در پاشنه خود را ‘چالش برانگیز ترین سال تا کنون,’ هانتینگتون بیچ مدرسه رئیس بازنشسته

هانتینگتون بیچ شهر منطقه مدرسه دانش آموزان مواجه شده اند دو تعطیلی این سال است.

این برای اولین بار در ماه مارس با اقامت در خانه سفارشات شامل گسترش coronavirus. که یکی موقت است – هر چند سوال باقی می ماند در مورد دقیقا چگونه و چه زمانی بازگشایی مدارس می توانند.

دوم اما دائمی است. از طریق یک جلسه مجازی در آوریل HBCSD اعضای هیئت مدیره رای به شاتر پری ابتدایی با توجه به منطقه سقوط ثبت نام شماره.

در این میان یک roller-coaster سال گرگوری Haulk, HBCSD سرپرست از سال 2012 اعلام کرد که او بازنشسته خواهد بود در پایان ماه ژوئیه.

بحث برانگیز پری است teetered در خرد کردن بلوک برای مدت پنج سال. نیمی از آن دانش آموزان از خانواده های کم درآمد در غیر این صورت ثروتمند منطقه است. گفت: پری بسته خواهد “به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد” دانش آموزان لاتین, مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق تهدید به اقدام قانونی.

همچنین ستیز رای HBCSD امنا تصمیم گرفت در ماه ژانویه به توقف پذیرش خارج از منطقه انتقال در مدرسه تا پایان سال – بیرون آوردن حدود 500 دانش آموزان است.

که حرکت اجازه می دهد تا منطقه را برای تبدیل شدن به “جامعه-بودجه” نخبگان وضعیت آزادی آن از وابستگی به دولت به ازای هر دانش آموز پرداخت. مناطق که به اندازه کافی دریافت پول از مالیات اموال خود را برای پوشش هزینه های خود می تواند به توقف کمک به یک استخر به اشتراک گذاشته شده توسط تمام مدارس کالیفرنیا.

با شروع در ماه مارس در این منطقه شروع به تخمگذاری کردن 29 معلمان – و همچنین مدیران و کارکنان پشتیبانی. کسانی که کاهش انتظار می رود برای ذخیره بیش از 1 میلیون دلار در سال, کم کردن یک $6.8 میلیون کسری بودجه.

در یک مصاحبه Haulk مورد بحث و منطقه را با چالش ها و نقاط قوت و دلایل خود را برای رکوع در چنین برهه دشوار.

سوال: اول اینکه چرا در حال حاضر ؟

پاسخ: من در آموزش و پرورش برای بیش از 30 سال و این من بوده است چالش برانگیز ترین سال تا کنون. اما این دلیل را ترک میکنم در حال حاضر. نگاه من جاده و تو را دیدم که من می خواستم به بازنشسته در دو یا سه سال است. و من فکر می کردم, این منطقه نیاز به کسی که در حال رفتن برای دیدن این تغییرات از طریق حداقل برای پنج سال آینده. آن نیاز به تداوم. این است که چه چیزی بهترین را برای این منطقه – و آن را بسیار بد برای من ،

س: چه آینده خود را در افق?

A. من نمی خواهم برای شروع یکی دیگر از superintendency در سن 58. اولین هدف این است که سعی کنید برای دریافت سالم و زندگی با استرس کمتر است.

Q: بنابراین استرس توجه عمده?

A: شما می توانید نگیرید چقدر مهم است برای برنامه ریزی وعده های غذایی و خوردن غذاهای سالم است. من سعی می کنم اما بهترین برنامه گذاشته معمولا کار نمی کند. من خودم غذا خوردن نه چندان سالم ناهار در میز من در 3 p. m. من هم مشتاقانه منتظر فقط خواب در طول شب و بدون یک دسته از عوامل استرس زا و بیدار شدن از خواب و رفتن به سالن ورزش.

س: این منطقه تکمیل آن اخراج شود ؟

A: بله, مردم ابلاغ شده است. این دردناک است. شما در حال برخورد با معیشت. دولت مدارک بسیار رسمی است. آن را تقریبا برای تلفن های موبایل مانند معلم چیزی اشتباه که اصلا درست نیست. این یک ریاضی محاسبات بر اساس ارشد.

Q: هنگامی که به منطقه رسما تبدیل به “جامعه-بودجه” نه ارسال مالیات بر املاک به دولت و نه جمع آوری هر دانشجو پول از آن ؟

یک: در اوایل سپتامبر. امیدوارم این ما را در ارائه ثبات بیشتر در طول نوسانات در بودجه دولت ناشی از کوروناویروس.

سوال: بسته شدن پری یک معامله انجام می شود?

یک: پری بسته است و بسته باقی خواهد ماند. این بود که ما کوچکترین مدرسه ابتدایی و کوچکتر شدن هر سال است.

س: پری حامیان شکایت دارند که اجازه می دهد دانش آموزان برای انتقال به مدارس دیگر در منطقه ایجاد شده از نوع سفید, پرواز, برش ثبت نام.

A. ما همیشه باز ثبت نام شیوه های. من که مردم ناراحت هستند. این یک کمی افسانه مدرسه. اما ما می خواهم به نقطه ای که در آن پری تا به حال به عنوان بسیاری از دسته کوچک موسیقی جاز کلاس به عنوان کلاس های منظم. هنگامی که شما کردم فقط 45 کلاس اول شما باید برای قرار دادن 15 از آنها را در یک دسته کوچک موسیقی جاز کلاس با دانش آموزان کلاس دوم. پری در واقع تا به حال بزرگترین درصد از کودکان و نوجوانان اسپانیایی. کسانی که بچه ها را در حال حاضر استقبال در دیگر بالا انجام مدارس.

س: خواهد بچه ها پشت در کلاس های درس این سقوط ؟

یک: ما می خواهیم برای باز کردن به طور منظم به عنوان امکان پذیر است. اما همه چیز تغییر بسیار سریع است. یک هفته پیش که شبیه به یک امکان واقعی است. اما در حال حاضر بارها و سواحل در حال بسته شدن دوباره (با توجه به خوشه در coronavirus موارد).

س: ممکن است شما تقسیم روز مدرسه – با نیمی از دانش آموزان در صبح و نیم در بعد از ظهر ؟

یک: من مشغول به کار در مناطق که در آن ما سعی داشتن “اوایل پرندگان” و “بعد gators” بنابراین کلاس می تواند کوچکتر است. صدا مانند یک ایده عالی اما هر پدر و مادر می خواستم به یک پرنده زود هنگام. و چگونه شما پاکسازی کلاس درس بین صبح و بعد از ظهر شیفت? حتی اگر یک ساعت استراحت که یکی از heck از وادار سازد ، و پس از آن چه خواهد مهدکودک نگاه مانند? پدر و مادر مجبور به بازگشت به کار برای اقتصاد به بهبود می یابند.

س: در اینجا آن است که ماه جولای شروع مدرسه در دو ماه و هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد.

یک: شما تقریبا مایل وزارت آموزش و پرورش فقط می گویند: “این است آنچه شما باید انجام دهید.” هر کس دوم حدس زدن هر کس دیگری. به هر صورت وجود خواهد داشت که به یک راه دور-آموزش گزینه برای والدین ناراحت کننده با فرزندان خود از بازگشت به مدرسه و همچنین به عنوان گزینه های برای معلمان با سلامت آسیب پذیری. من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن برخی از معلمان بازنشسته زیرا آنها احساس نمی راحت در آینده است.

س: آیا شخصی مسائل ایمنی تاثیر تصمیم خود را برای بازنشسته ؟

یک: است که در تمام دلیل من گذاشت اما کاملا وجود دارد برخی از امداد رسانی در آن است. من نمی خواهم به از دست ندهید همین چالش در تلاش برای نگه داشتن ماسک بر روی دانش آموزان است.

س: این منطقه آغاز شده به دنبال جایگزینی?

یک: آن است که انجام تمام عیار جستجو. این فوق العاده مطلوب منطقه بنابراین وجود خواهد داشت تعداد زیادی از افسانه نامزدها. (موقت سرپرست خواهد بود گرگ Magnuson قبلا با بونا پارک منطقه مدرسه و در حال حاضر یک مشاور مالی برای HBCSD.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de