دهلی نو: همه بیماران مبتلا به Covid-19 نیاز به هواکش. نزدیک به صد روز تایید موارد Covid-19 در هند شهرستانها بودند که بستری در بیمارستان بدون در نظر گرفتن شدت بیماری است.

این اشتباه با هیچ بالینی توجیه خرد کل سیستم های سلامت, پزشکان گفت: به هند اکسپرس. بيمارستان ارائه شد ناتوان از مراقبت از ده ها هزار نفر از بیماران غیر Covid-بیماری های مرتبط با.

وجود دارد یک تعداد متناهی از امکانات است که می تواند رخ دهد هنگامی که کسی در معرض Covid-19.

Asymptomatics: از همه کسانی که در معرض دریافت کنید به Covid – 19 بیشتر خواهد بود بدون علامت: آنها را نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما همچنان به گسترش آن.

Presymptomatics خفیف: از چند که علامتی خواهد بود قبل از علامت. این است که تقریبا دو روز فاصله است که در آن آنها خواهد بود مسری را گسترش ویروس اما نمی خواهد که توسعه علائم. در نهایت آنها را در توسعه یک یا ترکیبی از Covid-19 علائم ما می دانیم: از دست دادن بو یا طعم و سرفه و تب و غیره.

بسیاری از این موارد علامتی را تنها علائم خفیف نه نیاز به هیچ درمانی به جز آنچه پزشکان مناسب تماس بگیرید “علامتی مدیریت” با داروها به سادگی مدیریت تب و سرفه و بدن درد. صفحه اصلی راه حل ممکن است کمک به برخی از این اگر چه هیچ مدرکی وجود ندارد که آنها را تغییر دهید البته این بیماری است.

Symptomatics متوسط: باقی مانده و برخی را توسعه وزش علائم و برخی از توسعه بیماری شدید. تنها این دو دسته نیاز به پیچیده مداخله پزشکی.

کسانی که با وزش علائم را بهره مند از درمان با اکسیژن و “پروناسیون” که به معنی دروغ گفتن بر روی شکم خود را به جای خود بازگشت. انجام این کار باز می شود تا اتاق های هوا در ریه های خود را که به طور معمول سقوط ارائه نتیجه اکسیژن بیشتری به خون خود را.

برای کسانی که با شدت متوسط یک اصل مداخله اکسیژن — که می توان از طریق یک ماسک و لوله متصل به حمل اکسیژن از مخزن. بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های ریوی باید آنها را در خانه. هیچ بالینی توجیه را به تخت ICU برای این بیماران است. آنها نمی نیاز به هواکش و یا مراقبت های ویژه متخصصان.

موارد شدید: ما مشاهده کرده اند که تنگی نفس در بیماران مبتلا به Covid-19 می تواند پیشرفت ناگهان و این بیماران نیاز به هواکش. این دستگاه تنفس بسیار پیچیده سیستم های که نیاز به تکنسین های ماهر برای اجرای آنها نیاز است که بیماران باید یک لوله پلاستیکی انعطاف پیشرفته به نای (نای) به طور معمول توسط یک anaesthesiologist یا پزشکان اورژانس و یا intensivists.

بيماران پس از آن را نگه داشته و تسکین یافته با یک دقیقا دوز بندی داخل وریدی دارو مصرف بیش از حد آن می توانید به راحتی کشتن بیمار است. و در نهایت پلاسما اهدا از Covid-19 بازماندگان نیز نقش خود را.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de