غنا به آمریکایی ها: به خانه می آیند. ما کمک به شما برای ساختن یک زندگی در اینجا.

Natalija Gormalova خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گردشگران ژست برای عکس در کیپ کست قلعه در غنا در ماه اوت است.

کیمبرلی ریس هرگز بازدید غنا, اما او در حال حاضر طراحی خانه رویایی وجود دارد. اوهایو از پنج می گوید: او احساس امنیت در ایالات متحده است.

“برخی از ما خسته هستند” گفت: ریس 54. “برخی از ما فقط می خواهم به در یک محیط که در آن ما لازم نیست که به دنبال بیش از شانه های ما. که در آن ما نمی باید به نگرانی در مورد فرزندان ما کشیده شدن.”

او می خواهم به جای تمرکز بر روی طرح های طبقه برخی از 6000 مایل دور.

به عنوان ایالات متحده بار دیگر در برابر آن تاریخچه نژادپرستی به عنوان خشم دوباره فوران بیش از پلیس با قتل رهبران در غنا می گویند که آنها در حال نورد از تشک خوش آمدید برای آمریکایی ها که می خواهند به دور از آشفتگی.

دولت مذاکره با روسای محلی به اختصاص 500 هکتار از زمین های نزدیک این کشور مرکز برای تازه واردین, کنده کاری کردن فضای کافی برای حدود 1500 خانواده. بررسی و ثبت هزینه ها چشم پوشی برای اعضای آفریقایی.

تلاش رشد از یک کمپین عمومی به نام سال بازگشت که جذب یک رکورد تعداد گردشگران به غرب کشور آفریقایی در سال گذشته — چهار قرن پس از اولین کشتی برده رسیده ویرجینیا — و با هدف تبدیل بازدیدکنندگان به ساکنان با زمین ویژه, تخفیف, راهنمای مهاجرت و راحت تر مسیر به شهروندی.

[چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و Cardi ب — در حال ساخت بیشتر آمریکایی ها حرکت می کند به غنا]

“ما می خواهیم به یاد ما قوم و خویش بیش از وجود دارد که شما می توانید فرار به” گفت Akwasi Agyeman مدیر اجرایی غنا سازمان گردشگری. “است که در آفریقا است.”

ریس که صاحب یک آژانس روابط عمومی در سینسیناتی مورد معامله از او دوست نزدیک و شریک کسب و کار است که از غنا.

او کار می کنند در هر نقطه با اتصال به اینترنت و دور جویی از وقت خود را در شرکت های بزرگ امریکا که در آن یک مدیر و یک بار گفت: او موی طبیعی بود نامناسب برای محل کار.

در حال حاضر پیر درد چرخش با خبرنگار لوموند: اگر پلیس او را متوقف پسر نوجوان در راه رفتن خود را به مرکز تفریح و سرگرمی?

“آن را مانند است که در غنا” او گفت:. “شما لازم نیست به نگرانی در مورد اینکه سیاه و سفید است.”

تعداد بازدید کنندگان در سال 2019 از ژانویه تا سپتامبر پریدم توسط 237,000 — 45 درصد افزایش با توجه به غنا سازمان گردشگری. بسیاری از ایالات متحده آمد.

مقامات در حال ساخت است که شکوفایی با 10 سال برنامه راه اندازی در ماه ژوئن برای جلب مردم برای حفظ استعدادهای خود را (و پول) در غنا است.

توسعه ramped تا پس از کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس که تنظیم کردن تظاهرات در سراسر جهان — از جمله در غنا پایتخت آکرا.

رئیس جمهور نانا Akufo-Addo فرستاده سنتی کشور kente پارچه به Floyd خانواده پس از تشییع جنازه او در هوستون. عزاداران خود برگزار شد مراسم یادبود برای کشته شده آمریکایی در کنار دریا آکرا شعار برخی از کلمات تاریخ و زمان آخرین “من نمی توانم نفس بکشم.”

Nipah دنیس

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک فعال دارای یک پلاکارد در آکرا غنا در ژوئن 6 در طول یک تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید.

“ما همچنان به باز کردن سلاح های ما و دعوت از همه برادران و خواهران ما صفحه اصلی” باربارا Oteng Gyasi غنا وزیر گردشگری گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی مراسم است. “ساختن یک زندگی در غنا. شما لازم نیست به ماندن در جایی که شما می خواستم برای همیشه.”

غنا یافته از جمله دعوت نامه برای دهه.

پس از این کشور اعلام استقلال از بریتانیا در سال 1957 اولین نخست وزیر, قوام نکرومه در عنا دریافت یک سری از حقوق مدنی آمریکا به رهبران.

“او فکر استقلال غنا بود و بی معنی و بدون کل آزادی مردم آفریقایی تبار در همه جا در جهان” گفت: Kevin گاینس یک استاد حقوق مدنی و عدالت در دانشگاه ویرجینیا است.

مارتین لوتر کینگ جونیور یکی از اولین مهمانان خود گفت جماعت که نکرومه در عنا تا به حال از آنها خواست به می آیند و کمک به ایجاد کشور جدید.

یک تعداد انگشت شماری از آمریکایی ها پذیرفته شده است که ماموریت. در میان آنها: Pauli موری برجسته فعال و وکیل که فرود در غنا دانشکده حقوق در آکرا.

“او فاقد فرصت های حرفه ای و به پایان رسید تا کمک به غنا توسعه منابع حقوقی و قانون اساسی زیرساخت گفت: گاینس نوشت که یک کتاب در مورد دوره.

جنبش متوقف شده پس از یک کودتا سرنگون نکرومه در عنا در سال 1966 و استبداد جاروب خیلی از این قاره است.

امروز حدود 3,000 آمریکا مهاجران زندگی در غنا.

برخی از مشخصات ورود به عنوان ثروتمند خارجی در یک کشور که در آن 30 درصد از جمعیت زندگی می کند در کمتر از 3.20 $در هر روز است.

دولت به خواست مردم برای جلوگیری از تماس آنها خارجی است. (قبلی کمپین بازاریابی بازیگران آمریکایی ها به عنوان “برادران و خواهران.”)

نه هر کس احساس خوش آمدید: یک استعماری-عصر قانون هنوز جرم همجنسگرایی. قاعده این است که به ندرت به اجرا گذاشته اما همجنسگرایان فعالان در غنا گویند آن سوخت تبعیض و آزار و اذیت.

رهبران و بازی های دیگر فرهنگی و اقتصادی فروش امتیاز ترویج کاهش هزینه های پر زرق و سواحل و اوایل فرصت های سرمایه گذاری در توسعه صنایع.

محدودیت های مسافرتی در طول همه گیر نیست و سرد علاقه گفت: Maurice Cheetham اجرا می شود که یک شرکت گردشگری در آکرا.

مردم عصبانی هستند در مورد فلوید و دیگران که ملاقات خشونت آمیز به پایان می رسد در دست اجرای قانون است. در مورد کوروناویروس قتل نامتناسبی بالا تعداد آمریکایی های سیاه و سفید. در مورد رئیس جمهور تهمت retweeting تصویری است که شامل یک حامی فریاد “قدرت سفید!”

“با فضای سیاسی و مردم واقعا به دنبال دریافت در اینجا به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند” Cheetham گفت.

یکی Kindra پارکر, 42, که صرف این هفته بسته بندی تا خانه او در دیترویت.

موسیقی روزنامه نگار سقوط در عشق با آکرا زمانی که او بازدید در سال 2018 و برنامه ریزی برای بازگشت دو ماه در این بهار. نامزدش رشد وجود دارد. سپس همه گیر آمار و غنا به حالت تعلیق پروازهای بین المللی.

پارکر هرگز احساس به دام افتاده در امریکا است.

“من تمیز کاری خانه من پالايش آن پرتاب همه چیز را دور,” او گفت:. “به محض این که مرزهای باز من هستم.”

او قصد دارد به ازدواج و ماندن در غنا برای مسافت های طولانی.

پارکر به حال احساس که نژاد پرستی بود و او را عقب نگه. اعتبار خوب بود — چرا که بانک او را انکار یک وام ؟

و صنعت به نظر می رسید به یک تیتانیوم سقف. شاید او مجبور به کار دو بار به عنوان سخت به عنوان او سفید همسالان به پیشرفت در غنا.

“هر کس می گوید:” غنا تا به مشکلات آن, هم,’, ” او گفت:. “البته آن را ندارد. اما, آن را 63 سال است. چگونه است که امریکا ؟ ما تا به حال یک دقیقه برای دریافت این حق است.”

سرفصل خسته شده اند خدیجه پولی, 38, که صاحب یک پاپ کورن شرکت در هوستون.

ذهن او است به تازگی منحرف به غنا که در آن یک سفر تبدیل به سه سال ویزا را به ارزش به طور منظم بازدیدکننده داشته است.

پولی اشتیاق پشت بام ها, اقیانوس, آناناس او سوگند منحصر به فرد خوشمزه, آرامش او به ندرت می یابد در ایالات متحده است.

“در ابتدا زمانی که من وجود دارد, من تا به حال صفر, انتظارات,” او گفت:. “سپس چیزی احساس آشنا — خانه — و این زمانی است که من ساخته شده اتصال:” آه این است آنچه در آن مانند به درست راه رفتن.’ “

در حال حاضر او را مطمئن: این کشور دارای همسر آینده خود را.

“آیا من می خواهم به احساس آزاد بودن و هیجان زده و کنجکاو؟” پولی گفت. “یا من می خواهم برای ادامه به احساس سرخوردگی و غم و بی احترامی?”

ریس ساخته شده مشابه محاسبه در تصمیم گیری برای ترک اوهایو.

او چشم دوخته اند طرح نزدیک کومسی پایتخت جنوبی Ashanti منطقه است.

“وجود دارد برخی از زرق و برق دار خانه رفتن به بالا,” او گفت:. “آنها در حال ساخت آن بسیار مناسب بسیار مقرون به صرفه است.”

که او هرگز به غرب آفریقا نیست نگرانی او. او احساس کشیده به سمت منطقه برای سال. دوست پسر او است از غنا. شوهر سابق او است نیجریه.

بلیط خود را به آکرا رزرو شده است. او تحصیل در یکی از لهجه های محلی, Twi و خانههای گلی خالی تابعیت دوگانه است.

“غنا بسیار صلح آمیز کشور,” او گفت:. “ما می خواهیم به تجربه ای که. ما می خواهم به ارتباط مجدد با اجداد ما. ما می خواهیم به آموزش بچه های ما واقعی ما تاریخ است.”

گام بعدی این است که ساخت و ساز طرح.

ریس پاره شده بین دو طبقه خانه با یک سخاوتمندانه ایوان و چیزی بیش اصلی: دایره ای مدل به معنای مخلوط با جنگل.

Coronavirus به خطر انداختن یک ‘بسیار محدود’ نیروی کار: آفریقا پزشکان و پرستاران

بچه ها در سراسر جهان را از مدرسه هستند. میلیون ها نفر از دختران ممکن است به عقب برگردید.

زندگی را از طریق یک بیماری همه گیر هنگامی که شما دسترسی به آب دشوار است

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de