5-ستاره چشم انداز Makur ساز متعهد به HBCU برنامه Howard

پنج ستاره بزرگ مرد Makur ساز که بازی سوم خود را در فصل نارنجی لوتری متعهد به هوارد در صبح روز جمعه انتخاب برنامه بیش از UCLA کنتاکی و ممفیس.

عضو 2020 کلاس او رتبه شماره 16 در ESPN 100. ESPN گفت: 6-پا-11 ساز است اولین پنج ستاره استخدام به ارتکاب به یک تاریخی سیاه و سفید کالج و دانشگاه در 13 سال سابقه از خود را استخدام پایگاه داده.

“من 1 به اعلام سفر من به هوارد و شروع به رویا ‘اگر'” ساز ارسال شده به توییتر در اوایل صبح روز جمعه. “من نیاز به ایجاد HBCU جنبش واقعی به طوری که دیگران به دنبال خواهد داشت. من امیدوارم که من الهام بخش بچه ها مثل Mikey ویلیامز برای پیوستن به من در این سفر است. من ارتکاب به هوارد U &مربی کنی Blakeney #MakerMob.”

ساز همچنین قرار دادن نام خود را در NBA پیش نویس حکومت واجد شرایط از آنجا که او بود دو اعتبار از فارغ التحصیلی با کلاس های خود در سال 2019. اگر او را نمی بینی به عنوان یک بالا در دور اول انتخاب او است که انتظار می رود برای خروج نام خود را.

در سال 2019 ساز به طور متوسط 14.7 امتیاز و 7.9 ریباند با AAU تیم رویایی دید.

امکان تاریخی سیاه و سفید کالج فرود بالا استخدام رشد کرده همراه با سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

ویلیامز بالا-پنج بازیکن در کلاس 2023 از سن دیگو ارسال شده به رسانه های اجتماعی در ماه گذشته: “هنگامی که آن زمان آمده که من باید به باریک من مدارس را به هر تعداد از آن است که…وجود خواهد داشت چند HBCU را در این لیست است! و آنها فقط نمی تواند وجود دارد برای نشان می دهد.”

ساز, پسر عموی دیترویت پیستونز به جلو مراسم ساز متولد کنیا قبل از مهاجرت به استرالیا. او به کالیفرنیا نقل مکان کرد در سال 2015.

– زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de