ظریف اما اثبات نشده RNA آزمایش جهش به جلو در coronavirus واکسن مسابقه. آیا آنها کار می کند ؟

کالج امپریال لندن/توماس یک از طریق رادیو فردا

دکتر پل مک کی با این نسخهها کار در یک هود بخار در داخل یک آزمایشگاه در امپریال کالج لندن و یکی از چندین آزمایشگاه در سراسر جهان در حال توسعه بالقوه coronavirus واکسن بر اساس استفاده از messenger RNA باعث سیستم ایمنی بدن است.

لندن — در مسابقه های جهانی به ضرب و شتم به بیماری همه گیر کوروناویروس دانشمندان در بریتانیا, آلمان, چین و ایالات متحده در حال هل دادن به توسعه و احتمالا تولید میلیون دوز واکسن در یک راه کاملا جدید.

این امیدوار کننده — اما اثبات نشده — نسل جدید واکسن های مبتنی بر استقرار یک صدای تیک تیک از کد ژنتیکی به نام messenger RNA باعث سیستم ایمنی بدن است. آن شده است هرگز قبل از تایید شده برای استفاده.

اما تقریبا یک شبه این برش لبه RNA واکسن تلاش همگانی روندی رو به جلو و به بالا داوطلبان برای مبارزه با covid-19. برخی از توسعه دهندگان برنامه را به ده ها میلیون دوز در سال است.

ظریف در تئوری موثر در آزمایشگاه, اما تست نشده در دنیای واقعی ممکن RNA واکسن به خصوص جذاب هستند چرا که آنها ممکن است ارزان تر و ساده تر و سریعتر برای تولید در مقیاس عظیم — حداقل یک تیم دارای آن می تواند همکاری با تولید کنندگان در کشورهای در حال توسعه به ارائه میلیون ها نفر از ویال برای عنوان کمی تا $5 a pop.

[برزیل ویران شده توسط coronavirus می شود تست زمین برای واکسن فشار]

بیش از 150 ممکن است واکسن در حال حاضر در حال توسعه توسط شرکت های دارویی چند ملیتی علمی گروه ها و آزمایشگاه های دولتی در سراسر جهان بسیاری از های سنتی با استفاده از پروتکل های مورد استفاده برای ایجاد آنفولانزا و واکسن های دیگر برای چند دهه.

حداقل 17 تیم در حال حاضر تست توانایی های بالقوه خود واکسن در انسان — و حداقل پنج تن از این شرط بندی روی RNA واکسن.

RNA گروه شده است در میان برای اولین بار در خارج از دروازه زیرا آنها می تواند به سرعت در حال طراحی در کامپیوتر فقط با استفاده از توالی ژنتیکی از کروناویروس که به اشتراک گذاشته آنلاین در اوایل ژانویه.

خطر بزرگ پاداش های بزرگ

مخاطرات و خطرات ،

“این بزرگترین آزمایش علمی در vaccinology که تا کنون انجام شده است” گفت: اندرو بخش های ساختاری زیست شناس در موسسه تحقیقاتی اسکریپس در لا جللا کالیفرنیا. “آن را به معنای واقعی کلمه تست تمام فن آوری های مختلف و آن را به سرد برای دیدن چگونه این همه می لرزد.”

RNA واکسن تحت مطالعه آمده از یک آزمایشگاه کوچک در امپریال کالج لندن از افراد ارتش آزادی آکادمی علوم نظامی چین از سه بزرگ شرکت های دارویی — شرکت گزارش مدرن و CureVac — و شرکای خود را.

آنها در حال رقابت در کنار گروه جمع کردن یک کشت از دیگر روشها از جمله استفاده از ، و یا کشته ویروس و یا بیت از ویروس — سنتی استراتژی مورد استفاده در برابر آنفلوآنزای فصلی و دیگر عوامل بیماری زا. دیگران مهار ویروس های بی ضرر به کشتی متمایز قطعه از coronavirus ماشین آلات به داخل سلول.

[نقشه برداری این بیماری همه گیر در سراسر جهان]

هر چند هرگز مستقر در انسان خارج از آزمایش های بالینی RNA پژوهشی است که با حمایت صدها میلیون دلار سرمایه گذاری در سوخت فوریت به کرک covid کد. هر تیم است که به دنبال جایزه که برای اولین بار به یک واکسن در حالی که تضمین خود را در جمعیت خود را دریافت و دسترسی سریع.

این یک سیم بالا بالا-قیمت قمار در قرن 21 به کمک کامپیوتر پزشکی است.

در میان اولین برای شروع آزمایشات انسانی خود تقویت RNA واکسن طراحی و توسعه توسط استاد انگلیسی رابین Shattock, 57, که در روز کالج خود را در شمال شرق سوری دانشکده تکنولوژی نیست بسیار خوب در ریاضی یا علم و فکر کردم شاید او می خواهم به یک ستاره راک به جای.

کالج امپریال لندن/توماس یک

از طریق رادیو فردا

رابین Shattock در حال توسعه بالقوه coraonvirus واکسن حمایت دولت بریتانیا در امپریال کالج لندن است.

آزمایش های انسانی در جریان است

در روز از این ویروس در حال ظهور در ووهان چین و ژنتیکی توالی از کروناویروس که منتشر Shattock و تیم کوچک در امپریال کالج لندن به کار رفت.

در ماه ژانویه ، فوریه و مارس Shattock نمی تواند خود تماس های تلفنی پاسخ داده شده توسط top مقامات انگلیسی. او صرف روز با ارزش آزمایشگاه زمان استفاده و cajoling برای بودجه خود را به حرکت واکسن رو به جلو متحدان گفت.

پس از آن بریتانیا وزیر بهداشت, مت, Hancock, تصمیم به بازگشت Shattock و واکسن و 50 میلیون دلار ریخت.

در هفته گذشته در یک ناشناس درمانگاه در غرب لندن است که نمی توان به نام به دلایل امنیتی نه داوطلبان یک ضربت از امپریال کالج واکسن.

“آنها به نظر می رسد به خوبی پاسخ داده اند,” Shattock گفت.

[چگونه سلامت متخصصان مقابله با nonstop خطرات]

یکی دیگر از 300 داوطلب دریافت دوز بیش از تابستان است. امپریال کالج امیدوار به راه اندازی یک 6,000 شخص محاکمه در ماه اکتبر.

“ما فکر می کنیم که فقط در اطراف گوشه وجود خواهد داشت تغییر در راه است که واکسن در حال توسعه و تولید” Shattock گفت واشنگتن پست. “من فکر می کنم ما فقط در آستانه آن است.”

اگر همه به خوبی می رود, ایالات متحده محاکمه اولین بالقوه RNA واکسن را وارد کنید بسیار مهم مرحله سوم برای اندازه گیری چگونه به خوبی از آن محافظت در برابر عفونت و بیماری در این ماه. این استاندارد طلا از دو سو کور کنترل شده مطالعات مربوط به هزاران نفر از داوطلبان در کشورهای مختلف. نیم نامزد دریافت واکسن و نیم دریافت دارونما.

همه واکسن مشترک هدف: آموزش به سیستم ایمنی بدن برای تشخیص و خنثی کردن coronavirus. جدیدتر روش با استفاده از مواد ژنتیکی مانند RNA یا DNA به نوبه خود بدن به سلول های مینیاتوری واکسن کارخانه.

کد ژنتیکی مشترک

برخی ممکن است واکسن در حال شکستن رکوردهای سرعت.

دانشمندان قادر به استفاده از توالی ژنتیکی مشترک توسط محققان در چین در ژانویه. 10 به طراحی ممکن است واکسن بر روی یک کامپیوتر قبل از coronavirus باعث مرموز پنومونی حتی تا به حال یک نام.

امپریال کالج محققان زمان فقط دو هفته به شناسایی کمی از مواد ژنتیکی آنها می خواستند برای اعزام به تلاش برای آغاز یک واکنش سیستم ایمنی بدن.

پیشرو آمریکایی تلاش RNA واکسن در حال توسعه توسط ماساچوست شرکت بیوتکنولوژی مدرن رفت و از یک توالی ژنتیکی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به یک شات در بازو از یک فرد در یک اقدام بی سابقه 66 روز است.

رهبران Inovio داروسازی, پنسیلوانیا شرکت مشغول کار بر روی یک ممکن است واکسن است که با استفاده از DNA باید گفت که آن زمان سه ساعت برای طراحی.

ایده استقرار RNA برای مبارزه با بیماری های عفونی و سرطان tantalized دانشمندان برای سال. اما آنها هنوز به حرکت فراتر از مرحله آزمایشی است.

هر واکسن تکنولوژی مزایا و تجارت-آف — سرعت و انعطاف پذیری از RNA پلت فرم متعادل در برابر فقدان تجربه در استفاده از آنها در جمعیت های انسانی.

واکسن که ممکن است طولانی تر را می تواند ارائه یک پاسخ ایمنی قوی تر.

سودمندی برخی از واکسن می تواند محدود در جهان در حال توسعه در صورتی که نیاز به گسترده تبرید. سوال باقی می ماند در مورد چه مدت هر از پتانسیل واکسن ممکن است موثر باشد و آیا مردم ممکن است نیاز به تقویت کننده عکس.

‘هیچ گلوله نقره ای’

“هیچ کس فکر می کند وجود دارد رفتن به یک گلوله نقره ای” گفت: دبورا فولر یک میکروبیولوژیست در دانشگاه واشنگتن است.

چرا که درمان های متعدد ممکن است مورد نیاز برای دیدار با تعدادی از دوز مورد نیاز در سراسر جهان — و این احتمال وجود دارد که واکسن را باید پروفایل های مختلف.

سریع ترین راه برای توسعه ممکن است موثر ترین. یکی ممکن است کار بهتر در افراد مسن نسبت به جوان و یا بالعکس.

“به عنوان یک جمعی تیم آنها در حال رفتن به قادر به مبارزه با این بیماری همه گیر هم” فولر گفت.

کالج امپریال لندن/توماس یک

از طریق رادیو فردا

یک ظرف پتری حاوی پلاسميدهای و replicons در Shattock آزمایشگاه.

RNA تکنولوژی در حال حاضر در حال آزمایش در داوطلبان انسانی امیدوار کننده است اما سوال باقی می ماند در مورد ایمنی که آیا آن کار می کند و چگونه آن را ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

“من فکر نمی کنم ما می دانیم گفت:” پیتر جی hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور. “این یک تکنولوژی با نام تجاری جدید ما نه واقعا تا به حال تعداد زیادی از [واکسینه] مردم راه رفتن در اطراف برای سال.”

دارویی غول Pfizer و شرکت آلمانی BioNTech در حال تست چهار RNA واکسن نامزدها در یک کارآزمایی بالینی است. این Pfizer نامزد با استفاده از یک تغییر رشته RNA که کدهای سنبله در بر داشت پروتئین در سطح coronavirus با یک نیشگون گرفتن و کشیدن به آن کد ژنتیکی برای افزایش توانایی خود را به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن.

چنین تغییرات “سعی کنید برای رسیدن به تعادل مناسب بین تحریک پاسخ ایمنی ذاتی, اما نه محرک آن بسیار شما تعطیل RNA توانایی” برای ایجاد سنبله پروتئین و گفت: William گروبر معاون ارشد رئیس جمهور از Pfizer واکسن تحقیقات بالینی.

واکسن ‘کارخانه’ در سلول های

این شرکت گزارش نتایج به اشتراک گذاشته شده در یک preprint مقاله است که همکار بررسی نشان داد که RNA-بر اساس فرمول امن بود در دوزهای پایین و باعث قوی تر واکنش ایمنی بدن در افرادی که واکسینه شدند نسبت به کسانی که دوره نقاهت بعد از یک عفونت است. فایزر برنامه ای برای تست حداقل یکی از آن ممکن RNA واکسن در یک 30,000 شخص کارآزمایی بالینی در پایان ماه جولای در انتظار تصویب قانونی.

این امید برای RNA واکسن در حال آزمایش توسط برخی از گروه های به معنی کوچکتر دوز به طور بالقوه می تواند بسیار قوی — که می تواند به معنای مردم ممکن است تنها نیاز به یک دوز واحد.

این تکنولوژی همچنین می تواند کاهش میزان مواد ژنتیکی مورد نیاز در آینده واکسن ساخت و تولید کارآمد تر.

Shattock گفت: یک لیتر از RNA واکنش — حدود چهار فنجان ارزش — می توانید حداقل 2 میلیون دوز ممکن است واکسن. دیگر واکسن مدل نیاز به هزاران لیتر به همان تعداد دوزهای.

یکی از Pfizer نامزد خود-تقویت RNA واکسن.

“هنگامی که شما تزریق آن را به یک انسان آن گرفته می شود تا توسط یک سلول و آن را مانند کارخانه خود را — آن را تقویت خود در سلول” کاترین یانسن از واکسن تحقیق و توسعه در شرکت گزارش گفت: ممکن است زمانی که بشر محاکمه آغاز شد. “یکی کپی می رود و در کارخانه شروع به لگد زدن به در و ساخت بیشتر و بیشتر می گردد.”

اگر خود تقویت RNA واکسن موفق Jansen گفت: این می تواند اجازه می دهد این شرکت به استفاده از یک مقدار کوچکتر دوز و تغییر ریشه ای این شرکت پیش بینی در مورد چه مقدار واکسن آن می تواند به تولید در سال آینده.

فایزر انتخاب نشده که کدام یک از آن چهار واکسن آن را در مقیاس بالا اما گفته است که سال آینده آن را تولید 1.2 میلیارد دوز.

جانسون گزارش از Boulder, Colo.

Coronavirus واکسن توسعه دهندگان ‘عجیب و غریب مشکل است. وجود دارد نه به اندازه کافی افراد بیمار.

جهان گرد هم آمدند تا برای مجازی واکسن نشست. آمریکا آشکارا وجود ندارد.

یک coronavirus واکسن ریشه در دولت مشارکت سوخت پاداش های مالی برای مدیران شرکت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de