Infinite پیش بینی دلار بیش از 6 میلیارد دلار ضرر از هند بان کی مون: گزارش

پکن: چین فن آوری های غول پیکر اسب شاخدار ByteDance Ltd. پیش بینی از دست دادن بیش از 6 میلیارد تومان پس از آن نرم افزار های بسیار محبوب تصویری برنامه Infinite ممنوع شد توسط هند در این هفته یک گزارش رسانه های اینجا گفت.

علاوه بر Infinite هند ممنوع در روز دوشنبه 58 برنامه های دیگر با لینک, از جمله محبوب UC Browser برای درگیر شدن در فعالیت های مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”. ممنوعیت آمد و در پی جاری شدن در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ با نیروهای.

دلار 6 میلیارد مقدار است به احتمال زیاد بیش از ترکیب ضرر و زیان برای تمام دیگر برنامه های چینی ممنوع, هند, چین Caixinglobal.com در گزارش به نقل از منابع نزدیک به شرکت مدیریت ارشد.

ByteDance شد یکی از چین آخرین وطنی شرکت های فن آوری برای اجرا به رشد مقاومت از دولت های خارجی با احتیاط از درک روابط دولت چین و نگرانی در مورد حفاظت از اطلاعات کاربر را گفت.

توصیف هند ممنوعیت از 59 چین-طراحی و توسعه نرم افزار به عنوان بی سابقه ای در این گزارش گفت: این یک ضربه بزرگ به گسترش جهانی از Infinite است که تبلیغ به عنوان محبوب ترین چینی نرم افزار در خارج از کشور. هند بزرگترین بازار از نظر کاربران خارج از چین که در آن سرویس است که به نام Douyin.

این ByteDance برنامه های ممنوع شد آن کوتاه تصویری سیستم عامل Infinite و ویگو تصویری و همچنین به عنوان برنامه های شبکه های اجتماعی Helo. Tencent به پلت فرم پیام های WeChat و پنج تن از آن در برنامه های دیگر نیز ممنوع است. دیگر فناوری بزرگ چین شرکت از جمله Alibaba Group Holding Ltd. و Baidu, Inc., همچنین تا به حال محصولات خود ممنوع است.

تمام 59 برنامه در حال حاضر حذف شده از Apple Inc. و گوگل LLC برنامه فروشگاه برای بازار هند.

Infinite دریافت شد در هند 611 میلیون بار در این سال سه ماهه اول معادل به 30.3% از مجموع آن محبوبیت در سراسر جهان در سه ماهه و نزدیک به دو برابر تعداد کل هند محبوبیت برای همه 2019 این گزارش به نقل از یکی دیگر از, انتشار, SensorTower گفته.

عواقب ناشی از هند آخرین تصمیم می تواند بیشتر دراز تحلیلگران گفته Caixin.

در پاسخ به دولت هند حرکت Infinite گفت: این امر به طور کامل مطابق با این تصمیم. ByteDance استخدام بیش از 2000 زمان محلی کارکنان در هند.

منبع: آژانس ورودی

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de