Uttam محکوم سانتی متر KCR سکوت در بالا صورتحساب برق

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رئیس جمهور و نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy به شدت محکوم کرد سکوت وزیر K. Chandrashekhar رائو در باد و اشتباه در قبوض برق در خدمت بیش از 95 لاخ قدرت مصرف کنندگان و خواستار 100 درصد چشم پوشی از قدرت صورتحساب برای BPL خانواده برای مستند دوره است.

او در صحبت با رسانه ها افراد پس از ارسال نامه به رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل TS TRANSCO در Vidhyut Soudha روز دوشنبه به عنوان بخشی از ایالت ‘black flag و نشان اعتراض به خشونت علیه زنان بالا صورتحساب برق. رهبر سابق مخالفان در شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir حیدرآباد کنگره رئیس کمیته M. Anjan کومار Yadav, جوانان, کنگره رئیس جمهور Anil Kumar Yadav و دیگر رهبران نیز حضور داشتند.

Uttam Kumar Reddy اظهار داشت که کنگره رهبران و کارگران برگزار شد اعتراض در مقابل برق دفاتر در سراسر Telangana دولت در روز دوشنبه و ارسال یاداشت خطاب به رئیس جمهوری خواستار 100 درصد چشم پوشی از قبوض برق به صورت تمام BPL خانواده و MSMEs برای کل مستند دوره و تغییر روش حسابداری از غیر تلسکوپی به تلسکوپی روش. او گفت که اشتباهات بزرگ در صورتحساب های تولید شده برای ماه ژوئن در جایی که مصرف کل دوره 90 روزه در نظر گرفته شد در یک بار. این روش به طور خودکار تحت فشار قرار دادند و تمام مصرف کنندگان به بالاتر دال ها و لوایح که بیش از سه برابر نسبت به میانگین صورتحساب آنها هر ماه. “این چیزی است اما سازمان یافته غارت اخاذی و بهره برداری بیشتر از مردم عادی که در حال حاضر آمار با توجه به برنامه ریزی نشده مستند” او ادعا.

این TPCC رئیس گفت که قدرت شرکت آغاز شده بود ارسال متورم قبوض برق به مردم پس از هفته اول ماه ژوئن است. با وجود lakhs از شکایت از طریق ابزارهای مختلف از جمله رسانه های اجتماعی رئیس وزیر نمی واکنش نشان می دهند در مورد این مسئله حتی یک بار.

“چگونه می تواند رئیس جمهوری سکوت یک مشکل است که آمار تقریبا هر خانواده در دولت ؟ وزیر K. Tarakarama رائو که او نیز اتفاق می افتد به کار رئیس جمهور از حاکم TRS, پارتی, خود اعتراف کرد که او به دریافت تعداد زیادی از شکایات در بالا صورتحساب برق در حساب توییتر خود را و همچنین اطمینان داد که او را تا این مسئله است. اما یک روز بعد وزیر انرژی Jagadish ردی خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی توجیه متورم قبوض برق و حکومت خروج خود را و یا حتی اصلاح. آنها به سادگی نادیده گرفته و همه شکایات و شروع به اذیت و آزار و مصرف کنندگان به پرداخت غلط و متورم اسکناس در حالی که تهدید آنها را با قطع به عدم پرداخت. این رفتار بسیار تکان دهنده,” او گفت:.

Uttam Kumar Reddy گفت که مردم عادی به خصوص BPL خانواده خود را از دست داده معیشت در طول مستند. او گفت: مردم فقیر تا به حال هیچ منبع درآمد و وابسته به رایگان برنج و کمک های مالی از Rs. 1500 به آنها ارائه شده توسط دولت است. آنها موفق اساسی بقا با مشکلات زیادی در طول این مستند دوره است. اما به عنوان به زودی به عنوان تسهیلات در مستند اعلام شد و از ژوئن 1, آنها رو شوکه بزرگترین در قالب صورتحساب برق. کسانی که روپیه کردم. 1500 کمک در مستند خواسته شد به پرداخت به Rs. 5,000 نسبت قدرت مصرف آنها در طول این دوره او گفت:.”

سانتی متر KCR باید ام در واکنش به این موضوع بلافاصله. او باید اقدام علیه مقاماتی که مسئول تولید اشتباه صورتحساب. با این حال رئیس جمهوری سکوت به دلایل بهترین و شناخته شده به او. در حالی که برخی از افراد موفق به پرداخت صورتحساب یا به طور کامل یا تا حدودی اکثر مصرف کنندگان هستند و در عین حال برای روشن شدن حق خود و در حال حاضر در مواجهه با تهدید قطع برق,” او گفت:.

Uttam Kumar Reddy گفت که برق یک ضرورت اساسی برای همه انسان ها صرف نظر از اجتماعی و یا مالی قد و قامت. او گفت: مردم به سادگی نمی تواند زنده ماندن بدون برق برای یک دوره طولانی است. او گفت: به جای ساخت این کالا ارزان و به راحتی در دسترس به خصوص در طول Coronavirus همه گیر سانتی متر KCR در تلاش است برای به دست آوردن سود برای قدرت شرکت با استفاده از اشتباه صدور قبض با روش.

این TPCC خواستار آن شدند که وزیر بلافاصله تشکیل جلسه کابینه خود و تصمیم به صرف کردن صورتحساب برق برای تمام BPL خانواده ها و همه میکرو صنایع کوچک و متوسط (MSMEs) و کاهش مقدار قابل توجهی برای مصرف کنندگان دیگر. بیشتر او گفت که دولت باید اتخاذ تلسکوپی روش که به کاهش صورتحساب مقدار تقریبا 50 درصد برای همه مصرف کنندگان است. او گفت: مردم در حال حاضر شروع به گرفتن صورتحساب برای ماه ژوئن نشان می دهد که عقب افتادگی عظیمی است که مردم نمی تواند پرداخت در ماه گذشته. او گفت: زندگی عادی نمی شد و در عین حال بازسازی برای هر کسی با توجه به COVID-19 وضعیت و دولت نباید اضافه کردن بیشتر بار اقتصادی برای مردم عادی.

Uttam Kumar Reddy تهدید کرد که حزب کنگره را تشدید اضطراب اگر KCR دولت موفق به قبول خواسته های خود و ارائه کمک به مردم عادی از صورتحساب برق بالا.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de