بازیگر آمریکایی متیو مک کانهی خواستار طرفداران به پوشیدن ماسک

واشنگتن دی سی [ایالات متحده آمریکا]: ارسال یک پیام ویدئویی در Instagram بازیگر آمریکایی متیو مک کانهی خواست مردم به استفاده از ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“من فکر می کنم ما باید نگاه یکدیگر چشم در چشم … نگاه خودمان را در چشم ما باید در آینه نگاه کنید و از خود بپرسید,” چگونه می توانم بهتر است ؟ چگونه می تواند من انتظار بیشتری از خودم و دیگران ؟ چگونه می توان بیشتر مسئول است؟,” او گفت: در این پیام ویدئویی.

“چگونه می تواند من بیشتر شفقت ؟ چگونه می تواند من بیشتر شجاعت ؟ چگونه می توان عادلانه تر? چگونه می توانم مطمئن شوید که من می پوشند d–n،” فاکس نیوز بیشتر به نقل از او عنوان کرد و گفت.

این گل ستاره رفت به اضافه کردن یک رنگ از مثبت به پیام خود را به عنوان او می خواست مردم را به دنبال تمام اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus به طوری که آنها را به حضور احزاب دوباره.

“نگاه کردن به اطراف و تفکر ‘اوه بله ما همیشه کار را به انجام. ما هرگز می رسند اما ما بهبود یافته است.’ که شانس ما. که ما فرصت است. که در من است. که در شما,” او گفت:.

“آن زمان بازی است. دینگ دینگ. ما در حلقه امریکا است. بیایید ترک می کند و در مورد آن انجام می شود. فقط نگه داشتن, زندگی,” او اضافه شده است.

او می پیوندد لیست مشاهیر مانند جنیفر آنیستون و تام هنکس که به درخواست طرفداران خود را به شروع به پوشیدن ماسک در میان همه گیر.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de