آن خانه اجدادی است: کنپور برخورد متهم

لکنو/ Kanpur: یک روز پس از او خواست پلیس به شلیک و کشتن پسرش, مادر Vikas Dubey نخست متهم در قتل هشت تن از پرسنل پلیس در کانپور در روز شنبه گفت که او “ناراضی” بیش از razing از گانگستر بدنام مخفیگاه در Bikru روستای صحنه جنایت وحشیانه.

خانه تخریب توسط کنپور دولت او بود خانه اجدادی گفت: Sarla Devi.

Dubey است که متهم اصلی در کنپور برخورد مورد که در آن یک گروه از مهاجمان آتش گشودند در یک تیم پلیس که تلاش برای دستگیری تاریخچه-sheeter Dubey در این شهرستان در اواخر روز پنجشنبه که در آن 8 پلیس از جمله یک DSP کشته شدند.

دولت های منطقه امروز تخریب خانه و تصاویری نشان داد خودرو و دیگر وسایل نقلیه در محل ساختمان مجتمع خرد شدن توسط ماشین آلات.

“من غمگین این عمل است. آن اجدادی ما ، خانه ساخته شده توسط من, شوهر و پدر در قانون و نه پسر من Vikas Dubey. دولت می تواند تخریب Vikas خواص نه مال ما” Sarla Devi گفت: ANI.

“من شوهرم را ملاقات کرد در 4 ماه گذشته و من زندگی در اینجا در لکنو با من پسر جوان. Vikas باید تسلیم شدن به پلیس. ما در مواجهه با مشکلات به خاطر او. پلیس پرسیدن سوال به ما و بستگان ما,” او اضافه شده است.

Sarla Devi بود روز جمعه گفت که Dubey باید تسلیم خود را قبل از پلیس. “اگر او همچنان بزرگ باقی می ماند و پلیس ممکن است کشتن او را در روبرو می شوند. من می گویم او را بکشند حتی اگر شما (پلیس) موفق به گرفتن او. سخت مجازات باید به او داده شود,” Devi گفت.

در ضمن, Vikas’ پدر Rajkumar Dubey گفت که او آگاه است از پنجشنبه شب حادثه.

“من آگاه هستم از این حادثه. من در دارو. پسر من انجام کار خود را. از چند روز گذشته او در کار دولت از احداث پل ها و ارائه کار برای کارگران. او نیز در Panchayat مربوط به آثار” Rajkumar Dubey پدر Vikas گفت.

در ضمن کنپور IG Mohit Agarwal گفت که پلیس را تصرف غیر قانونی املاک و پول در Dubey به حساب های بانکی تحت گانگستر عمل می کنند.

زودتر IG کنپور اعلام کرده بود که 50,000 تومان پول نقد برای هر کسی ارائه هر گونه اطلاعات در مورد محل نگهداری از Dubey.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath زودتر اعلام Rs 1 کرور هر سابق gratia برای خانواده های که پلیس کشته شدند در Bikaru ایجاد کرد برخورد پلیس خط.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de