مبارزه دوم ویروس موج استرالیا قرار می دهد شهر ملبورن تحت مستند

James Ross سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

آتش نشانان در لباس پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی آماده برای توزیع مواد غذایی به ساکنان مسکن برج در شهر ملبورن استرالیا در روز سه شنبه.

استرالیا — موج جدیدی از کروناویروس عفونت درخواست مقامات به اعمال محدودیت در برخی از 5 میلیون نفر در استرالیا, دومین شهر بزرگ نشان دادن دشواری را همه گیر و حتی در یک کشور است که تا به حال لذت بردم از موفقیت نسبی در رام کردن عوارض آن.

مقامات در ملبورن, پایتخت ویکتوریا وزارت امور خارجه گفت: آنها می یافتم محدودیت برای شش هفته با شروع از یکشنبه شب به سعی کنید به ضرب و شتم به افزایش موارد جدید که تهدید به مارپیچی خارج از کنترل است. ساکنان این شهر و برخی مناطق اطراف آن مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری مانند برخی از کار یا مطالعه غذا, خرید ورزش و یا مراقبت های پزشکی و آنها قادر نخواهد بود به ترک منطقه شهری.

در اعلام اقدامات شنبه, Daniel Andrews, دولت برتر گفت: حس خوشنودی است که در مجموعه بود پس از اکثر اجتماعی-دورى قوانین برداشته شد در ماه ژوئن بود تا حدی مسئول برای پرش در عفونت های جدید. ویکتوریا به تازگی به عنوان ماه گذشته تا به حال گزارش روزانه موارد جدید در تک رقمی اما در روز سه شنبه گزارش داد یک رکورد 191 موارد جدید که تنها 37 در ارتباط بودند به شیوع بیماری شناخته شده.

“این unsustainably تعداد موارد جدید. آن است که به سادگی غیر ممکن است با مورد امتیازات در این سطح به اندازه کافی تماس با ردیابی کارکنان به اندازه کافی منابع فیزیکی . . . به ادامه سرکوب و حاوی این ویروس بدون در نظر گرفتن گام های مهم خود را,” اندروز به خبرنگاران گفت:.

“ما در بسیاری از جهات در بیشتر مخاطره آمیز به چالش کشیدن و به طور بالقوه غم انگیز موقعیت در حال حاضر از ما بود چند ماه پیش.”

[با ویروس تحت کنترل استرالیا و نیوزیلند ممکن است یک سفر ‘حباب’]

تجدید حیات این ویروس در ملبورن انعکاس مشکلات پیش روی ایالات متحده, که در آن برخی از مناطق به ویژه در جنوب و غرب الزامی ماسک و reimposing خاموش شدن ناگهانی آنها به عنوان گزارش فزاینده تعداد عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

هنوز هم با مجموع 8,755 موارد و 106 مرگ و میر در میان جمعیت 25 میلیون دلار استرالیا تا حد زیادی اجتناب از اثرات مخرب دیده می شود در بسیاری از دیگر کشورهای غربی است. ایالات متحده آمریکا با جمعیت 13 بار که از استرالیا است اما ثبت بیش از 1200 بار تعداد مرگ و میر.

در ملبورن, جدید اقدامات نیاز به برخی از کسب و کار به از جمله زیبایی و مراقبت های شخصی خدمات فرهنگی و اماکن تفریحی و امکانات جامعه. کافه ها و رستوران ها باز باقی خواهد ماند اما فقط برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

سنبله در موارد همزمان با گسترده تر تست; با بیش از 26,000 آزمایشات انجام شده در یک روز ویکتوریا انجام داده است و نزدیک به 1 میلیون شد.

“این است که بیش و تظاهر آن است که از آنجا که همه ما می خواهیم آن را به بیش نیست پاسخ — این است که در واقع بخشی از مشکل” اندروز گفت.

با Traynor

گتی ایماژ

ویکتوریا برتر Daniel Andrews صحبت می کند به خبرنگاران در ملبورن در روز سه شنبه.

یک روز پیش مقامات گفتند که نزدیک ویکتوریا دولت مرزها برای جلوگیری از شیوع بیماری از جاهای دیگر است.

مقامات در حال حاضر ابقاء جزئی مستند برای برخی از مناطق ملبورن پس از برخی از ساکنین در مجتمع های مسکن آزمایش مثبت در روزهای اخیر. حدود 3000 ساکنان نه ساختمان های داده شد و یک ساعت اخطار قبل از ممنوع بودن از خروج از آپارتمان خود را برای مدت حداقل پنج سال به عنوان آزمایش های گسترده ای انجام شده است.

توالی ژنومی نشان داده است برخی از شیوع پدید آمده از نگهبانان و مهمانان در هتل قرنطینه که در آن شهروندان استرالیا و اقامت دائم از بازگشت از خارج از کشور باید جدا برای 14 روز.

تا کنون ویکتوریا به نظر می رسد به تنهایی در میان استرالیا متحده در رنج موج دوم این بیماری همه گیر. نیو ساوت ولز, پرجمعیت ترین ایالت در روز سه شنبه گزارش داد تنها هفت مورد جدید در حالی که در سه ایالت و دو سرزمین های ثبت شده هیچ.

در عین حال اپیدیولوژی می گویند طبیعت چگونه این ویروس گسترش می یابد به معنی موج دوم می توانست اتفاق افتاده است در هر نقطه.

“ویکتوریا شیوع برجسته آنچه ما همیشه شناخته شده است که این ویروس به مواد منفجره و بالقوه است که ما یک راه طولانی پیش رو از ما” گفت: James McCaw, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ملبورن است.

James Ross

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

نمایی از یک مجتمع مسکونی در شمال ملبورن استرالیا در روز سه شنبه. نه برج قفل شده بودند را در جولای 5 در تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“شکست در کنترل عفونت در هتل قرنطینه — فقط یک یا دو رویداد در سراسر بسیاری از صدها نفر از مردم موفق از طریق سیستم — دارای یک نتیجه است.”

کاترین بنت صندلی اپيدميولوژي در دانشگاه کانبرا گفت: شکست در خط مقدم بود و کلید و که نقطه اوج بود اتفاق می افتد به عنوان سیستم بهداشت و درمان رسیده و ظرفیت با توجه به “مقیاس با نگه داشتن تماس با ردیابی.”

بنت گفت: دولت تا به حال شده است به اندازه کافی آماده شده برای محافظت در معرض خطر جمعیت های آسیب پذیر مانند ساکنان مسکن برج تحت سخت مستند بسیاری از آنها جدید مهاجران, پناهندگان کسانی که با مسائل مربوط به سلامت روان و بازماندگان خشونت خانوادگی.

احمد دینی ساکن یکی از برج های روز سه شنبه گفت که ساکنان احساس آنها درمان شده بود مانند شهروندان درجه دوم و در عین حال از سوی دیگر آنها دریافت کرده بود غلیان احساسات عمومی و پشتیبانی.

“این برج عمودی مانند کشتی های کروز ما مانند اردک نشسته — ما در حال ترس و ما می دانیم وجود دارد بالقوه برای اعداد به موشک وار رفتن خیلی زود” او در مصاحبه ای گفت:.

موج دوم نیز با اضافه کردن به اضطراب در مورد استرالیا را بهبود اقتصادی از ویروس است که بانک مرکزی در روز سه شنبه هشدار داد خواهد بود راکی. نخست وزیر اسکات موریسون امیدوار بود که مقامات قادر خواهد بود به سهولت بیشترین محدودیت و مرز تعطیلی این ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de