از دره سیلیکون راه اندازی به گاوین Newsom شراب کسب و کار مختصر و مفید از آنچه که از فدرال coronavirus وام کسب و کار برنامه.

مزارع ارگانیک فرماندار کارخانه شراب سازی گروه یک روروک مخصوص بچه ها, راه اندازی و … سوزاندن مرد ؟ لیست جدید از کالیفرنیا دریافت کنندگان فدرال چک برنامه حفاظت از وام به سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus است طولانی و متنوع و گاه عجیب و غریب است.

کوچک کسب و کار دولت تلاش “به ارائه مستقیم انگیزه ای برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد” ایجاد شد و در اواخر ماه مارس و گسترش توسط کنگره در ماه مه به $669 میلیارد ابتکار برای جلوگیری از بالا رفتن سرسام آور بیکاری است. وام واجد شرایط برای بخشش اگر معیارهای خاصی هستند دیدار کرد.

روز دوشنبه به عنوان برنامه دوباره باز برای دور دیگری از برنامه های باز از طریق Aug. 8 وزارت خزانه داری منتشر تجزیه دقیق از آنچه که در دور اول PPP.

وجود دارد مقدار زیادی از جذاب اقلام خط اما حتی قبل از این داده های جدید کمپرسی وام به شرکت ها و زنجیره های بزرگ سوخت جنجال بر درمان ترجیحی برای اشخاص که کشش مفاهیم سنتی از کسب و کارهای کوچک. (CalMatters نیز اعمال می شود و برای دریافت یک وام کسب و کار که شما می توانید اطلاعات در مورد اینجا).

هر چند خیلی از این لیست تشکیل شده است دقیقا همان نوع از کم حاشیه و یا به شدت فصلی صنایع یکی ممکن است انتظار — کشاورزی ساخت و ساز و مهمان نوازی و سازمان های غیر انتفاعی — متعددی وجود دارد که قابل توجه روند. در اینجا شش از جالب ترین:

1. صفر-شغل-ذخیره شده باشگاه

برای یک برنامه استوار بر صرفه جویی در حقوق خیلی افتضاح کالیفرنیا دریافت کنندگان PPP وام گزارش صفر شغل های ذخیره شده به عنوان یک نتیجه از بودجه. در مورد 4,750 شرکت ها و سازمان هایی که دریافت 150.000 دلار یا بیشتر گفت: صفر مشاغل حفظ شد.

Karl Strauss Brewing Company beer flight. Photo via Flickr
کارل اشتراوس دم شرکت آبجو پرواز. عکس از طریق فلیکر

وجود دارد در حال حاضر شده است گزارش از روحانی اشتباهات عظیم دولت گسترده است, اما در میان کسانی که ذکر شده در صفر-شغل-ذخیره دسته که دریافت $5 میلیون به 10 میلیون نفر هستند یک شرکت وابسته به کارل اشتراوس Brewing Co., نیروی انسانی شرکت APR Consulting Inc., Il Fornaio رستوران, گروه, KFC, گروه حق رای دادن بزرگ آمریکا مرغ و چند تن دیگر مهمان نوازی مراقبت های بهداشتی و فن آوری کسب و کار.

2. دره سیلیکون دولت عجله طلا

یک بخش آن معروف جیب عمیق و بیش از حد بالا و قدرت پردازش چهره های برجسته در لیست PPP گیرندگان: تکنولوژی راه اندازی و به ویژه کسانی که به فروش خدمات حمل و نقل است که زمین به توقف در طول مستندات.

روروک مخصوص بچه ها سانتا مونیکا راه اندازی پرنده که گزارش گذاشته شدن بیش از 400 کارگر در دو دقیقه زوم تماس در بهار امسال ذکر شده است به عنوان یک گیرنده از 5 میلیون به 10 میلیون دلار وام. اما پرنده رد آن را برای یک وام اعمال شود اضافه کردن به لیست در حال رشد از شرکت های که می گویند آنها به اشتباه ذکر شده است. نیز در لیست ماشین-اجاره آمدن Turo و Getaround برقی خودرو راه اندازی Canoo و پیچ و مهره با تحرک که در مجموع مطرح شده و بیش از 1 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی.

Bird Electric Scooters lined up on a sidewalk in downtown San Jose in 2018. Photo via iStock
پرنده اسکوتر برقی اندود شده تا در یک پیاده رو در مرکز شهر سن خوزه در سال 2018 است. عکس از طریق iStock

چند سرمایه گذاران حتی در لیست. یک تپه شنی جاده شرکت وابسته Andreessen Horowitz یک سرمایه گذار در شرکت هایی مانند Facebook, Lyft و Airbnb ذکر شده است به عنوان گیرنده $350,000-$1 میلیون وام. شاخص سرمایه گذاری نیز باعث می شود ظاهر هر چند این شرکت گفت: در توییتر که در آن ذکر شده بود در خطا.

3. فرمانداری انگور

یک شرکت است که دریافت نسبتا کوچک وام از 150.000 دلار-$350,000 همچنین جلب توجه: PlumpJack مدیریت گروه یا شرکت مادر شکسپیر الهام گرفته از شراب کسب و کار آغاز شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom با سرمایه گذار و آهنگساز موسیقی گوردون گتی قبل از سابق انتخاب شد به دولت ،

PlumpJack Winery. Photo by torkbakhopper via Flickr
PlumpJack کارخانه شراب سازی. عکس torkbakhopper از طریق فلیکر

وقتی پرسیده شد که در مورد شرکت خود را cameo در لیست در طول یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی Newsom به سرعت رد این مسئله است.

“شما می خواهم که به درخواست مردم که در حال اجرا هستند کسانی که کسب و کار,” او گفت:. “آن را در یک نابینا اعتماد. دوره. کامل متوقف شود.”

4. مزرعه به جدول بودجه

در حالی که farmworkers هنوز مشغول به کار در زمینه های سراسر کالیفرنیا, اقتصاد کشاورزی تبدیل شد وارونه توسط توده لغو رستوران و عمده فروشی سفارشات در طول دولت های محلی و مستندات.

Michelin starred restaurant State Bird Provisions. Photo by City Foodsters via Flickr
میچلین ستاره دار رستوران دولت پرنده مقررات. عکس شهر Foodsters از طریق فلیکر

یک طیف وسیعی از مواد آلی تولید شرکت های مانند ساحل مرکزی OrganicGirl و Lakeside, آلی, باغ, به علاوه ده ها تن از مقیاس کوچکتر تولید کنندگان دریافت وام از 150.000 دلار تا چند میلیون دلار است.

بالا پایان مانند رستوران سان فرانسیسکو میچلین ستاره دولت پرنده مقررات نیز به دنبال کمک های مالی به شناور باقی می ماند و در آن صورت تلاش برای نجات 34 شغل.

5. Cal State پردیس پشتیبانی

با دولت ناگهانی $54 میلیارد کسری بودجه بودجه برای آموزش و پرورش است که یک علامت سوال بزرگ. بنابراین آن را نمی ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده است که نهادهای متعدد مرتبط با سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا برای اعمال و دریافت PPP وام.

Students walk across campus at California State University East Bay. Photo by Anne Wernikoff for CalMatters
دانش آموزان راه رفتن در سراسر محوطه دانشگاه در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در شرق خلیج. عکس آن Wernikoff برای CalMatters

یک شرکت غیر انتفاعی ثبت نام Cal State L. A. دریافت بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار و یک سازمان مشابه در Cal State San Marcos کردم بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار.

6. به نقاط دورافتاده

نزدیک به 88,000 نوشته در لیست کالیفرنیا PPP گیرنده نیز شامل چند oddballs. Kanye غرب Yeezy لباس و کفش شرکت کردم 2 میلیون دلار-$5 میلیون. با همان سان فرانسیسکو غیر انتفاعی سوزاندن مرد پروژه سازمان سالانه صحرای نوادا rager که لغو شد در این سال ها به دلیل ویروس.

Burning Man 2016. Photo by Nico Aguilera via Flickr
سوزاندن مرد 2016. عکس توسط نیکو Aguilera از طریق فلیکر

نیز وجود دارد بسیاری از انواع مدیران نمایندگی در لیست سرمایه گذاران را کنار بگذارند.

آناهایم را Payday در وام LLC دریافت $350,000-$1 میلیون دلار در حالی که شرکت هایی از جمله گردو نهر را به مقصد مدیریت ثروت و TSG مدیریت ثروت عمومی دریافت بیش از 1 میلیون دلار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de