مدارگرد مریخ ماموریت قطاری تصویر از مریخ بزرگترین قمر فوبوس

دهلی نو: The Indian Space Research Organisation (ISRO) در جمعه مشترک اخیر تصویر از قمر مرموز مریخ فوبوس به عنوان گرفته شده توسط مدارگرد مریخ ماموریت.

تصویر گرفته شده در جولای 1 توسط مریخ رنگ دوربین.

با توجه به توییتر ISRO به اشتراک گذاشته تصویر و نوشت: “یک تصویر اخیر از قمر مرموز مریخ فوبوس به عنوان اسیر توسط هند مدارگرد مریخ ماموریت است.”

“مریخ رنگ دوربین (MCC) پردازنده مدارگرد مریخ ماموریت تصویربرداری فوبوس نزدیکترین و بزرگترین قمر مریخ در تاریخ 1 ژوئیه هنگامی که مادر بود در مورد 7,200 کیلومتری از مریخ و در از 4200 کیلومتر از فوبوس,” ISRO گفت.

فضایی با وضوح تصویر 210 متر است. این است که یک تصویر ترکیبی تولید شده از 6 MCC قاب شده است و رنگ اصلاح شود, آژانس فضایی اعلام کرد.

“فوبوس است که تا حد زیادی اعتقاد بر این بود ساخته شده از کربن chondrites. خشونت آمیز فاز است که فوبوس مواجه شده است دیده می شود در بخش بزرگی gouged از گذشته برخورد (Stickney دهانه) و تندرست ejecta. Stickney, بزرگترین دهانه در فوبوس همراه با دیگر چاله (Shklovsky روشه و Grildrig) نیز دیده می شود در این تصویر” ISRO بیشتر گفت.

ماموریت راه اندازی شد نوامبر 5, 2013 توسط PSLV-C25, یک ارتقا راه اندازی سیستم و وارد مدار مریخ در سپتامبر 24, 2014 در اولین تلاش.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de