جزر و مد بالا و عظیم گشت و گذار باعث جاری شدن سیل همراه Balboa شبه جزیره

ترکیبی از جزر و مد بالا و خشونت آمیز گشت و گذار شب جمعه در شبه جزیره Balboa آب گرفتگی خانه های, کاهش یک قایق بادبانی به تراشه و باعث چند نزدیک به مرگ نجات دریایی با توجه به مقامات.

جزر و مد بالا و گشت و گذار ناشی از جاری شدن سیل در امتداد شبه جزیره Balboa در جمعه 3 جولای سال 2020

جاری شدن سیل شد محور در نزدیکی یک خیابان و شرق Balboa بلوار گفت: نیوپورت بیچ پلیس گروهبان. استیو Oberon.

جاری شدن سیل بود در مورد زانو و رسیده بود سه بلوک مرزی است.

تورم نشان داد تا سریع و قوی است.

در علاوه بر این به خیابان سیل بزرگ امواج و جزر و مد بالا و همچنین آب گرفتگی ساحل پارکینگ در نزدیکی Balboa اسکله. نجات غریق درهم از طریق روز با چندین خطرناک نجات داد.

“هر سه قایق های نجات بودند بسیار شلوغ با چند نزدیک به مرگ نجات است که رخ داده است” گفت: نیوپورت بیچ نجات غریق پشه Leeper.

پلیس خال خال شد پمپاژ آب در نزدیکی خیابان اصلی و شاهدان گزارش داد که یک خانه در نزدیکی برج نجات غریق P به حال آب گرفتگی. یک زن و شوهر در یک سبد خرید گلف دست از بطری های آب به مردم در گیر اتومبیل های خود را. زیادی قایق بادبانی است که شسته شده در کورونادو خیابان بود در تراشه گفت: شاهد دایان Edmunds.

تورم بزرگترین از سال تا کنون انتظار می رود به ساخت روز جمعه اما نشان داد تا در نیروی. امواج باید حتی بزرگتر در شنبه, جولای 4.

دایان ادموندز یک عکاس بود که از تیراندازی گوه در ترافیک گیر کرده برای بیش از یک ساعت انتظار با ماشین خاموش با یک خط از دیگران به عنوان ترافیک متوقف شد و در شب جمعه است. “آب آمد تا مانند یک دریاچه که به دریاچه تبدیل به یک رودخانه است. کل مسیر فقط مانند یک رودخانه است.”

ادموندز گفت: آب جریان بود تا از نیوپورت بندر جاری بیش از breakwalls به خیابان ها و همچنین آینده از سمت اقیانوس.

او به تماشای یک بولدوزر سر به سمت گوه به احتمال زیاد برای ساخت یک berm برای محافظت از خانه. برخی از افراد گفت: نجات غریق برج تخریب شده بود توسط امواج است. ادموندز گفت: امواج خیلی قوی ساحلی خانه گرفتن ناودان چیزی است که او هرگز دیده می شود در سال تیراندازی گوه.

“آب شد از رفتن به خانه و دریاچه های بزرگ در همه جا. کامل بر روی رودخانه سرازیر شد به جاده ها و خیابان های اطراف گوه,” او گفت:. “همانطور که ما به سمت چپ ساحل وجود دارد یک رودخانه از کفش در تمام طول مسیر به گوه و تمام راه را به پایین خیابان. من در تلاش بود برای چنگ زدن به آنها و مطابقت کردن جفت برای هر کسی که به دنبال.”

این منطقه را مستعد ابتلا به جاری شدن سیل در زمانی که امواج بزرگ ترکیب با یک جزر و مد بالا که رسید 6.7 پا در 8:33 بعد از ظهر امواج به شمار می رود و حتی بیشتر در روز شنبه تا رسیدن به 20 فوت در گوه با 6.6 پا جزر و مد در 9:15 بعد از ظهر

“این رفتن به بدتر فردا شب آن را بالاتر جزر و مد. تورم حتی نمی قله در عین حال من نمی توانم تصویر فردا چه خواهد بود,” او گفت:.

آخرین بار در نیوپورت بیچ آب گرفتگی از جزر و مد بالا و گشت و گذار بود 12 جولای 2018. آن را خفیف تر از آنچه در شبه جزیره Balboa تحمل جمعه گفته.

ساحل تعطیل است, چهارم جولای و همچنین در پنج شنبه, جولای 5, یک تصمیم مقامات محلی ساخته شده پس از دیگر جنوب کالیفرنیا سواحل آغاز شده اعلام تعطیلی پیش از آن در هفته. آنها می ترسید جمعیت خواهد سیل به ساحل نیوپورت در طول بزرگ تورم و نگرانی در اوج پس از دو نجات غریق آزمایش مثبت برای coronavirus و چندین نفر دیگر مجبور بودند به قرنطینه.

Capistrano ساحل در دانا پوینت نیز در گرفتن ضرب و شتم توسط امواج بزرگ. یک تیر بتنی در سراسر انتهای پارکینگ شکسته شد گفت: Toni نلسون که ریاست یک گروه اجتماعی به نام Capo اهمیت می دهد.

“مادر طبیعت فقط خوردن پارکینگ ما,” او گفت:. “این شهرستان دارای رنگ قرمز مشخص شده و مقدار باقی مانده در پیاده رو در Capo. آن را شکسته و تضعیف و آنها نیاز به آن را حذف کنید تا مردم صدمه دیده است نیست. این خیلی غم انگیز برای دیدن ما کمی در ساحل ناپدید می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de