اورنج کانتی جشن اجتماعی دور چهارم جولای

وجود دارد ممکن است جمعیت زیادی غرق در قرمز و سفید و آبی و یا به عنوان بسیاری از نشان می دهد آتش بازی پررونق در سراسر آسمان, اما اورنج کانتی هنوز هم آرزو امریکا پربرکت “تولدت مبارک” در شنبه, جولای 4.

اکثر چهارم جولای جشن بودند در خانه, امور, اما چند جوامع برگزار شد مدرج-back اجتماعی فاصله گرفته نسخه های سالانه خود را bashes.

در لاگونا وودز ایجاد کرد ساکنان تزئین خانه های خود و چمن و همچنین خود را در چرخ دستی های گلف بسیاری از سواری خود را وطن پرست حمل و نقل در یک رژه در خیابان ها و برخی حتی تزئین ماسک صورت آنها به تن.

در هانتینگتون بیچ که در آن شهر لغو آن بزرگ آتش بازی نشان می دهد و خیابان اصلی رژه که تساوی دهها هزار نفر در هر سال “و یک حیاط جلویی 4 جولای” جایگزینی.

 • American Legion Post 133 رول پایین خیابان های مسکونی در هانتینگتون بیچ در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 است. “یک حیاط جلویی 4th of July,” جایگزین این شهر سالانه خیابان اصلی رژه با کاروان میهنی اتومبیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لیندسی Abernathy را 4 ساله پسر نولان به نظر می رسد برای مسکونی رژه “یک حیاط جلویی 4 جولای” که جایگزین این شهر سالانه خیابان اصلی رژه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دو کوچک جداگانه کاروان از خودروهای canvased شهر به گسترش چهارم ژوئیه میهن پرستی در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 است. عکس Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)
  چهار شنبه, جولای 4, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مردم خط خیابان به تشویق اصلاح شده شهر هانتینگتون بیچ چهارم جولای رژه. این رویداد سالانه در خیابان اصلی که به تساوی هزاران لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. روز شنبه, جولای 4, 2020 “یک حیاط جلویی 4 جولای” از چند patriotically تزئین ماشین و کامیون, نورد از طریق محله های مسکونی. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • هانتینگتون بیچ surfer برت سیمپسون است که بخشی از یک چهارم جولای کاروان که به جای هانتینگتون بیچ سالانه رژه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دو کاروان از patriotically تزئین ماشین و کامیون نورد را از طریق شهرستان در طول “یک حیاط جلویی 4 جولای” در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مردم ایستاده در مقابل خانه های خود را تشویق به اصلاح شهر هانتینگتون بیچ چهارم جولای رژه. این رویداد سالانه در خیابان اصلی که به تساوی هزاران لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. روز شنبه, جولای 4, 2020 “یک حیاط جلویی 4 جولای” از چند patriotically تزئین ماشین و کامیون, نورد از طریق محله. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Cambria Ilich, 2, gets her چهارم جولای, عینک, تنظیم, توسط, پدر, شان, در حالی که انتظار برای اصلاح شهر هانتینگتون بیچ چهارم جولای رژه. این رویداد سالانه در خیابان اصلی که به تساوی هزاران لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. روز شنبه, جولای 4, 2020 “یک حیاط جلویی 4 جولای” از چند patriotically تزئین ماشین و کامیون, نورد از طریق محله.
  (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک زن رکورد یک کاروان اتومبیل ها و کامیون ها در شهر هانتینگتون بیچ چهارم ژوئیه رژه. این رویداد سالانه در خیابان اصلی که به تساوی هزاران لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. روز شنبه, جولای 4, 2020 “یک حیاط جلویی 4 جولای” متشکل از چندین patriotically تزئین ماشین و کامیون, نورد از طریق محله. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دست هانتینگتون بیچ و دادگاه او را از رول را از طریق یک تقاطع در شهر “یک حیاط جلویی 4 جولای” در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • American Legion Post 133 رول پایین خیابان های مسکونی در هانتینگتون بیچ در شنبه 4 ژوئیه سال 2020 است. “یک حیاط جلویی 4th of July,” جایگزین این شهر سالانه خیابان اصلی رژه با کاروان میهنی اتومبیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

دو کاروان – هر یک از حدود 15 قرمز و سفید و آبی-festooned اتومبیل – در زمان خارج از شهر در سالن جداگانه مسیرهای صبح روز شنبه. عبور در داخل یک مایل از هر جامعه مسئولان و داوطلبان دست تکان داد در تماشاچیان که جرأت کرده بود به بازگشت خود را با سلام.

در هر سنت این شهرستان با حمایت خانه و کسب و کار تزئینات مسابقه – انتخاب شش برندگان از تقریبا 50 نوشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *