5 نفر از کارکنان Pragathi Bhavan آزمون +, ve, KCR حرکت می کند به خانه مزرعه

حیدرآباد: کروناویروس در حال حاضر وارد Pragathi Bhavan – محل اقامت رسمی رئیس جمهوری K چاندراسکار رائو. پنج کارکنان مشغول به کار در Pragathi Bhavan باید آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه, جولای 2. Pragathi Bhavan است که محل اقامت رسمی Telangana وزیر K چاندراسکار رائو.

کارکنان بنا به گزارش توسعه COVID-19 علائم زیر که آنها تحت coronavirus آزمون و مثبت شدند virus. Pragathi Bhavan شد بلافاصله sanitised پس از این موضوع به نور آمد.

در ضمن سانتی متر KCR ماندن در Gajwel خانه همراه با اعضای خانواده خود را. Telangana صفحه اصلی وزیر محمود علی نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 و تحت درمان در بیمارستان آپولو. او شده است در حال حاضر نگه داشته و در 14 روز خانه قرنطینه. قبلا Telangana معاون اول رئیس Padma رائو Goud همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19.

علاوه بر سه Telangana Rashtra Samithi (TRS) MLAs همچنین قرارداد coronavirus.

با توجه به منبع دیگری حداقل 20 نفر کارمند مشغول به کار در Pragathi Bhavan از جمله پرسنل امنیتی و برون سپاری کارکنان قراردادی به این ویروس در یکی از آخرین هفته است.

Coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار تقریبا تمام ادارات دولتی. این آمار برکر Bhavan که در خانه های GHMC منشی, مترو, راه آهن Bhavan حج خانه که خانه را وقف هیئت مدیره و دیگر اقلیت موسسات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de