فیلم Ramleela برای اولین بار ارائه شده به Sushant Singh Rajput: Bhansali

بمبئی: پلیس بمبئی در روز دوشنبه ثبت این بیانیه از فیلمساز Sanjay Leela Bhansali در ارتباط با بازیگر Sushant Singh Rajput مرگ است.

مدیر وارد Bandra ایستگاه پلیس در صبح روز دوشنبه به این بیانیه است.

طبق گزارش اواخر بازیگر Sushant نزدیک شد Bhansali برای 2013 فیلم Goliyon Ki Rasleela: Ram-Leela”. اما Sushant می تواند تا ارائه گزارش با توجه به قرارداد خود را با تولید ، بعد Ranveer Singh امضا شد برای این نقش است. زن منجر شد با بازی دیپیکا پادوکن و فیلم تبدیل به یک superhit.

در همین حال پلیس بمبئی است در طول هفته گذشته نیز با ثبت اظهارات Sushant خانواده کارکنان چند از دوستان خود و شایعه دختر, Rhea Chakraborty, علاوه بر این فیلمساز Mukesh Chhabra و بازیگر تاریخ Sanghi که مشغول به کار با اواخر بازیگر در آینده خود را آخرین فیلم “Dil Bechara”.

Sushant Singh Rajput داشت حلق آویز در بمبئی اقامت در ژوئن 14. این بازیگر postmortem گزارش اعلام مرگ او خودکشی.

در عرض چند روز از این بازیگر مرگ یک شکایت ثبت شده توسط مدافع Sudhir کومار Ojha در دادگاه از رئیس قضایی دادرس در بیهار را مظفرپور. مورد ثبت شده در مورد این بازیگر مرگ بود در برابر هشت بالیوود شخصیت از جمله Bhansali, Salman Khan, Karan Johar, Aditya Chopra و Ekta کاپور.

پلیس بمبئی در حال بررسی مرگ این بازیگر هر چند طرفداران بسیاری در رسانه های اجتماعی شده اند خواستار مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) پروب به صورت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de