دبی: زن منتظر برای بازگشت ارائه چهار قلو

دبی: یک زن نیجریه تحویل چهار قلو در دبی بیمارستان. او در انتظار بازگشت به وطن پس از از دست دادن شغل خود به عنوان یک رفتگر است. اما شادی او از داشتن چهار بچه در یک بروید (دو پسر و دو دختر) بود خدشه دار نصب صورتحساب بیمارستان را به عنوان او می کند باید بیمه پزشکی.

29-در سال Suliyac عبد الكريم شوهر Cijani Adigun Shakiru, 33 با این نسخهها کار به عنوان یک آشپز است. او تحت عمل سزارین در دبی بیمارستان دولتی در شب چهارشنبه.

به گزارش خلیج تایمز مادر و نوزادان در حال امن و سالم است. Shakiru شادی می دانستم که هیچ حد و مرزی و او نظر خود را به عنوان خوش شانس ترین مرد روی زمین بود و پدر چهار بچه های دوست داشتنی. او قصد دارد نام خود را دو پسر غرور و Alesi و دختران Susseh و Almonc.

او گفت که پس از همسر خود را از دست داده و کار خود را به عنوان یک پاک کننده چند ماه پیش و او نمی تواند کار به طور منظم با توجه به COVID وضعیت آنها به شدت در تلاش برای پیدا کردن پروازهای طوری که او می تواند بازگشت به نیجریه قبل از تاریخ تحویل. در حال حاضر او قادر به تصمیم می گیرید که چگونه به پرداخت مقدار زیادی از صورتحساب بیمارستان و امیدوار است که خدا او را نشان خواهد داد ،

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de