داجرز’ Mookie بتی خانواده گرامی زمان ماند در شکل در طول قرنطینه

لس آنجلس >> مانند بسیاری از ما Mookie بتی تلاش برای پیدا کردن پوشش نقره ای در قرنطینه زمان.

“آن را به نوعی نادیده گرفته می شود اما کسانی که سه ماه بود و احتمالا بهترین سه ماه از زندگی من به عنوان دور به عنوان قادر بودن به گرفتن واقعا به من و خانواده گفت:” بتی, ‘دختر’ به 20-ماه-پیر دختر.

علاوه بر خانواده زمان بتی استفاده قرنطینه کردن زمان برای کاهش نقص گلف خود را و انجام بسیاری از ماهیگیری. او صرف مقدار زیادی از زمان در یک پنبه حلاجی شده قفس حد عالی رساندن نوسان است که در تولید یک .301 حرفه ای متوسط و 139 صفحه اصلی اجرا می شود در شش فصل گذشته چهار نفر از آن فرود آمد و او همه ستاره به رسمیت شناختن و یک لیگ آمریکا MVP (2018).

“صادقانه بگویم من در آنجا ماند در شکل کار کردن عاقلانه” بتی گفت. “اما راستش من فقط نمی نمی بسیاری از فعالیت های بیس بال. من نمی خواهم به پایمال کردن خودم ضربه در قفس و عمیق نمی دانستند که این فصل بود رفتن به شروع و یا حتی اگر آن را نداشتن یک تاریخ شروع.

“من یک بار از اعتماد به نفس (در مورد فصل) شروع. من نمی خواهم به خودم رانندگی دیوانه در طول این سه ماه. بنابراین من فقط می ماند به دور از بیس بال.”

بتی می رانده اند خود را دیوانه فکر کردن در مورد عواقب این بیماری همه گیر و مختصر از فصل خود را در آینده. 27-year-old تبدیل تمدید قرارداد پیشنهاد برای 300 میلیون دلار منجر به تجارت خود را از Boston Red Sox به داجرز و حفاری وضعیت خود را به عنوان پیشرو در آینده offseason را مگا میلیون ها نفر در بازار است. در حال حاضر او خواهد شد که فقط 60 بازی فصل برای استفاده به عنوان یک سکوی پرتاب به رایگان آژانس — که در آن یک فصل از کاهش درآمد می تواند تیم کمتر مایل به ایجاد پول سرمایه گذاری است.

“رایگان آژانس در پشت رایتر. که چیزی که من فکر کردن در مورد در حال حاضر” بتی گفت که بهداشت و مسائل ایمنی بیشتر در مقابل ذهن در حال حاضر.

“وجود دارد فقط یک مقدار زیادی در جریان است که نیاز به خطاب و رایگان آژانس است که یکی از آنها در حال حاضر. که شما می آیند. … من نمی پشیمانی تبدیل که (فرمت) کردن. هنگامی که من تصمیم من نمی رفتن و سوال خودم. بنابراین من در مورد آن نگران نباشید. بازار خواهد شد آنچه در بازار است. ما فقط از نوع عبور از پل که هنگامی که ما وجود دارد.”

بتی اعتراف کرد که او “من شک و تردید” در زمان در قرنطینه است که او تا به حال به پوشیدن طفره زن در یک به طور منظم فصل بازی. با مثبت coronavirus آزمون در سراسر رشته و تست مشکلات وادار کردن تیم های متعدد به لغو یا تغییر تمرینات چند روز گذشته بتی گفت که او هنوز مطمئن نیست که این ورزش را از طریق حتی مختصر از فصل است.”من نمی توانم بگویم من که با اعتماد به نفس به خاطر من نبوده است نشان داده نشده است,” او گفت:. “واقعا وجود دارد نه زیادی می توانم انجام دهم. این نوع از کنترل من است. آن را در کسی را کنترل و هر کس آن را کنترل کرده است آن را به کار.”

وجدان اجتماعی

به عنوان یکی از برجسته ترین بازیکنان آفریقایی آمریکایی در رشته های بتی گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته با MLB پاسخ به موضوع زندگی جنبش و اعتراض جنبش برای عدالت نژادی.

“من فکر می کنم بیس بال انجام یک کار خوب است که” بتی گفت. “اما من فکر می کنم صداها شنیده می شد و این که نکته اصلی که ما صدای ما شنیده می شود و به ایجاد برخی از تغییرات.”

بتی گفت که او می بیند ماموریت خود را به عنوان یک بازیکن بیس بال است برای کمک به معکوس کاهش مشارکت در میان سیاه و ورزشکاران است. در سال گذشته تنها 7.7 درصد از بازیکنان در روز افتتاحیه فهرست اسامی سیاه پوست بودند ، گریه به دور از 18.7 درصد به تازگی به عنوان 1981.

“من فکر می کنم آن را بیشتر از یک چیز شخصی است که من را به بازی بیس بال به سیاه جوامع” بتی گفت. “بدیهی است که MLB تواند کمک کند اما من فکر می کنم آن را بر ما به عنوان بازیکنان آن را به سیاه و سفید جوامع و نوع ساخت بیس بال سرد به دلیل این که آن ها قطع شده است.”

نلسون کردن

Right-hander جیمی نلسون برنامه ریزی شده است به پایین تر تحت عمل جراحی برگشت سه شنبه و نمی خواهد بازی در این فصل است. کمری روش خواهد بود انجام شده توسط دکتر رابرت واتکینز در لس آنجلس.

نلسون قادر به پرتاب برای بسیاری از, اصلی, بهار, آموزش جلسه پس از امضا به یک سال معامله به عنوان یک عامل آزاد در زمستان سال گذشته. قرارداد خود را شامل یک گزینه برای 2021 است که می تواند به یک تغییر متقابل گزینه اگر او تا به حال ملاقات برخی از انگیزه.

یادداشت

داجرز مدیر دیو رابرتز دوشنبه اذعان کرد که گاوین لوکس و پدرو Baez گزارش نشده اند به اردوگاه. او نمی خواهد می گویند چرا. کنلی یانسن و A. J. پولاک نیز گزارش نشده است. … داجرز’ انتخاب سوم در سال جاری پیش نویس (یک تعادل رقابتی انتخاب دور به دست آورد و از دوقلوها مینه سوتا), Texas Tech right-hander کلیتون Beeter موافقت کرده است که یک قرارداد برای یک گزارش جایزه در حدود 1.2 میلیون نفر است. داجرز در حال حاضر به امضا رسید که تمام شش از خود تراکم از سال جاری پیش نویس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de