TS پلیس رزرو Ram Gopal Varma در ‘قتل’ فیلم ردیف

حیدرآباد: Telangana پلیس در روز شنبه رزرو بحث برانگیز فیلمساز Ram Gopal Varma به عنوان هر یک دادگاه بخشنامه در ارتباط با پیشنهاد فیلم ‘قتل’ بر اساس یک اتهام حادثه افتخار کشتن.

یک مورد در برابر Varma و تولید کننده Natti کارونا رزرو شده بود در میریلگودا شهر من ایستگاه پلیس در نلگندا منطقه.

دادگاه صادر شده جهت در یک درخواست ثبت شده توسط P. Balaswamy که پسر Pranay کومار به قتل رسید در سال 2018 توسط پدر در قانون Maruthi رائو بود که حاضر به قبول ازدواج با دختر خود را.

Varma, و تولید شد, رزرو تحت هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) بخش 153A (ترویج دشمنی میان گروه های مختلف بر اساس دین و نژاد و محل تولد, محل اقامت, زبان و غیره و انجام اعمال مخاطره اندازد به نگهداری از هماهنگی) و دیگر بخش های SC/ST (پیشگیری از جنایات) متمم قانون.

Balaswamy که تا به حال با نزدیک شدن دادگاه در ماه گذشته, در پی ممنوعیت فیلم است. او همچنین گفت که عکس از Pranay و دختر در قانون Amrutha بودند که استفاده بدون رضایت خود را.

Sarah یک زن 24 ساله Dalit شد هک به مرگ با قاتل استخدام در کامل مشخصات عمومی زمانی که او همراه با همسر و مادر بودند بیرون آمدن از یک بیمارستان خصوصی در میریلگودا در 14 سپتامبر سال 2018 است. پر شور قتل شد, گرفتار در دوربین های مدار بسته.

Maruthi رائو که متعلق به طبقه فوقانی و هفت نفر دیگر دستگیر شدند.

رائو که تا به حال زده معامله به کشتن Pranay تومان برای یک کرور گفته خودکشی در ماه مارس این سال در حیدرآباد.

Varma اعلام کرد در ماه گذشته که او ساخت یک فیلم در داستان Maruthi رائو و دختر خود را.

“به مناسبت روز پدر من از راه اندازی اولین نگاه به پوستر یک فیلم بر اساس داستان غم انگیز از Amrutha و او را بیش از پدر دوست داشتنی Maruthi رائو” کارگردان تا به حال توییتی در 21 ژوئن.

“این است برای رفتن به یک قلب غم انگیز داستان بر اساس Amrutha و Maruthi رائو حماسه از خطرات ناشی از یک پدر با محبت یک دختر بیش از حد.”

Amrutha که هنوز هم زندگی را با او در قانون بود واکنش نشان داد و به شدت به Varma برنامه و قول داد برای مبارزه با یک نبرد قانونی برای جلوگیری از این فیلم است.

“آن احمقانه به فرض که من می خواهم برای نشان دادن کسی که درگیر در نور منفی چون من به شدت باور دارم که هیچ کس بد است و تنها در شرایط بد مردم نگاه بد و یا آنها را به رفتار بد و این چیزی است که من قصد دارم به کاوش در ‘قتل’,” Varma گفته بود در یکی از سری از توییت در مورد این مسئله.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de