Uttam سرزنش BJP TRS Govts برای افزایش قیمت سوخت

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رییس جمهور در نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy اظهار داشت که حزب سازماندهی تظاهرات علیه افزایش قیمت بنزین و دیزل در جولای 4 و در برابر باد قبوض برق در جولای 6.

پرداختن به کنگره کادر طریق Facebook در جمعه Uttam Kumar Reddy به دادگاه تجدید نظر به آنها را به شرکت در تظاهرات در اعداد بزرگ در حالی که پس از COVID-19 دستورالعمل پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی.

Uttam Kumar Reddy گفت که حزب کنگره را سازماندهی تظاهرات در مندل ستاد شهرها و شهرداری ها در 4 جولای و ارسال نامه به رئیس جمهور هند از طریق مقامات نگران. او همچنین اظهار داشت که اعتراض بود که سازمان در سطح ملی در جهت AICC جمهور سونیا گاندی. او از حزب کادر برای انجام ساعته dharnas از 11 صبح به بعد در Tehsil دفاتر در مندل ستاد و در شهرداری و دفاتر در شهرها. او از آنها خواست تا برای ارسال یاداشت خطاب به رئیس جمهور Tehsildars و شهرداری در کمیسیون نگران است. بعد کنگره رهبران باید آپلود ویدئو و عکس بریده از اضطراب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و غیره. به عنوان بخشی از صحبت کردن’ برنامه.

این TPCC رئیس اظهار بی جی پی به رهبری NDA دولت گسترش سود را از افت قیمت های جهانی نفت خام به مرد مشترک است. او با اشاره به این که در طول UPA رژیم در 2004-05, قیمت بنزین تومان بود. 30 در هر لیتر و دیزل روپیه بود. 25 در هر لیتر در حالی که نفت خام costed 40 دلار در هر بشکه رسید. قیمت سوخت در این کشور افزایش یافت زمانی که نفت گران شد. او گفت: قیمت نفت خام در بازار های بین المللی امروز است در $40. اما مودی دولت تمدید نمی شود به نفع مردم رایج است. به جای آن افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم به آنها بار. به طور مشابه او گفت: KCR دولت جمع آوری شد که بالاترین ارزش افزوده مالیاتی (مالیات بر ارزش افزوده) در بنزین و دیزل در کشور است که افزایش قیمت بنزین و دیزل به تومان. 83.49 در هر لیتر و Rs. 78.69 لیتر به ترتیب در حال حاضر روز.

Uttam Kumar Reddy نیز محکوم کرد TRS دولت برای تورم صورتحساب برق شارژ به مردم برای مستند دوره است. او گفت: هر خانواده در دولت دریافت صورت حساب که دو تا چهار برابر بالاتر از متوسط. او گفت: یک اعتراض گسترده برگزار خواهد شد در تاریخ 6 ژوئیه خواستار چشم پوشی از صورتحساب برق برای فقرا مصرف کنندگان و کاهش در مقدار لایحه برای طبقه متوسط. او از حزب کادر به سازماندهی تظاهرات با پرچم های سیاه و مدالها. تظاهرات برگزار خواهد شد و قبل از دفاتر شرکت برق در همه مونتاژ و ستاد منطقه, او گفت:.

این TPCC رئیس خواستار آن شدند که دولت صرف کردن قبض برق برای دو ماه از مستند دوره برای کسانی که به داشتن سفید جیره کارت. بعلاوه او خواستار آن است که در حال حاضر غیر تلسکوپی روش حسابداری تواند جایگزین با تلسکوپی روش. این امر باعث کاهش مقدار لایحه تقریبا 50 درصد برای همه مصرف کنندگان است.

مانموهان سینگ از تاجران میوه به ارائه بحث در PVNR در جولای 24

نخست وزیر مانموهان سینگ رئیس جمهور سابق هند از تاجران میوه سابق اتحادیه وزیران P. چیدمبرم و Jairam رامش و شخصیت های دیگر را ارائه سخنرانی در زندگی سابق PM P. V. Narasimha Rao به عنوان بخشی از تولد جشن سده در حال سازماندهی شده توسط TPCC.

تصمیم به دعوت های مختلف شخصیت ها به ارائه بحث در Narasimha Rao گرفته شد در این جلسه از جشن سده کمیته به ریاست وزیر سابق Dr. J. Geetha ردی در روز جمعه. این جلسه برگزار شد از طریق زوم برنامه حضور داشتند TPCC جمهور Uttam Kumar Reddy, AICC Incharge r. c. Khuntia کمیته را معاون رئیس D. Sridhar ببو, Convener ماهش کومار Goud سابق PCC جمهور Ponnala Lakshmaiah وزیر پیشین Shabbir علی سابق MLA Kodanda ردی سابق-MP دکتر ایرانی Ravi AICC سخنگوی دکتر Dasoju Sravan و دیگران.

در این جلسه Geetha ردی توصیف Narasimha Rao به عنوان پدر اصلاحات اقتصادی در هند است که در نهایت به کشور در مسیر رشد و شکوفایی. او همچنین اطلاع داد که اصلاحات اقتصادی لایحه معرفی شده در مجلس در جولای 24, 1991. بنابراین به عنوان بخشی از جشن سده, شخصیت های برجسته از جمله مانموهان سینگ از تاجران میوه چیدمبرم و دیگران را دعوت به ارائه بحث در Narasimha Rao از طریق ویدئو کنفرانس در تاریخ 24 ژوئیه.

Uttam Kumar Reddy اطلاع داد که بسیاری از این برنامه ها خواهد بود سازمان یافته در طول سال به عنوان بخشی از جشن سده در افتخار Narasimha Rao, یک پسر Telangana.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de