نحوه شارژ یوسی پابجی موبایل

نحوه شارژ Yusi Pabji Mobile
با توجه به افزایش تعداد طرفداران این بازی در ایران و تقاضای زیاد کاربران در سیستم پشتیبانی Gift Card 98 به منظور شامل آموزش خرید UCI Pabji Mobile و شارژ آن در حساب Pabji Mobile ، تصمیم به انتشار آن گرفتیم این پست برای دوستان عزیز و سردرگمی در شارژ بیایید میخانه تلفن همراه را برطرف کنیم.

روش های مختلفی برای شارژ مجدد فلش درایو USB شما وجود دارد:

با خرید یک حافظه پنهان UC (ساده ترین روش آموزش)
از طریق کارت هدیه Google Play (خریدهای درون برنامه ای با کارت هدیه Google)
از طریق کارت هدیه Razer (خرید از طریق کارت هدیه Razer با PIN و Razer VOUCHER)
با خرید ویزا کارت / کارت اعتباری MasterCard و… (که در ایران با قیمت بالایی ویزا کارت مجازی انجام می شود و مقرون به صرفه نیست)
به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از عملیات شارژ Ubayy Pabji Mobile باید با تعدادی اصطلاح آشنا شویم تا در حین شارژ دچار سردرگمی شوید و ابتدا با این اسامی روبرو شوید.

شناسه پخش کننده PubJi خرید یوسی ارزان
Player ID یا Character ID نام مشخصات خاص شما در Pabji است که پس از کلیک بر روی صفحه اصلی ، در بالای نماد شما نمایش داده می شود.

خرید یوسی ارزان

UC اصلی Pabji مخفف Unknown Cash است که این ارز در بازی Pabji است. همان موردی که در فروشگاه GiftCard 98 داریم با شماره های 60 UC یا 190 UC و 4.

در Pabji بازخرید کنید
به خاطر داشته باشید که بسیاری از افراد تازه وارد خریدهای داخل برنامه با این اصطلاح آشنایی ندارند. دکمه یا گزینه بازخرید را در بازی Pabji یا حتی در سرویس Google Play و سایر بازی ها بازخرید. با استفاده از این گزینه می توانید کد کارت هدیه خود را شارژ کنید.

خرید یوسی ارزان

از بالا به بالا همیشه در برابر همان گزینه Redeem استفاده می شود. این به معنای اضافه کردن پول است تا بتوانیم به برنامه یا بازی خود پول اضافه کنیم.

شروع به شارژ Yossi Pabji کنید
خوب ، اکنون می دانید که تقریباً شبیه چیست و تقریباً تمام کلمات مورد نیاز را می دانید.

اول از همه ، UCI PubJi را از وب سایت کارت هدیه 98 خریداری خواهیم کرد.
سپس ، پس از دریافت کد UPS Pabji ، آدرس اینترنتی خرید یوسی ارزان را با یک کامپیوتر یا مرورگر موبایل باز می کنیم.
در قسمت بالای صفحه روی Redeem کلیک کنید. (اگر از این طریق روی تلفن همراه نمایش داده نمی شود ، یا پیوند بالا را با کامپیوتر باز کنید ، یا Desktop View مرورگر را فعال کنید که دقیقاً مانند تصاویر ما نمایش داده می شود).