هزاران نفر تجمع در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در استرالیا

سیدنی — چند هزار نفر بسیج در زندگی توجه به تظاهرات در سراسر استرالیا بیش از آخر هفته به تماس برای برابری نژادی و برجسته مرگ و میر مردم بومی در حالی که در بازداشت پلیس.

حدود 500 نفر اعتراض یکشنبه در نیوکاسل در شمال سیدنی بعد از, New South Wales, دولت, دیوان عالی کشور تایید این تجمع پس از تلاش های پلیس به آن ممنوع است.

یک رالی در سیدنی در روز جمعه آغاز شد و با مراسمی که در آن مردم سوگواری بومی استرالیایی است که در بازداشت پلیس درگذشت.

شده اند وجود دارد بیش از 400 بومی مرگ در دوران بازداشت پس سلطنتی کمیسیون به این موضوع در سال 1991 به پایان رسید. هیچ محکومیت های ثبت شده در هر یک از این مرگ و میر.

“ما را از طریق قانونی فرایند نشسته ما از طریق این فرآیند از coronial درخواست ما گوش به این روند و ما بدون دریافت عدالت از این روند” سیدنی تجمع برگزار پل سیلوا گفت: SBS تلویزیون. “این روند ما را به خواهان عدالت است.”

در شنبه استرالیایی در زمان بخشی در زندگی ماده تظاهرات در شهرهای بریزبن داروین پرت و آدلاید. بسیاری از معترضان کار ماسک و اقدام اجتماعی را حفظ فاصله با توجه به coronavirus نگرانی.

استرالیا بومی مردم محروم ترین اقلیت های قومی در کشور است. آنها بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و بهداشت ضعیف و همچنین کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از دیگر استرالیایی.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de