دانشمندان می خواهیم که به آدرس هوابرد گسترش coronavirus

استخر ایسنا

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور در یک کنفرانس خبری روز جمعه در ژنو است.

بیش از 200 دانشمندان از بیش از 30 کشور در حال اصرار سازمان بهداشت جهانی را به طور جدی تر امکان هوابرد گسترش covid-19 به تعداد مورد افزایش در سراسر جهان و افزایش در ایالات متحده است.

در آینده مقاله ای تحت عنوان “وقت آن است که به آدرس هوابرد انتقال Covid-19,” 239 امضا کنندگان در تلاش برای بالا بردن آگاهی در مورد آنچه آنها می گویند در حال رشد است شواهدی وجود دارد که coronavirus گسترش می تواند در داخل خانه از طریق ذرات معلق در هوا که معطل در هوا است و می تواند عفونی حتی در مقادیر کوچکتر از آنچه قبلا تصور.

تا همین اواخر بسیاری از دستورالعمل های بهداشتی باید متمرکز بر اجتماعی فاصله اقدامات منظم شستن دست و اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از قطرات است. اما امضا کنندگان به این مقاله می گویند پتانسیل کامل از این ویروس به گسترش از طریق هوابرد انتقال شده است به طور کامل قدردانی حتی با بهداشت عمومی موسسات مانند که.

این مقاله که به اشتراک گذاشته شده با واشنگتن پست پیش از انتشار این هفته در مجله بیماری های عفونی بالینی می آید به عنوان کسی که چهره انتقاد بیش از آن coronavirus پاسخ خواستار اصلاحات و آمریکا را تهدید به قطع کمک های مالی و برداشت به طور کامل.

[ظریف اما اثبات نشده RNA آزمایش جهش به جلو در coronavirus واکسن مسابقه. آیا آنها کار می کند؟]

این واقعیت است که دانشمندان با توسل به یک کاغذ به فشار که غیر معمول است که به گفته تحلیلگران ، و به احتمال زیاد تمدید سوال در مورد این که پیام.

“چه کسی اعتبار در حال تضعیف از طریق مداوم چکه چکه از گیج کننده پیام از جمله بدون علامت گسترش استفاده از ماسک و در حال حاضر هوابرد انتقال گفت:” لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون که فراهم می کند کمک های فنی به سازمان است.

وی با تمجید از کسانی که برای میزبانی جلسات به طور منظم و اذعان کرد این سازمان است که در یک نقطه سخت به دلیل آن را “توصیه هایی را برای کل جهان و آن را احساس می کند به آن نیاز دارد انکار ناپذیر اثبات علمی قبل از آمدن به پایان است.”

اما او هشدار داد که “مردم و حتی دانشمندان را از دست دادن اعتماد به نفس کامل که بدون واضح تر راهنمایی های فنی.”

یک سخنگوی این سازمان گفت: این آگاهی از این مقاله و بررسی محتویات آن است. آژانس بارها و بارها در دفاع از آن دست زدن به این بیماری همه گیر.

چه کسی بود که در سال 1948 تاسیس شده است U. N. سازمان وظیفه ترویج بهداشت جهانی. آن نقش مهمی در گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و راه اندازی برنامه های واکسیناسیون و مبارزه با بیماری ها مانند فلج اطفال.

اما نمونه کارها خود را به رشد سریع تر از بودجه آن است. و در زمان بحران این است که اغلب تلاش برای رهبری.

[چشم انداز coronavirus واکسن متحد ضد vaxxers توطئه پردازان و هیپی مادرم در آلمان]

از اوایل روز از coronavirus بحران که در آن مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus شده اند گل نشسته سوالات در مورد اینکه آیا این سازمان effusive ستایش برای چین ایجاد حس کاذب امنیت و به طور بالقوه موجب گسترش covid-19.

که انتقاد شده است مرکب در نقاط مختلف سوالات در مورد مواضع خود در مسائل فنی از جمله انتقال و استفاده از ماسک — و در حال حاضر هوابرد و انتقال است.

امضا کنندگان به این مقاله ادعا می کنند که این ویروس هنوز هم می تواند گسترش از طریق ذرات معلق در هوا و یا کوچک تنفسی microdroplets که افراد آلوده سرفه و یا در غیر این صورت انتشار به هوا. در شلوغ یا ضعیف تهویه داخل تنظیمات این می تواند به خصوص خطرناک و حساب برای تعدادی از “superspreading” حوادث.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس. مانند این است که این ویروس تغییر کرده است. ما فکر می کنیم آن شده است منتقل می شود در این راه تمام طول گفت:” خوزه Jimenez یک شیمیدان در دانشگاه کلرادو که امضا کاغذ. “دانستن در مورد آن کمک می کند تا هدف اقدامات لازم برای کنترل این بیماری همه گیر دقیق تر است.”

همکاری نویسنده دونالد میلتون استاد بهداشت محيط در دانشگاه مریلند گفت که آشکار تمایل به تاکید بر این جنبه از این ویروس توانایی به گسترش است به احتمال زیاد به دلیل مشکل شناسایی ذرات عفونی وجود دارند که آنقدر کوچک است.

“از آن آسان است برای پیدا کردن ویروس بر روی سطوح در دست بزرگ و گرم او گفت:” در ایمیل و بیانیه. “اما آن را بسیار سخت برای پیدا کردن بسیار کمتر کشت ویروس از هوا — از آن است که عمده چالش های فنی و ساده و بی تکلف محققان به طور معمول موفق به پیدا کردن آن است. …

“از آنجا که تنفس یک فرد از 10000 تا 15000 لیتر هوا در روز و آن را تنها طول می کشد یک عفونی دوز در حجم هوای نمونه برداری 100 یا حتی 1000 لیتر هوا و پیدا کردن ویروس بی معنی است.”

[برزیل ویران شده توسط coronavirus می شود کلید تست زمین برای واکسن]

هر حکم نهایی در توانايی انتقال کاغذ سردرد دیگری است برای این که آن را به عنوان به دنبال رهبری پاسخ در حالی که دفع ماه از انتقاد.

در روزهای اولیه بحران که تکرار چینی ادعا می کند در مورد اعداد و انتقال غیرانتقادی. وقتی سوال که مقامات دفاع پکن با مدیر کل Tedros رفتن تا آنجا که شخصا به ستایش رئیس جمهور چین به رهبری است.

Tedros’ مدافعان احساس او صرفا در حال دیپلماتیک. درست است که به عنوان یک عضو از سازمانهای دولتی که نمی تواند وادار کردن چین به ارائه اطلاعات دقیق — یا مارس به جمع آوری آن است.

اما در اوایل فوریه و حتی سازمان های سنتی حامیان از جمله فعلی و سابق مشاور شد, ابراز نگرانی در مورد ستایش نگران است که مربوط به تحسین وتمجید تن بود و تضعیف جنبه های دیگر از پاسخ است.

در اخبار کنفرانسها Tedros و دیگر مقامات بالا سعی در ارائه یک پیام مهم — “تست” — اما اغلب کشیده البته با سوال در مورد این سازمان روابط با چین است.

[مطالعات ترک سوال ‘برنامه’ coronavirus انتقال بی پاسخ]

به عنوان بحران گسترش یافته از آسیا به اروپا و ایالات متحده به رئیس جمهور تهمت تصرف در نقد با استفاده از آژانس, درمان چین برای منحرف کردن توجه از کاستی ها در ایالات متحده در پاسخ.

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در انجماد تمام بودجه جدید به سازمان است. در اواخر ماه مه, او گفت که ایالات متحده برنامه ریزی شده برای خروج از این سازمان به طور کامل.

Jimenez گفت: دانشمندان هدف بود و نه به صدمه زدن به آژانس اما صرفا به آنها را تشویق به در نظر گرفتن اطلاعات جدید است.

“ما گروهی از دانشمندان نمی خواهند به انجام هر کاری است که تضعیف می کند که به عنوان یک سازمان” او گفت:. “ما فقط می خواهید آن را برای انطباق با آن راهنمایی در آئروسل انتقال به افزایش شواهد است.”

مقامات چینی توجه داشته باشید مشکلات جدی در coronavirus پاسخ. سازمان بهداشت جهانی نگه می دارد و آنها را ستایش

فلج اطفال تقریبا ریشه کن شده است. پس از آن آمد coronavirus. پس از آن آمد یک تهدید از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده به خروج از سازمان بهداشت جهانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de