مریلند (ایالات متحده آمریکا): رئیس بیماری های عفونی درمانگاه از دانشگاه مریلند در امریکا, دکتر Faheem یونس توییتهایی اقدامات عملی که ما را دنبال کنید برای مبارزه با ویروس. او نشان می دهد همه را به وحشت برای این زندگی را بی ارزش دشوار است. Covid-19 یک واقعیت است و ما باید با آن زندگی می کنند او می گوید.

به عنوان گزارش کرده بود در ابتدا پیشنهاد کرد که این ویروس را کاهش دهد و اثر آن در تابستان این مورد نیست. این ویروس به سرعت در حال گسترش در کشور وجود دارد که در آن تابستان است مانند آرژانتین و برزیل. یکی دیگر از افسانه های مربوط به مبارزه با این ویروس است که نوشیدن آب است. همه یکی خواهد باید انجام دهید این است رفتن به توالت ، به سادگی آن را کمک نمی کند.

اقدامات پیشگیرانه

دکتر Faheem نشان می دهد که اقدامات زیر را که بسیار مفید خواهد بود و مفید تر از فقط وحشت. بهترین روش برای حفاظت از خودمان در برابر ویروس است که برای حفظ فاصله 1-2 متری و حفظ شستن دست. وجود دارد بدون نیاز به ضد عفونی کردن سطوح و اگر وجود ندارد Covid-19 فرد آلوده در خانه.

به ما نشان سمت مثبت او خواستار به شستن دست و زندگی می کنند زندگی ما به طور معمول پس از محموله های بسته بندی بنزین, پمپ چرخ دستی های خرید خود پرداز و یا نمی تواند باعث عفونت. غذایی آلوده ما هم وجود دارد بدون نیاز به ترس از خطر انتقال اگر دستور غذا. یکی می تواند گرمای آن را در مایکروویو از آنها می خواهید.

زمانی که یکی از دست می دهد و بوی خود را ممکن است از طریق سایر عفونت های ویروسی و یا آلرژی است. این علامت است نه خاص به Covid-19.

پاکیزگی

دکتر Faheem اذعان می کند که پاکی و پاکیزگی باید حفظ شود به عنوان آنها اعمال میکردند. در همان زمان او صرفا که باید آن را توسعه نیست به پارانویا. وجود دارد بدون نیاز به تغییر لباس و یا یک حمام درست بعد از آمدن به خانه از خارج. پس از این که این عفونت انتقال تنها از طریق تماس نزدیک ما هنوز هم می تواند ما strolls در باغ ها و پارک ها در حالی که حفظ فاصله.

Dr Faheem می گوید که او کار کرده است در برابر ویروس ها برای 20 سال و چکه عفونت ها کار نمی کنند مثل این; امکان آوردن Covid-19 به خانه خود را از طریق کفش خود را به عنوان کمتر به عنوان رعد و برق زده دو بار در روز! این ویروس همراه با قطرات عفونت فقط مانند آنفولانزا.

اسطوره

او در ادامه می گوید که ما نمی تواند محافظت از ویروس با نوشیدن سرکه و زنجبیل و نوشابه و غیره. او خواستار پوشیدن دستکش یک ایده بد از آنجا که این ویروس می تواند تجمع در دستکش. از این رو بهتر است برای شستن دست غالبا.

مهمتر از همه این است که یک ویروس های باکتری است. بنابراین با استفاده از ضد باکتری صابون لازم است. ما می توانیم با استفاده از نرمال صابون به عنوان به خوبی. این ویروس می کند نه انتخاب مردم از خاص دین یا نژاد. آن را می شود به همه مردم است. بنابراین این مهم است که ما مراقبت از خودمان را حفظ فاصله شستن دست ما و نه ‘وحشت’ به عنوان آن است که به کمک کند.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de