بریتانیا ممکن است بیشتر از حد Huawei در 5G یک پیروزی برای واشنگتن و ضربه به چین

الکس Plavevski سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نخست وزیر بوریس جانسون ممکن است شروع تدریجی استفاده از Huawei تکنولوژی در بریتانیا 5G شبکه.

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه نشان داد که دولت او ممکن است تغییر موضع در Huawei و حرکت بیشتر به منظور محدود کردن شرکت چینی غول نقش در ساختمان بریتانیا نسل پنجم شبکه تلفن همراه.

“من بسیار مصمم به دریافت پهنای باند به هر بخشی از این کشور” جانسون به خبرنگاران گفت: در طول یک تور از یک قطار کارخانه. “من همچنین مشخص شد که انگلیس نباید به هیچ وجه در معرض خطر بالا خارجه فروشنده بنابراین ما باید به دقت فکر می کنم در مورد چگونه ما رسیدگی کند.”

هر گونه تصمیم گیری برای فاز از Huawei محصولات خواهد نشان دهنده یک پیروزی قابل توجهی برای ایالات متحده است که لابی برای بریتانیا و اروپا برای جلوگیری از Huawei در زمینه های فن آوری های چینی می تواند ترک متفقین کشورهای آسیب پذیر به جاسوسی است.

انگلیسی U-نوبه خود در Huawei نیز اضافه کردن یکی دیگر از نقطه اصطکاک با چین است. دو کشور شده اند برخورد بیش از پکن سرکوب آزادی های سیاسی و سخت امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ است.

زبان مجازی در کنفرانس خبری در لندن در روز دوشنبه, چین سفیر بریتانیا لیو Xiaoming گفت جانسون “شما نمی توانید یک دوران طلایی اگر شما درمان چین به عنوان یک دشمن.”

در ماه ژانویه انگلیس تصمیم به محدود کردن Huawei سهم بازار این کشور را “noncore” شبکه 5G به 35 درصد در حالی که تعریف این شرکت یک “خطر بالا فروشنده” و محرومیت استفاده از تجهیزات خود را در “هسته” قطعات شبکه از جمله هوش نظامی و هسته ای سایت.

تصمیم گرفت به مراتب کمتر از آنچه که واشنگتن تا به حال شده است برای هل دادن آن را به عنوان جنگ چین برای تسلط بر 5G اما بریتانیا اشاره کرد وجود دارد و دیگر ارائه دهندگان فن آوری است که می تواند مطابقت چینی قیمت.

شش ماه بعد محاسبات ممکن است تغییر.

روز شنبه روزنامه تلگراف — که قوی لینک کلیک کنید برای جانسون حزب محافظه کار نوشت که گزارش آتی از بریتانیا National Cyber Security Center, نتیجه تحریم های ایالات متحده اعلام کرد در ماه مه که نوار Huawei با استفاده از تکنولوژی با تکیه بر آمریکا مالکیت معنوی می تواند به تضعیف انگلیسی, اعتماد به نفس آن توانایی خود را برای نظارت Huawei.

نگهبان پس از آن گزارش شده است که مقامات انگلیسی بحث شد طرح های پیشنهادی برای جلوگیری از نصب جدید Huawei تجهیزات شبکه 5G در عنوان کمی تا شش ماه و به سرعت حذف تکنولوژی است که در حال حاضر در محل.

در سخنان روز دوشنبه چینی سفیر بریتانیا به سخره جانسون دولت برای سرگرم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال روی Huawei.

“این بدان معنی است که شما تسلیم فشار خارجی و شما نمی تواند خود را مستقل سیاست خارجی” لیو گفت. “من همیشه می گویم بریتانیا تنها می تواند زمانی که آن می تواند خود را مستقل سیاست خارجی است.”

لیو هشدار داد: “اگر انگلستان بخواهد به پرداخت قیمت بالا برای کیفیت فقیر و یا با کیفیت کمتر از آن است تا به شما. ما باید به کار با بهترین و آماده شدن برای بهترین. Huawei زنده خواهد ماند و رستگار. این فشار بیشتر از به اصطلاح ابرقدرت و متحدان آن, Huawei قوی تر رشد خواهد کرد.”

او همچنین به نام بریتانیا ارائه به اعطای تقریبا 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان یک مسیر به شهروندی “ناخالص دخالت چین در امور داخلی.” لیو گفت: “تلاش برای اخلال و یا مانع امنیت ملی قانون خواهد بود ملاقات با مخالفت های شدید از 1.4 میلیارد مردم چین است. همه این تلاش ها محکوم به شکست است.”

پکن امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ منتشر شده در هفته گذشته به طور موثر به پایان می رسد آزادی بیان که منطقه خودمختار می برد.

در پاسخ بریتانیا قول داده است که اجازه می دهد تا هنگ کنگ در اعتراض به سفر به آنجا در انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه — یک حق اعطا شده که انگلیس به هنگ کنگ به چین در سال 1997. چین ترس این می تواند تضعیف دلار هنگ کنگ’position به عنوان یک مالی جهانی hub و منجر به فرار مغزها.

در حالی که تنش ها با چین در حال بالا در سراسر بسیاری از اروپا و آلمان و فرانسه و نه انحراف از برنامه های خود را شامل هواوی در شبکه های 5G.

در ماه ژوئن آلمانی شرکت مخابراتی Deutsche Telekom اعلام کرد که ساخت 5G در دسترس میلیون ها نفر از مردم در این کشور در همکاری با Huawei اما آن اضافه شده است که آن را مانع Huawei فن آوری از مهم ترین شبکه های. دیگر آلمانی ارائه دهندگان خدمات مخابراتی قبلا نیز گفتند که همکاری با Huawei در خود 5G قصد دارد حتی اگر برخی از اعضای آلمان دولت ائتلافی بسیار مهم باقی می ماند و یا آشکار مخالف به دخالت.

مقامات فرانسوی گرفته اند وسط راه اصرار اپراتورها که استفاده نمی Huawei نه و صدور زمان محدود گواهینامه برای کسانی که در حال حاضر انجام به ادامه قرارداد خود را با شرکت.

“آنچه می توانم بگویم این است که وجود دارد خواهد بود در مجموع ممنوعیت” گیوم Poupard مدیر کل ملی فرانسه سیستم های اطلاعاتی آژانس امنیت گفت: فرانسه Les Echos ،

Poupard اضافه شده است که شرکت های مخابراتی که در حال حاضر استفاده از هواوی خواهد بود و مجاز به ادامه انجام این کار برای دوره های که متفاوت است بین سه تا هشت سال است.

فرانسه شرکت مانند SFR و Bouygues Telecom در حال حاضر استفاده از Huawei و مشتاق به در تکیه می کنند آن را به عنوان حرکت آنها به 5G و آنها گفته اند مقامات فرانسوی آنها انتظار جبران اگر دولت در نهایت آنها را منع از انجام این کار.


جیمز McAuley در پاریس و ریک Noack در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de