چرا وجود دارد 3 نسخه از Percival اورت جدید رمان ‘تلفن’

در “تلفن” آخرین رمان از Percival اورت یک خانواده بحران پزشکی و مرموز توجه داشته باشید سریع یک استاد به سر را در یک ماموریت برای نجات یک گروه از زنان است.

چگونه داستان گستراند هر چند متفاوت خواهد بود از خواننده به خواننده بسته به اینکه کدام نسخه از این کتاب شما به عنوان خوانده شده برای یکی بسیار غیر معمول دلیل: وجود نسخه های جداگانه ای از “تلفن” که منتشر شد توسط مینیاپولیس-بر اساس Graywolf مطبوعات است.

“یکی از منافع من است نه اقتدار هنرمند اما اقتدار خواننده می گوید:” اورت توسط تلفن از جنوبی پاسادنا. “من می خواستم به بازی با این ایده که هیچ چیز ثابت است. هیچ چیز محدود شده است. ساخت این معنی است که در نهایت ذهنی است.”

اما هدف این است که برای خوانندگان به جمع آوری تمام نسخه های و یا به نقطه تمام تفاوت که شروع با تفاوت های ظریف بر روی پوشش می دهد و حتی جمله بندی dedications.

“چیزی که من می خواستم بحث است که در آن مردم دریافتند که در حالی که صحبت کردن در مورد همان رمان آنها مشاهده آن متفاوت است و آنها می تواند حق” اورت می گوید. “نکته این است که حتی اگر آن را به حال شده است در یک نسخه و مردم مخالف آنها می توانند هر دو درست است.”

اورت است که یک استاد برجسته زبان انگلیسی در USC پرکار است داشتن انتشار 30 کتاب از اوایل 1980s. او می گوید که او در حال حاضر نوشته شده است دو پس از “تلفن” که یکی از آنها او را توصیف به عنوان “مورد مجازات.”

“این راه من روند جهان,” او می گوید: از نوشتن کتاب. “آن را به من طول می کشد چند کتاب به کار را از طریق مشکلات فلسفی که من تولید برای خودم. آن را نه لزوما آنچه که من در تلاش برای حل درون متنی, اما آن کمک می کند تا درک من از جهان است که من از طریق حرکت می کند.”

که وجود دارد متمایز نسخه از “تلفن” تأکید اورت افکار در مورد ادبیات و هنر یعنی: آنچه مخاطبان طول می کشد به دور از یک کار است که فراتر از کنترل از خالق.

“من نمی توانید کنترل کنید که چه کسی را می کشد و سازه می گوید:” اورت. “من در حال حاضر می تواند یک داستان اما معنای آن داستان است که همیشه تولید شده توسط یک خواننده است.”

نه تنها یک خواننده پاسخ ذهنی اما این پاسخ می تواند تکامل پیدا کند. یک فرد می تواند خواندن همان کتاب در دو دوره های مختلف در زندگی و درک آن را عمیقا در راه های مختلف.

“به همین دلیل من عاشق ادبیات به همین دلیل می گوید:” اورت. “هنر به طور کلی باید انجام دهد.”

اورت می گوید او فکر می کند این کتاب حدود دو سال زمان برای نوشتن هر چند او کاملا مطمئن نیست. “من رنج می برند از آنچه ما تماس بگیرید کار ‘فراموشی’ در خانه من می گوید:” اورت که رمان نویس Danzy سنا با کسی که با او دارای دو پسر بود.

“من علاقه مند در راه است که در سطح حکم من می تواند تغییر زیادی در تن و در نتیجه بسیاری از که ممکن است, معنی در متن” او می گوید. “این نه به سادگی که من با داشتن چیزهای مختلف اتفاق می افتد. این کلمه انتخاب و حرکت داستان است که تحت تاثیر قرار می دهد.”

در چاپ و نشر پایان این پروژه ارائه چالش های منحصر به فرد.

“همانطور که شما می توانید تصور کنید آن را یک پروژه مجتمع فقط از نظر مدیریت ویرایش و ساخت مطمئن شوید که ما می دانستم که زمانی که [کتاب] قرار بود به توافق برسند و می دانستم که زمانی که آنها قرار بود به مخالف می گوید:” استیو وودوارد بود که یک co-ویرایشگر برای “تلفن” در تماس های اخیر. “این شامل بسیاری از مقايسه و بسیاری از ردیابی از تفاوت در سرمقاله روند.”

وودوارد شده است که با Graywolf از سال 2009 کار کرده است و با اورت در کتاب قبلی می گوید که “تلفن” است که نشان دهنده این آزمایش است که نویسنده به کار در سراسر زندگی حرفه ای او. او امتیاز به نویسنده قبلی رمان مانند “Percival اورت توسط ویرژیل راسل” و “فرض” به عنوان نمونه هایی از آن اورت در گذشته تحت فشار قرار دادند خوانندگان به سوال چه آنها فکر می کنم آنها در واقع در مورد راوی و یا در مورد داستان. او همچنین باعث می شود توجه داشته باشید خود را تا سال 2017 رمان “آنقدر آبی” که شامل سه داستان در هم آمیخته.

“بود که کتاب مورد صحبت بسیار کمی به عنوان سه کتاب در یک می گوید:” وودوارد. “این مخالف است که یک کتاب در سه.”

در ابتدا برنامه ریزی شده بود به صبر قبل از cluing در خوانندگان به این واقعیت است که وجود دارد و سه رمان. اما این تغییر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر پس از مدت کوتاهی پیش از انتشار آن اورت اجازه دهید آن را لغزش به نیویورک تایمز در طول مصاحبه.

“این احساس ما نیاز به مطمئن شوید که مردم این فرصت را به بحث در مورد آن بحث در مورد آن می گوید:” وودوارد.

“بخشی از این پروژه اینجا بود, در واقع این روند چاپ و نشر می گوید:” وودوارد. “من فکر می کنم که وجود یک عنصر در اینجا از عملکرد هنر در راه است. به سادگی عمل چاپ و نشر کتاب و این راهی است که ما آنها را منتشر فرمت رمان است.”

وودوارد می گوید: این کتاب نیز به شرح زیر اورت تمایل به بازی با نوع و انتظارات مردم از کار خود را.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که روح از آزمایش امتناع به pigeonholed و که تمایل به این نوع از نویسنده است که او می خواهد به می گوید:” وودوارد.

“واقعا وجود دارد هیچ یک مانند Percival اورت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de