وضعیت رقت انگیز از بيمارستان های دولتی در میان COVID-19

حیدرآباد: بسیار قدیمی است و ماکسیم, “سلامت ثروت است.” یک فرد سالم می تواند کارآمد برای به دست آوردن ثروت است. هر چند سلامتی است نه تنها یک دارایی بزرگ. آن است که با ارزش ترین گنج یک انسان می تواند داشته باشد.

بهداشت و درمان به عنوان یکی از بزرگترین بخش های خدماتی در هند. فکر کردم این بخش به طور عمده تحت مسئولیت دولت محلی و همچنین دولت مرکزی. اما اکثریت از خدمات بهداشت و درمان در Telangana نظارت توسط TRS است که به طور مداوم قادر به ارائه بهترین خدمات پزشکی به شهروندان است.

چند بيمارستان های دولتی در این شهرستان از جمله بیمارستان گاندی, تب, بیمارستان, Osmania بیمارستان عمومی و پادشاه صفحه اصلی یدلایمخیرات بیمارستان دولتی و غیره. در یک وضعیت رقت انگیز محرمانه بسیاری از بیمارستان بازدید و از بیماران.

این درد را ترک کرده است بسیاری از شهروندان در غم و اندوه و خشم و خواستار دولت برای ارائه بهترین خدمات پزشکی به عنوان آنجا که ممکن است. نه تنها COVID-19 بيمار در مواجهه با مشکلات است. سرپايی در صف بندی در نزدیکی بيمارستان های دولتی با شکایت از تب ویروسی و فصلی بیماری است. لیست چالش ها همچنان به رشد در این دولت در طول این بیماری همه گیر. از همه این چالش ها وجود دارد که به نظر می رسد غیر قابل عبور در حال حاضر است که COVID-19. آن را به زودی می تواند در نهایت تبدیل شدن به یک فاجعه است که تشدید درد و رنج هزاران نفر.

این چالش مربوط به ارائه مقرون به صرفه و قابل دسترس و پاسخگو بهداشت و درمان برای هر شهروند است.

پس از بخش خصوصی از بیمارستان ها خواستار یک مقدار زیادی برای ارائه خدمات به هزاران نفر در حال بازدید از بيمارستان های دولتی به این امید که آنها را تحت درمان با مراقبت های پزشکی خوبی به عنوان وعده داده شده توسط Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو.

جدا از عمده بیمارستان های دولتی در هر منطقه ‘Basthi Dawakhanas’ (بیمارستان منطقه). این برنامه آغاز شده توسط TRS دولت برای ارائه خدمات بهداشتی به شهروندان خود را نزدیک به آنها را.
بيمارستان های دولتی ارائه درمان کامل از خدمات رایگان به مردم فقیر در هزینه کم است. در مقایسه با دولت های بیمارستان های خصوصی هستند کمی گران تر.

با رشد سریع در COVID-19 موارد در حیدرآباد و کمبود امکانات بهداشت و درمان در بیمارستان های دولتی بیمارستان های خصوصی در جامعه شده اند نقشی حیاتی اما تنها برای غنی به فقیر استطاعت ‘پنج ستاره’ درمان است.

حتی اگر وجود دارد بسیاری از بیمارستان های دولتی که در حال ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم منطقه خدمات ارائه شده ناکافی از نظر کمیت و کیفیت است.

از این رو اگر یک بیمار است آنها را از رفتن به سمت خصوصی مسیر. “ما از دست داده اند و ایمان ما در بیمارستان های دولتی” Anjum بیگم گفت: به siasat.com.

با وجود COVID-19 شیوع بیماری در کشور و حتی بیمارستان های خصوصی خود را بسته خدمات سرپایی و روزانه صدها نفر از ازدحام در نزدیکی بيمارستان های دولتی به سود خدمات پزشکی.

این وضعیت رقت انگیز از بيمارستان های دولتی است جای تعجب نیست به هر کسی. “مقرون به صرفه است اما قابل اعتماد بهداشت و درمان است که هنوز هم یک توهم در بيمارستان های دولتی. آیا یکی از این حملات تغییر این شرایط ؟ و یا آنها فقط یک تظاهر?” سوالات محمد خالد که شده است به طور منظم بازدید از Falaknuma بیمارستان دولتی از چند روز گذشته به سود درمان های پزشکی.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de