزاوار بازداشت.

اما یکی از شبه نظامیان منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از آن. حملات راکتی از سر گرفته اند. Kadhimi کارشناسان می گویند در حال حاضر به صورت یک نبرد دشوار در بخشی آنها را در.

در یک Facebook پست يكشنبه هاشمی گفت: تغییرات اخیر در عراق و رهبری سیاسی را تحت تاثیر قرار بود به ایران وابسته به جنبش قدرت در عراق است. خود را در حملات اخیر او نوشت: انگیزه شد توسط “انتقام پوچی و توهم.”

Spain agent گزارش از لندن است.

نظامی عراق اذعان به ‘نیروی بیش از حد در سرکوب علیه معترضان

جدید عراق رهبر تلاش می کند برای مهار ایران توقیف شده اما وظیفه ثابت می کند دلهره آور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de