اجازه دهید ما کد برای یک Aatmanirbhar بهارات: ساعت

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در اینجا در شنبه راه اندازی دیجیتال هند AatmaNirbhar بهارات نوآوری چالش برای شناسایی بهترین هندی برنامه در حال حاضر در حال استفاده توسط شهروندان و باید از این پتانسیل به مقیاس و تبدیل به کلاس جهانی.

وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات همراه با اتل نوآوری ماموریت آمده اند تا با این چالش است که اجرا خواهد شد در دو آهنگ ارتقاء های موجود در نرم افزار و توسعه نرم افزار جدید.

“برای حمایت از برنامه های موجود و سیستم عامل در سراسر دسته از e-learning, کار از خانه, بازی, سرگرمی, دفتر آب و برق و شبکه های اجتماعی دولت را در ارائه مشاوره, دست نگه داشتن و پشتیبانی.

“آهنگ-01 را در حالت ماموریت برای شناسایی کیفیت خوب برنامه های هیئت مدیره رهبر و باید تکمیل شود در حدود یک ماه گفت:” بیانیه ای صادر کرد نخست وزیر در حساب LinkedIn.

برای برنامه های جدید, آهنگ-02 ابتکار عمل کار خواهد کرد برای کمک به ایجاد جدید قهرمانان در هند با ارائه پشتیبانی در افکار انکوباسيون نمونه سازی و اجرای همراه با دسترسی به بازار.

این چالش کمک خواهد کرد که ایجاد محصولات با تکنولوژی برای پیدا کردن راه حل های فن آوری conundrums با مربیگری. جالب چالش می آید در پی هند ممنوعیت 59 برنامه های چینی با استناد به ملاحظات امنیت ملی.

“من مصرانه از همه دوستان من در فن آوری و جامعه را به شرکت و کمک به ایجاد یک aatmanirbhar برنامه اکوسیستم. که می داند که من نیز ممکن است استفاده از برخی از این برنامه های ساخته شده توسط شما” گفت: نخست وزیر با یک لبخند.

نخست وزیر هند با تکنولوژی اکوسیستم ساخته شده بود و به آن افتخار می کنیم و همه گیر آورده بود در مورد اختلال در جهان فن آوری.

اتصال آن را با “متکی هند’ او گفت: “امروز که کل ملت است نسبت به ایجاد یک Aatmanirbhar بهارات آن را یک فرصت خوب را به جهت تلاش های خود را حرکت خود را به سخت کوشی و آموزشی به استعداد خود را به تکامل برنامه های است که می تواند ما را برآورده بازار و همچنین رقابت با جهان است.”

بیان کرد که هدف این است که در هند برای هند نیز برای جهان نخست وزیر با استفاده از بخشی زبان گفت: “ما کد برای یک Aatmanirbhar بهارات!.”

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de