سیما مصطفی کتاب در شاهین باغ می شود منتشر شده در جولای 15

دهلی نو: اولین کتاب جامع در یکی از مهم ترین حقوق مدنی جنبش در تاریخ مستقل هند است.

در 15 دسامبر 2019 پلیس ضد شورش با هجوم دهلی جامع Millia اسلامی دانشگاه و غیر مسلح با حمله دانشجویان معترض در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA) که باعث می شود دین یک عامل در روند اعطای تابعیت هندی. در کشور همسایه شاهین باغ مادران و دیگر بستگان و دوستان این دانشجویان را به خیابان ها در خشم و غم و اندوه.

آنها شنبه در یک جاده اصلی و خواستار لغو این کا که خواهرخوانده ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) را می تواند مسلمانان هند بیگانگان در خودشان ، در روز مشابه تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور است. رایگان هند تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

شاهین باغ و ایده هند بررسی چگونه نشستن در یک گروه کوچک از زنان مسلمان—که بسیاری از آنها تا به حال پا را از خانه های خود به تنهایی برای اولین بار—ایالات میلیون ها نفر از سرخپوستان از مذاهب مختلف و ایدئولوژی در دفاع از اصول آزادی و برابری و سکولاریسم مندرج در قانون اساسی ما است.

آن را نیز می اندازد تا بسیاری از پرسش های مهم: می توانید از شاهین باغ تظاهرات معکوس آسیب انجام می شود به دموکراسی ما در سال های اخیر ؟ آیا غیر خشونت آمیز جنبش حفظ خود را با وجود تهمت و تهدید و آزار و اذیت با استقرار? این جنبش ابتدا از همبستگیهای جدید در جامعه ما? آن را به زنده ماندن تا پس از خشونت که ویران شمال شرقی دهلی نو در ماه فوریه سال 2020 و جادوگر-شکار که راه اندازی شد تحت پوشش Covid-19 همه گیر و مستند.

این لازم است مجموعه شامل مصاحبه با برخی از زنان شجاع در هسته اصلی تظاهرات; زمین, گزارش و عکس ها توسط روزنامه نگاران مانند Seema مصطفی Seemi پاشا Nazes Afroz و مصطفی قریشی; و مقالات توسط اندیشمندان و نویسندگان و وکلا و فعالان از جمله Nayantara Sahgal سخت فرمانده, Subhashini علی ناندیتا Haksar, زویا حسن Apoorvanand, Enakshi Ganguly, شریک Laliwala و نظام پاشا. این یک کتاب است که باید به عنوان خوانده شده توسط هر کسی که مراقبت در مورد هند دموکراسی و آینده آن است.

در مورد ادیتور / نرمافزار:

سیما مصطفی شده است یک روزنامه نگار از سن نوزده. او کار کرده است و یا نوشته شده برای تعدادی از عمده روزنامه هندی از جمله پاتریوت, پیشگام, هند اکسپرس, تلگراف, بار اقتصادی و سن و سفر در سراسر جهان و در تکالیف. او نیز مشغول به کار برای یک سال به عنوان امور ملی ویرایشگر برای X اخبار کانال تلویزیون. او تحت پوشش درگیری ها در آسام پنجاب و کشمیر; خشونت در ایالات مختلف هند; و اولین روزنامه نگار هندی به جلد اول جنگ در بیروت. او در حال حاضر مؤسس و سردبیر شهروند یک ابتکار آنلاین.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de