نکاتی برای به حداقل رساندن اضطراب در طول COVID-19 اپیدمی

Siasat اخبار و فیض-e-Aam اعتماد را با هم آغاز شده و یک سری در کانال یوتیوب خود را با در نظر گرفتن وضعیت کنونی بیماری همه گیر.

دکتر محمد Maqdoom پرداختن در این کانال می گوید: همه عبور روانی افسردگی و اضطراب, وضعیت است اندوه و غم انگیز در همه جا هیچ کس قادر به درک آنچه آنها می توانند در چنین شرایط است. از یک طرف ما منبع درآمد متاثر شده اند و از سوی دیگر ما زده مانند یک بیماری که به درمان تبدیل به یک ماده از نگرانی.

دکتر Maqdoom می گوید: اگر ما بیمار را به یک بیمارستان شرکت ما به صرف lakhs روپیه. اگر ما اعتراف او به هر گونه عادی و یا به طور کلی بیمارستان ما راضی نیست. او در ادامه می گوید: از طریق این برنامه Siasat اخبار و فیض-e-Aam اعتماد او در تلاش است برای حل این مشکل از سردرگمی و اضطراب و افسردگی. او امیدوار است این برنامه خواهد شد توسط بینندگان.

به گفته دکتر Maqdoom اضطراب ما را افزایش می دهد هنگامی که ما نمی دانیم که راه حل مشکلات ما است. اگر ما را درک نمی کنند مشکلات ما پس از آن ما کنجکاوی می رود به سطح اضطراب و سطح افسردگی. او می گوید: این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر در وضعیت فعلی.

دکتر Maqdoom آمده است که هدف از امروز برنامه ای است که به آموزش و کنسول آن دسته از خانواده هایی که تحت تاثیر Covid-19 اگر آن را اجتناب ناپذیر تبدیل شده است به اعتراف بیمار در یک بیمارستان است. خانواده ها ممکن است تبدیل به اضطراب و بسیاری از سوالات ممکن است بوجود می آیند در ذهن خود آنها ممکن است در یک معضل برای تصمیم گیری چه مراحلی آنها را. او مطمئن است که از طریق این برنامه اضطراب خود خواهد بود تا حد زیادی کاهش یافته و آنها ممکن است یک آه امداد.

هنگامی که یک بیمار بستری در بیمارستان که در ذهن است با بمباران بسیاری از سوالات. آنها نمی خواهد دریافت رضایت بخش پاسخ به سوالات خود را از هر دکتر یا بیمارستان. او می گوید که دکتر او به خوبی می داند که تحت چه شرایطی بیمار و خانواده اش از طریق تصویب. لازم به اعتراف بیمار به بیمارستان ؟ آیا بیمار بهبود می یابند ؟ پرسش ها بوجود می آیند که بسیار دشوار است برای پزشکان برای پاسخ به. پزشکان سعی کنید بهترین خود را رضایت بخش پاسخ گاهی اوقات پزشکان ممکن است به پاسخ مناسب با توجه به کمبود زمان و یا آنها با کار های دیگر.

دکتر Maqdoom می گوید: پس از تماشای این فیلم شما دانش کافی به طوری که اگر شما سوال یک پزشک و یا کادر پزشکی در مورد بیمار یا بیماری شما خواهد شد در یک موقعیت برای پرسیدن سوالات مربوط. علاوه بر این شما می توانید ارزیابی بیمار سلامت خود را, آیا سلامت خود را بهبود و یا بدتر شدن آن خواهد شد کاهش افسردگی و اضطراب است. در غیر این صورت آن دسته از افرادی که با بیمار نا امید خواهد شد.

دکتر Maqdoom درخواست به غلظت خود را در تماشای فیلم و یا خواندن این متن. او می گوید: هر سوال از بیمار و یا همراه مهم است و آن را حمل وزن است. از مسئولین ممکن است بپرسید شانس بیمار را بهبود و زمانی که بیمار خواهد آمد برای خروج از شرایط مرضی. آنها همچنین در مورد هزینه های درمان است. از آنجا که منابع درآمد تبدیل شده اند بسیار محدود است. پس از دو ماه گذشته مردم زندگی یک زندگی از دست به دهان است. ما وارد ماه سوم از مستند و کسب و کار است که هنوز هم تنبل.

در حال حاضر اجازه دهید ما می دانیم جزئیات Covid-19 و چگونه ما می توانیم خودمان را نگه دارید و آرام آرام. اگر کسی مبتلا به این بیماری لطفا وحشت نکنید و تنش. اگر شما وحشت شما از بین بردن همه چیز. رویکرد مشکل با آرامش و ترک درمان به دکتر. این مسئولین باید اعتماد به دکتر و ارتباط بین آنها را باید روشن و قابل فهم است; توصیه دکتر Maqdoom.

او می گوید: معمولا پزشکان در سراسر سه نوع از بیماران; به طور جدی بیمار بحرانی و یا مهم نیست در همه.

او به بحث در مورد بیمارانی که مهم نیست در همه آنها می توانند در خانه درمان می شود. (دکتر درخواست برای تماشای قبلی خود را در:) او توصیه می کند که به اعتراف همه Covid-19 بیماران به بیمارستان است که لازم نیست در همه. مهم ترین چیز این است که شما نباید نگران دریافت هر قیمتی. مبارزه با این بیماری به آرامی و بی سر و صدا و غلبه بر آن را مانند یک سرباز شجاع. کسانی که زیر سن 65 سال تحت امن رویین تن ،

وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در مورد افرادی که بیش از 65 اگر آنها نمی باید هر گونه بیماری آنها نیز امن است. اما اگر یک فرد تحت تاثیر Covid-19 و در حال حاضر دارای یک همبود وضعیت او می آید در زیر گروه های آسیب پذیر. همبود یک بیماری است که در آن یک بیمار در حال حاضر با داشتن یک بیماری است. معمولا مشاهده شده است که یک فرد بیش از سن 65 سال قرارداد و یا برخی از بیماری های دیگر. آن را یک مشکل نیست اگر او است که با داشتن یک بیماری جزئی. در مورد او است مبتلا به یک بیماری عمده دلیل که سیستم ایمنی بدن خود را تبدیل به ضعیف سپس او در گروه های آسیب پذیر.

افرادی که خوب دفاع مکانیزم کمتر مستعد ابتلا به بیماری نسبت به کسانی که یک همبود بیماری; این بدان معناست که کسانی که مبتلا به دیابت و مشکلات قلبی و افرادی که تحت دارو برای فلج سرطان و بیماری های کلیوی و غیره. این افراد تحت گروه های آسیب پذیر. اگر شما نگران در مورد همبود در بيماران پس از آن توجیه است. اما شما نباید وحشت در مورد کسانی که مراقبت از سلامت خود را با ورزش, مصرف رژیم غذایی خوب و زندگی سالم زندگی عادی.

بنابراین امروز ما شناخته شده است که ما باید کمی در مورد کسانی که بالای 65 و تحت همبود ، همچنین اگر کسی دستخوش X-ray و یا CT اسکن و مشخص است که ریه های خود را تحت تاثیر قرار به یک سطح جزئی وجود دارد بدون نیاز به ترس آنها خواهد بود recuperated بسیار به زودی. اگر یک فرد هر دو ریه ها مبتلا هستند به طور قابل توجهی وجود دارد دلیلی برای وحشت. اما باید در ادامه درمان و باید نظر منفی. بدون شک وجود دارد که بیمار ممکن است به شکست این بیماری به دلیل درمان و دارو در این روز بسیار موثر است.

پزشکان رسیدن به یک نتیجه گیری تنها پس از یک آزمایش خون. معمولا در خون ما برخی از پارامترهای نگه داشتن نوسان است. به عنوان مثال: سطح اکسیژن است که بالای 90 درصد (عادی) LDH زیر 250 (عادی) عملکرد کبد eFGR نشان می دهد که عملکرد کلیه CRP و پلاکت ها. اگر همه این پارامترها نرمال وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در مورد آن. در صورت وجود اختلال پس ما باید نگران.

دکتر Maqdoom می گوید: ما در حال حاضر دانش است که یک شخص غیر روحانی نیاز دارد; چه چیزی است که مطلوب برای بیمار و چه چیزی نیست. این دانش را به تغییر راه خود را از تفکر است. بنابراین این است که چگونه شما می توانید از پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که آنچه در تحقیقات انجام شده و نتیجه چیست ؟ آیا این طبیعی است یا غیر طبیعی است ؟ بنابراین شما می توانید درک وضعیت بیمار که آیا او در خطر است و یا خارج از خطر است.

او در ادامه می افزاید که گاهی D-Dimer تست باید انجام شود به می دانم که آیا وجود یک لخته خون است. اگر آن را یافت و پس از آن بیمار داده می شود رقیق کننده های خون. معمولا بیمارانی که اند, تخت خواب زده برای مدت زمان طولانی رنج می برند از لخته شدن خون.

دکتر Maqdoon بیشتر می افزاید که یکی باید درک و آگاهی از این چیزهایی است که بسیار آسان است. هنگامی که شما را در درک بالا پارامترهای اضطراب شما خواهد بود تا حد زیادی کاهش یافته و شما باید به اشتراک گذاشتن این دانش با دیگران را به آنها آموزش دهد و به کاهش اضطراب با ارائه دانش مفید. او می گوید که شما ممکن است درک کرده اند که آیا بیمار در خطر است یا نه.

دکتر Maqdoom ادعا میکند که در حال حاضر ما بهترین درمان برای Covid-19 آنجا که ما در حال کار بر روی این رژیم است که ما دریافت کرده اند در طول شش ماه گذشته. در حال حاضر پزشکان به خوبی درک چه دارو به پاسخ مطلوب. این دستورالعمل که ما دریافت کرده اند از WHO (سازمان بهداشت جهانی) کافی نیست در همه. در واقع بسیاری از مرگ و میر که گرفته شد با توجه به که اشتباه تفسیر است. که مانع ما را از انجام بسیاری از چیزها است. پزشکان باید غنی سازی دانش خود را به چنین حدی وجود دارد که سوال از بیمار نمی گرفتن خوب است. پزشکان در حال حاضر با استفاده از یک multipronged رویکرد برای مبارزه با این بیماری است. آنها آموخته اند که چگونه به حفظ سطح اکسیژن; چه چیزی باید آنتی بیوتیک داده شده به بیمار اگر آن است که یک بیماری ویروسی و به همین دلیل آنتی بیوتیک ها باید به یک بیمار است. باکتری های موجود در بینی و گلو و نای و سایر نقاط بدن. هنگامی که سیستم ایمنی بدن ما ضعیف آنها به ما حمله می کنند. این شناخته شده است به عنوان عفونت ثانویه است. در این بیماری ویروسی ما سیستم دفاعی ضعیف می شود, به طوری که پزشکان بلافاصله شروع به دادن آنتی بیوتیک است. بیشتر آزیترومایسین تجویز همراه با داروهای دیگر. گاهی کلاریترومایسین نیز داده می شود. یکی از پزشکی است که به نام HCQS بحث برانگیز است که چرا از آن است که تجویز می شوند. زیرا با توجه به یک مطالعه این دارو تمایل به افزایش سلولی سطح روی در بدن است. در مراحل اولیه پزشکان شد طرفداری از آن خود عوارض جانبی به ویژه قلبی و عوارض جانبی. بعدی دارو استروئید. در آغاز آن خواسته شد که به تجویز اما در حال حاضر این دارو تبدیل شده است سنگ بنای درمان است. استروئیدها مهم هستند زیرا آنها در درمان التهاب درونی بدن است. تمام دارو هایی هستند که با توجه به Covid-19 بيمار شامل استروئیدها. دیگر پزشکی است که با توجه به باز کردن تراکم خطوط هوایی Devolin آن داده شده است از طریق nebulization برای درمان مشکلات تنفسی. جریان اکسیژن در داخل بدن را بهبود می بخشد با این دارو.

سوال سوم که مردم می پرسند این است که چرا X-Ray کافی است? چرا پزشکان برای درخواست سی تی اسکن? دکتر توضیح می دهد که به طور کلی X-ray نمی کند و باید از این ظرفیت برای شناسایی آسیب هایی که انجام شده است در طول مراحل اولیه. این است دلیل که چرا پزشکان برای درخواست سی تی اسکن از قفسه سینه به می دانم که دقیقا چه مقدار ریه ها آسیب دیده اند. این نقاط در ریه ها که مات هستند به وضوح قابل مشاهده است در سی تی اسکن. این کمک می کند تا در ارزیابی شدت بیماری به طوری که ما می توانیم اطلاع رسانی به بیمار و ملازمان خود را—که آیا بیمار در یک بیماری جدی است. به عنوان پارامترهای خون کمک در ارزیابی بیماری سی تی اسکن نیز مفید است در راه همان است. توسط CT اسکن ما می خواهد در یک موقعیت به بگویید که آیا بیمار در خطر است و یا خارج از خطر است. در طول درمان آزمایش خون و سی تی اسکن مکرر برای دیدن بهبود در بیمار است. بنابراین مسئولین باید نمی شی به تکرار این آزمایش به عنوان آن را برای بهبود بیمار و به یک ایده به پزشکان خود را چگونه موثر درمان است. اگر درمان بی اثر است و سپس با تکرار آزمایش می توان آن را شناخته شده است که چقدر ریه و کلیه و قلب و مغز آسیب دیده اند.

آزمون گزارش دستورالعمل برای پزشکان به ایجاد تغییرات در درمان درآمده است.

پس این چند نکته مهم از دکتر محمد Maqdoom به آموزش هر کس در مورد Covid-19 بیماران برای کمک به ما در ارزیابی وضعیت بیمار چه داروهایی داده می شود و آنچه در واقع اتفاق می افتد در این بیماری است.

دکتر Maqdoom یک پزشک عمومی و diabetologist. او یک مدیر در بی بی آمنه Milli بیمارستان Chandrayan gutta. او را می توان در 9346670535.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de