دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh همراه با خانه وزیر آمیت شاه و وزیر بهداشت و رفاه خانواده Harsh Vardhan بازدید 1,000-تخت تسهیلات با 250 واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت در سردار Vallabhbhai Patel COVID بیمارستان امروز در اینجا. تاسیسات ساخته شده در زمان ثبت از 12 روز با دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) همراه با وزارت امور خانه (MHA) وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) نیروهای مسلح, تاتا و پسران و صنعت دیگر بازیکنان. وزارت دفاع نیز همراه با دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, و وزیر امور خارجه — صفحه اصلی G کیشان ردی.

Rajnagth سینگ ابراز رضایت پس از بازدید از بیمارستان. او با قدردانی از تلاش های سهامداران در ساختمان این مرکز در یک زمان کوتاه است. سرمایه های ملی است که در حال حاضر دچار یک افزایش در تعداد COVID-19 عفونت با تعداد بیشتری از بیماران نیاز به مراقبت های پزشکی. نیاز فوری به تقویت های موجود در تخت بیمارستان ظرفیت دهلی نو برای COVID-19 بيمار مورد بحث بود بین MHA و وزارت دفاع در این روش از استقرار 1000 تخت بیمارستان در طول کمتر از 14 روز. این DRDO خواسته شد برای ایجاد این بیمارستان است.
آن از عهده طراحی و توسعه و operationalisation از تسهیلات در جای پای جنگ. با اجازه از نیروی هوایی هند (IAF) زمین واقع در نزدیکی دهلی نو داخلی فرودگاه ترمینال T1 شناسایی شد و کار ساخت و ساز توسط DRDO شروع در تاریخ 23 ژوئن در سایت بر روی Ulan Batar جاده مجاور به کنترل کل دفاع حساب (CGDA) ستاد.

بیمارستان عمل خواهد شد توسط یک تیم پزشکی از پزشکان و پرستاران و کارکنان پشتیبانی از نیروهای مسلح و خدمات پزشکی (AFMS) در حالی که این تسهیلات خواهد بود که توسط DRDO. علاوه بر این برای سلامت روانی از بیماران این بیمارستان اختصاص داده شده یک DRDO موفق روانشناسی مرکز مشاوره.

این COVID-19 بیماران مراجعه کننده توسط دولت های منطقه خواهد بود بستری و درمان رایگان از هزینه در این مرکز است. موارد مهم اشاره خواهد شد به تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi.
این پروژه شده است بودجه با سهم عمده ای از تاتا و پسران. دیگر همکاران هستند بهارات الکترونیک محدود (BEL), Bharat Dynamics محدود (BDL) Astra مایکروویو محصولات محدود (ورک), Sri Venkateswara مهندسین Brahmos خصوصی محدود بهارات فورج و DRDO کارکنان به طور داوطلبانه به کمک یک روز حقوق و دستمزد.

منحصر به فرد مرکزی تهویه مطبوع امکانات پزشکی است که گسترش بیش از 25 ، 000 متر مربع و مجهز به 250 تخت ICU. هر تخت ICU مجهز به تجهیزات مانیتورینگ و سیستم تهویه. زیرساخت ساخته شده است با منفی داخلی گرادیان فشار برای امن سرایت مهار. مرکز مهندسی شده است با استفاده از سریع ساخت روش بر اساس octanorm ماژول.

بیمارستان متشکل از یک جداگانه دریافت تقدیر بیمار پذیرش بلوک پزشکی بلوک با داروخانه و آزمایشگاه وظیفه پزشکان و پرستاران و محل اقامت و چهار مدولار بیمار هر بلوک متشکل از 250 تخت. راهرو شبکه طراحی شده است برای نگه داشتن بیمار را از جنبش جدا از پزشکان و کارکنان جنبش است. امکانات بهداشتی و توالت ها واقع بین بلوک ها برای دسترسی آسان به بیماران و پرسنل مرکز.

بیمار بلوک ها خود به اندازه کافی با امکانات برای بیماران و مراقبت های پزشکی کارکنان. بیمار امکانات عبارتند از تامین اکسیژن برای هر تخت, X-ray, نوار قلب (ECG), haematological تست امکانات پنکه COVID-19 آزمایشگاه تست چرخ صندلی و برانکارد و سایر تجهیزات پزشکی. این DRDO توسعه COVID-19 فن آوری های تولید شده توسط این صنعت در سه ماه گذشته مانند پنکه آلودگی تونل تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) N95 ماسک, تماس رایگان sanitiser اسپری sanitisation اتاق و پزشکی روبات چرخ دستی است که خواهد شد مورد استفاده در تاسیسات.

تسهیلات خواهد بود امن و با امنیت کارکنان تلویزیون مدار بسته (CCTV) نظارت و سیستم های کنترل دسترسی. این بیمارستان مجهز به یکپارچه ایمنی و آتش نشانی و سیستم های کنترل. ایمنی محیط زیست و دفع زباله فرآیندهای شده اند ساخته شده و در طراحی عملیات. یک پارکینگ بزرگ تعیین شده برای کارکنان, عمومی, آمبولانس و آتش نشانی خدمات.

بیمارستان ساخته شده عملیاتی از امروز داشتن ساخته شده در 12 روز. راه اندازی این بیمارستان کمک کرده و به افزایش 11 درصد اضافی COVID-19 تخت در دهلی در نتیجه غلبه بر زمان وضعیت بحرانی است.

بیمارستان منحصر به فرد تلاش ساخته شده ممکن است با هم افزایی بین DRDO MHA MoHFW نیروهای مسلح, صنعت, South Delhi Municipal Corporation (SDMC) و دهلی دولت که گرد هم آمده اند در مقابله با این اورژانس است. این *DRDO رئیس Dr G Satheesh ردی* توضیح در مورد امکانات برای بازدید از شخصیت های برجسته.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de