طاعون باعث سلامت هشدار در چین پس از هردر آلوده است

Jason Lee ایسنا

دو marmots دیدار در ورودی لانه خرگوش و غیره خود را در چانگچون, غرب چین را در استان چینگهای در یک فایل عکس در جولای 28, 2007. حیوانات اغلب ناقل طاعون است که پس از آن گسترش آلوده کک.

تایپه, تایوان — چینی مقامات بهداشت عمومی در حال افزایش اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از پتانسیل طاعون شیوع در یک کنترل از راه دور منطقه شمال پس از یک هردر قرارداد این بیماری اگر چه خطر بزرگ مقیاس عفونت کم است با در دسترس بودن طب مدرن.

کمیسیون بهداشت و درمان در Bayannur شهرستان در منطقه مغولستان داخلی مطرح شده آن در بهداشت عمومی هشدار به آن سومین از چهار سطح هشدار در روز یکشنبه و ممنوع شکار پوست و حمل و نقل از جوندگان است که ممکن است حامل باکتری شناخته شده به عنوان يرسينيا pestis. شهرداری دولت مطرح آن هشدار سطح توسط یک شکاف به “استاندارد طاعون شیوع هشدار” است که به معنای انسان آلوده شده اند.

موارد مشکوک در میان انسان بيمار یا مریض و مرده marmots باید گزارش شود بلافاصله با توجه به بهداشت هشدار که در اثر باقی می ماند تا 2021. شهر پکن نیز خواست ساکنان در روز دوشنبه به رفتن به کمپینگ در مغولستان داخلی گسترده ای از منظره مرتع و بیابان است که ساکنان شهری اغلب بازدید.

مغولستان داخلی منطقه ای مرکز کنترل بیماری هشدار داده است در هفته های اخیر که این بیماری ممکن است مدت طولانی است که در حال گردش به صورت محلی و وجود خطر از انسان به انسان انتقال است. “این خطر وجود دارد از یک انسان اپیدمی طاعون در این شهر” Bayannur محلی کمیسیون بهداشت گفت: یکشنبه در بیانیه ای.

چون طاعون و وبا تنها دو بیماری است که سقوط در چین بالاترین طبقه از انتقال بیماری هایی که نیاز به فوری ترین اقدامات متقابل — coronavirus در نظر گرفته شده است ردیف دوم — بخش هایی از شمال مراتع می تواند مجددا مستند تنها چند هفته پس از این کشور شروع به بهبود می یابند از covid-19.

[قفل کردن در پکن من تماشا چین ضرب و شتم به کروناویروس]

اما تا کنون چین رسمی در مورد تعداد کم باقی می ماند با پنج طاعون تشخیص از سال گذشته; چهار بيماران آمد از مغولستان داخلی و بهبود به طور معمول در حالی که یک مرد در استان گانسو درگذشت. مقامات چینی منتشر نشده از جزئیات در مورد علل و یا شرایط از این موارد است.

در مجاور کشور مغولستان دورتر در شمال دو دامداران سال گذشته درگذشت و پس از خوردن marmot گوشت و ابتلا به بیماری است.

طاعون که محققان عموما بر این باورند نشات گرفته از استپهای آسیایی, کشته و ده ها و یا صدها میلیون نفر از مردم در چند مرگبار امواج در طول تاریخ. یکی به خصوص موج کشنده در قرن 14 سفر همراه مغول امپراتوری مسیرهای تجاری به اروپا که در آن کشته شدن یک سوم از جمعیت در آنچه شناخته شده به عنوان “مرگ سیاه”.

این بیماری همچنان در سطح دوره ای در سراسر جهان است. بیش از 300 مورد یافت شد در یک جزئی شیوع در ماداگاسکار در سال گذشته کشتار حدود 30. طاعون که با موش و کک است که معمولا قابل درمان با آنتی بیوتیک در آن “bubonic” فرم که حملات گره های لنفاوی و باعث تب و جوش. اما می تواند کشتن باکتری ها به سرعت اگر آن را آلوده به سیستم تنفسی و یا جریان خون در شرایط نادر شناخته شده به عنوان pneumonic و septicemic طاعون.

[چین پروب سرمایه دار خیلی مهم که برچسب یازدهم یک دلقک’ بیش از خرابکاری coronavirus پاسخ]

ایالات متحده به طور متوسط حدود هفت مورد در سال, با توجه به مراکز کنترل بیماری. مقامات چینی می گویند که آنها تا حد زیادی سرکوب این بیماری پس از 1950s و ثبت در حدود 30 مورد در دهه گذشته است.

دو نفر از مغولستان بودند مبتلا به طاعون در مرکز شهر پکن بیمارستان در ماه نوامبر باعث جزئی وحشت در پایتخت. فنگ Zijian معاون مدیر چین مرکز کنترل بیماری ها گفت: به نمی توان “بی قراری” در آن زمان گفت: این بیماری نادر است و قابل درمان با آنتی بیوتیک.

اقدامات احتیاطی در برابر طاعون هستند یادآور بهداشت عمومی از چالش های پیش روی مقامات چینی که تحت فشار قرار دادند و این هفته در برابر ترس در مورد ظهور یک نوع آنفولانزای خوکی است که در حال حاضر شروع به پریدن کرد به جمعیت انسانی از خوک کشاورزان در دو استان های شمالی.

جدید ویروس آنفلوآنزای خوکی به نام G4 است “ضروری نشانه های یک نامزد ویروس همه گیر” با توجه به مقاله ای که منتشر شد دوشنبه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم و نوشته شده توسط محققان چینی از جمله جورج گائو سر از چین در مرکز کنترل بیماری.

برخی از مقامات چینی بهداشتی و کارشناسان بین المللی را عنوان خطر G4 اشاره کرد که از آن شده است در گردش برای سال بدون باعث شیوع بیماری در انسان است.

کاخ سفید coronavirus مشاور Anthony S. Fauci شهادت در سنا در هفته گذشته است که مقامات ایالات متحده شد “نگه داشتن چشم” در G4 ویروس اما او نمی داند آن را یک “تهدید فوری.”

وانگ یوان و شعر Li در پکن کمک به این گزارش.

چین پروب سرمایه دار خیلی مهم که برچسب یازدهم یک دلقک’ بیش از خرابکاری coronavirus پاسخ

قفل کردن در پکن من تماشا چین ضرب و شتم به کروناویروس

مرگبارترین شکل از طاعون آلوده شده است دو نفر در چین و اطلاعات کمیاب است