چین و ژاپن اقدامات احتیاطی پس از طاعون موارد

پکن: مقامات در چین با تشدید اقدامات احتیاطی پس از مشکوک طاعون موارد گزارش شده در مغولستان داخلی منطقه خودمختار رسانه ها گزارش روز دوشنبه.

با توجه به دولت چین-اجرا جهانی روزنامه تایمز اولین مورد گزارش شده بود به عنوان مظنون به طاعون در روز شنبه در یک بیمارستان در Urad وسط بنر در Bayannur شهرستان.

آن است که هنوز روشن نیست که چگونه و یا چرا بیمار ممکن است آلوده شوند ،

دومین مورد مشکوک به درگیر 15 ساله که ظاهرا در تماس با یک marmot شکار توسط سگ یک صدای جیر جیر از جهانی بار گفت.

سطح 3 هشدار که منع شکار و خوردن حیوانات است که می تواند حمل و طاعون در تماس های عمومی به گزارش موارد مشکوک شده است در محل قرار داده تا پایان سال است.

طاعون ناشی از عفونت باکتریایی مسئول یکی از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ بشر – مرگ سیاه – که به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در سراسر آفریقا و آسیا و اروپا در قرن 14th گزارش بی بی سی گفت.

شده اند وجود دارد تعدادی از شیوع بیماری پس از.

آن را کشته و حدود یک پنجم از لندن جمعیت در دوران طاعون بزرگ از 1665 در حالی که بیش از 12 میلیون درگذشت در شیوع بیماری های در قرن 19 در چین و هند است.

اما امروزه می توان آن را درمان توسط آنتی بیوتیک ها. عدم درمان این بیماری است که به طور معمول انتقال از حیوانات به انسان توسط کک یک 30-60 درصد مرگ و میر.

علائم طاعون عبارتند از تب بالا و لرز و تهوع و ضعف و گره های لنفاوی متورم در گردن ، زیر بغل یا کشاله ران.

Bubonic موارد نادر هستند اما هنوز هم وجود دارد چند شعلهور شدن این بیماری از زمان به زمان.

ماداگاسکار دیدم بیش از 300 مورد در شیوع در سال 2017. یک مطالعه در مجله پزشکی لانست در بر داشت کمتر از 30 نفر کشته شدند.

در ماه مه سال 2019 دو نفر در کشور مغولستان درگذشت از طاعون است که آنها قرارداد پس از خوردن گوشت خام از یک marmot – همان نوع جوندگان دومین مورد مشکوک به تماس با.

این طاعون گزارش می آید که جهان در حال تلاش برای مهار مداوم COVID-19 همه گیر است که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته.

در صبح روز دوشنبه تعداد کل موارد بود در 11,409,805 در حالی که مرگ و میر افزایش به 533,684 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de