روسی کشته در اتریش, پلیس پروب انگیزه های سیاسی

برلین — پلیس اتریش می گویند آنها را بازداشت یک مرد روسی پس از یکی از هموطنان خود بود به ضرب گلوله در نزدیکی وین در اواخر روز شنبه در آنچه رسانه های اتریش گزارش در نظر گرفته شده ممکن است ترور سیاسی.

اتریش خبرگزاری آپا گزارش داد که 43 ساله قربانی قومی چچن بود که در اتریش زندگی بیش از یک دهه. این Kurier روزانه گزارش قربانی یک منتقد رمضان قدیروف استبدادی رهبر روسیه از چچن منطقه است.

نیدراسترایش پلیس در بیانیه ای گفت: روز شنبه که یک زن 47 ساله مشکوک نیست مقاومت در برابر زمانی که او بازداشت شده بود توسط افسران مسلح در لینز.

“شرایط از جرم نامشخص” پلیس گفت اما افزود که تحقیقات به کار گرفته توسط منطقه ای ضد تروریسم مقامات.

سخنگوی نیدراسترایش پلیس Sonja Stamminger گفت که نفر دوم بازداشت شد در ارتباط با قتل یکشنبه اما کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر است.

این وب سایت روسی Kavkazski Uzel را پوشش می دهد که مسائل در سراسر منطقه قفقاز گفت: قربانی فرار یک کانال یوتیوب حاوی تفسیر انتقادی در مورد چچن تحت قدیروف.

قتل رخ داده در وین حومه Gerasdorf شرح زیر چندین حملات دیگر در چچن در خارج از کشور در سال های اخیر است.

دادستان های آلمان در ماه گذشته به اتهام یک مرد روسی در بی پروایی نشان دادن نور روز قتل در برلین قومی چچن از گرجستان است. قربانی مبارزه کرده بود حضور نیروهای روسیه در چچن و فرار به آلمان در سال 2016. دادستان گفت: متهم شده بود وظیفه با قتل توسط مقامات روسی.

در فوریه عمران علی اف که نیز تا به حال یک کانال یوتیوب انتقاد رهبر چچن رمضان قدیروف پیدا شد چاقو به مرگ در یک هتل در لیل فرانسه. که همان ماه یکی دیگر از چچن مخالف, Tumru Abdurakhmanov مورد حمله قرار گرفت در سوئد.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de