برزیل Bolsonaro تست مثبت برای coronavirus

مارکوس کوریا خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro لبخند از برازیلیا در اولین Mercosur اجلاس سران برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر در تاریخ 2 ژوئیه سال 2020 است.

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro که بارها و بارها به دنبال به حداقل رساندن coronavirus به عنوان او مصرانه از کشور خود را به کار روز سه شنبه گفت او دارای آزمایش مثبت برای covid-19.

Bolsonaro یک پرت در میان رهبران جهان در شک و تردید خود را از هر دو coronavirus و اقدامات پیشگیرانه در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آن مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه شب پس از توسعه علائم آن شامل تب.

“وجود دارد هیچ مشکل” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “این طبیعی است. هیچ ترس. زندگی آن است.”

نتیجه این می افزاید: یک مورد بیشتر به چه چیزی تبدیل شده است جهانی دوم-بدترین شیوع کروناویروس پس از ایالات متحده است. برزیل گزارش کرده است بیش از 1.6 میلیون نفر و 65,000 مرگ و میر — هر دو معتقد به undercounts — پدیده یک فاجعه است که دانشمندان و مقامات بهداشتی می گویند تشدید شده است Bolsonaro را مکرر اخراج از آن.

برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’

Bolsonaro و 65 توصیف کرده است covid-19 به عنوان یک “کمی سرد” بارها و بارها به waded جمعیت حامیان تهدید به میزبان زیادی کباب به سرپیچی از معیارهای سلامت و اخیرا در هفته گذشته با حضور در یک چهارم جولای در سفارت آمریکا در برازیلیا بدون پوشیدن ماسک. یک دادگاه در ماه گذشته دستور داد Bolsonaro به پوشیدن ماسک در حالی که در.

“در مورد خاص” سابق افسر ارتش گفت: در ملی آدرس در ماه مارس “با سابقه من به عنوان یک ورزشکار اگر من آلوده به ویروس من لازم نیست نگران باشید. من خودم احساس می کنم هر چیزی و یا اگر بسیار متاثر از آن خواهد بود مثل آنفولانزا و یا کمی سرد است.”

Bolsonaro حداقل چهارم رهبر جهانی برای تست مثبت برای covid-19. نخست وزیر بوریس جانسون تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه در مارس; او پس از بهبود. گینه بیسائو نخست وزیر Nuno Gomes Nabiam آزمایش مثبت در ماه آوریل است. رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, در بیمارستان بستری شد در ماه گذشته. او هفته گذشته اعلام کرد او به ترک بیمارستان و از سرگیری کار می کنند.

ایسنا

تظاهرکنندگان نگه تصاویر covid-19 قربانیان در طول یک جامعه فاصله تظاهرات روز شنبه علیه Bolsonaro در سائو پائولو.

پوشیدن ماسک در یک کنفرانس خبری با خبرنگاران نشسته اند در نزدیکی او Bolsonaro فاش کرد که او به قرارداد بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده است. virus.

با وجود این نتیجه تست مثبت او تکرار همان نقاط صحبت کردن او استفاده کرده است از زمان شروع این بیماری همه گیر. او گفت: برخی از اقدامات پیشگیرانه اغراق شده است خواست برزیل به اولویت بندی اقتصاد و گفت: افراد جوان را تقریبا بدون نیاز به نگرانی در اگر آنها گرفتن این بیماری است. دانشمندان به شدت مخالف است.

“زندگی ادامه خواهد داد و برزیل نیاز به تولید” او گفت:. “اگر اقتصاد نیست و عملکرد آن را ایجاد مشکل دیگر که منجر به مرگ.”

او گفت که او برنامه ریزی شده برای ادامه کار در انزوا است اما لغو سفر.

برزیل ویران شده توسط coronavirus می شود کلید تست زمین برای واکسن

در پایان این کنفرانس او پا چند پا دور و حذف ماسک خود را به آدرس خبرنگاران.

“من خوب هستم, آرام,” او گفت:. “ما یک دموکراسی و ما در حال رفتن به ادامه مراقب باشید. افرادی که جوانتر اگر شما می توانید از ویروس آرام می شود. شانس از این بیشتر بودن قبر عملا صفر است.”

اما داده ها دانشمندان می گویند که وضعیت در برزیل بسیار پیچیده تر است. در میان جوان برزیل که به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و مير ناشی از آن توسعه یافته همسالان. در Rio de Janeiro, دولت, بیش از دو سوم از بستری شدن در بیمارستان هستند از افراد جوانتر از 50.

سفیر ایالات متحده تاد چپمن که به میزبانی Bolsonaro در جولای 4, کباب, گفت: او را نیز آزمایش می شود. تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد Bolsonaro و چپمن بازو در بازو در این رویداد بدون ماسک. چپمن گفت که او هیچ نشانه ای ندارند.

سفارت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Bolsonaro سابق حاشیه سیاستمدار که برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 در یک پیام از سرکوب و جنایت و فساد از دست داده است قابل توجه حمایت سیاسی از زمان شروع این بیماری همه گیر. متحدان سابق را هم در برابر او. طبقه متوسط شده بود را به پایه خود را به طور فزاینده ای رد از او. برخی از قدرتمند ترین صداها در کشور را به نام خود را برای استیضاح یا استعفای.

اضافه کردن به عدم قطعیت شده است مداوم بازی حدس زدن اینکه آیا Bolsonaro بود coronavirus. در ماه مارس ارتباطات خود در اتاق آزمایش مثبت برای این ویروس پس از رئیس جمهور تهمت میزبانی Bolsonaro وزیر و دیگران در شام در Mar-a-Lago. آن را موجب شدید حدس و گمان و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته نادرست اخبار حساب — که Bolsonaro تا به حال قرارداد این ویروس.

حتی پس از Bolsonaro گفت که او تا به حال آزمایش منفی — دو بار — شک و تردید همچنان ادامه داشت. بیش از یک دوجین از اعضای ریاست جمهوری خود را فرستاده تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. او حاضر به آزادی او نتایج آزمون تا زمانی که دستور به انجام این کار توسط دادگاه.

در اواخر ماه گذشته او دوباره با صدای بلند فکر, آیا او بود که coronavirus و گفت که او در نظر گرفته شده را به یکی دیگر از آزمون.

او در عین حال خواست برزیل به نافرمانی محلی دستور به بستن کسب و کار خود و منزوی. او در سومین وزیر بهداشت از زمان شروع این بیماری همه گیر. اخراج او برای اولین بار پس از برخورد بیش از نیاز به انزوای اجتماعی. سپس او تحت فشار قرار دادند دوم که به مخالفت با Bolsonaro بیش آزادانه با استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا به ویروس.

در حالی که کشورهای دیگر اخم بیش از یک دوم coronavirus موج برزیل نمی توانید گذشته خود را برای اولین بار

Bolsonaro بعدی نصب یک مرد نظامی است که یک دکتر نیست.

بدون هماهنگ فدرال استراتژی این کشور در زیرفشار. فرمانداران و شهرداران گذاشته شده است را به تصمیم گیری خود را اغلب در تضاد با Bolsonaro تمایل به نگه داشتن اقتصاد باز است. پاسخ نمی متفاوت است تنها در میان ایالت ها و شهرهای اما محله با محله. این بهم ریختگی به یاری گسترده آلودگی و چپ بسیاری از برزیلی ها مطمئن نیستید که مقامات به اعتماد.

در هفته های اخیر شهرستانها شروع به بازگشایی شده است. دانشمندان در حال حاضر ترس است که موارد در هفته های آینده خواهد شد افزایش بالاتر به عنوان میله, رستوران ها و دیگر مکان جلسه را پر کنید تا یک بار دیگر.

محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع

به عنوان coronavirus جان مردم بومی در آمازون دولت برزیل می رود از دست رفته

در برزیل, مرگ یک مرد و یک جستجو از جان گذشته برای یک کفش تخت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de