NIMS برای شروع بشر بالینی از COVID واکسن از فردا

حیدرآباد: Nizam موسسه علوم پزشکی (NIMS) انتخاب شده است که انسان برای انجام آزمایش های بالینی از COVID واکسن آن آغاز خواهد شد از روز سه شنبه (7 ژوئیه). شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مجاز است آن را به انجام آزمایش های انسانی از coronavirus واکسن.

COVAXIN اولین بومی توسعه یافته Covid-19 واکسن است که در حال آماده توسط ICMR در همکاری با موسسه ملی ویروس شناسی (پونا) و Bharath بیوتکنولوژی بین المللی محدود (BBIL).

پس از اتمام تمام آزمایش های بالینی ICMR پیش بینی برای راه اندازی این واکسن برای سلامت عمومی استفاده از آخرین تاریخ 15 اوت سال 2020 است. کارشناسان احساس می کنید که آن را دشوار است به راه اندازی این واکسن توسط اوت 15 عنوان برنامه ریزی شده توسط شورای.

ICMR کردم اجازه از مواد مخدر کنترل کلی از هند به انجام آزمایش های بالینی پس از آن را انتخاب NIMS به عنوان آزمایشی سایت. جدا از NIMS این ICMR نیز انتخاب 12 سایر موسسات مراقبت سلامت در کشور برای بشر بالینی از Covid-19 واکسن.

مدیر NIMS Dr K منهر می گوید اگر همه به خوبی می رود, Telangana خواهد بود که برای اولین بار در کشور با موفقیت آزمایش روی انسان آزمایش بالینی واکسن.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de