خصوصی معلمان در مواجهه با مشکلات به دنبال کمک دولت

حیدرآباد: معلمان شاغل در مدارس خصوصی هستند در مواجهه با مشکلات با توجه به عملکرد غیر از مدارس و عدم پرداخت حقوق پس از coronavirus ناشی از مستند آغاز Telangana خصوصی معلمان فروم (TPTF) گفت: در روز پنج شنبه.

TPTF رئیس جمهور شیخ Shabbir علی گفت: ساز و برگ خود را سازماندهی تظاهرات در خارج از دفاتر منطقه جمع در دولت روز چهارشنبه, اصرار دولت برای آمدن به نجات خود.

آقای علی گفت: یادداشتها ارسال شد به مقامات که مطمئن باشید به مشکل خود را به اطلاع دولت است. این ادعا که حدود سه لاخ خصوصی مدرسه معلمان و خانواده های آنها رو به سختی گفت: معلمان که در حال تحصیل هستند و در حال حاضر مجبور به آثار دیگر از جمله کار گاه به گاه کارگران برای تغذیه خانواده خود را.

معلمان مدارس خصوصی هستند در مواجهه با مشکلات به عنوان موسسات آموزشی را هنوز دوباره باز گفت. هر چند دولت صادر کرده است سفارشات که حقوق پرداخت می شود به خصوصی معلمان در طول این مستند آن است که در حال اجرا او ادعا کرد.

او از دولت خواست به ارائه کمک های مالی به معلمان خصوصی یا به عنوان بیکاری در دل و یا به عنوان COVID-19 کمک. مدرسه مدیریت باید پرداخت کامل حقوق در این مستند همانطور که در بیماری های همه گیر عمل می کنند, او گفت:.

در مورد عدم پرداخت حقوق به معلمان یک مقام ارشد دولت قبل گفت: دولت خواهد انجام بهترین خود را به آنها کمک کند.

خصوصی معلمان شاغل هستند به طور مستقیم توسط مدیریت رسمی گفته بود. یک نماینده از دانشکده مدیریت ” انجمن پیشتر گفته حقوق رو با تاخیر به عنوان هزینه های مدرسه از پدر و مادر نمی تواند دریافت درستی در طول مستند. مدارس بستگی به هزینه های پرداخت شده توسط پدر و مادر به او گفته بود.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de